Analiza stanowisk: EFTC 2026 Day Yellow
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 50 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 99 | 8 | 37,0 | 41,0 | 44,0 | 48 | 0 |
| FT · Springer | 33 | 8 | 26,0 | 33,0 | 40,0 | 45 | 2 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | ≥45 m | |
|---|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 84,5% (284) | 76,1% (426) | 68,5% (994) | 73,8% (2840) | 67,1% (1278) |
| KlęczącaK | · | 65,5% (142) | 61,6% (284) | 79,6% (142) | 64,1% (142) |
| StojącaS | · | 86,6% (142) | 45,4% (284) | 81,0% (142) | · |
D: dowolna · K: klęcząca · S: stojąca
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 40 (st. 40) — 31.0 m, 40 mm, Dowolna: 25,4%
- Cel 10 (st. 10) — 37.0 m, 40 mm, Dowolna: 28,2%
- Cel 9 (st. 9) — 30.0 m, 40 mm, Stojąca: 38,0%
- Cel 48 (st. 48) — 37.0 m, 40 mm, Dowolna: 47,9%
- Cel 39 (st. 39) — 27.0 m, 40 mm, Stojąca: 52,8%
Najłatwiejsze cele
- Cel 7 (st. 7) — 32.0 m, 40 mm, Dowolna: 89,4%
- Cel 4 (st. 4) — 33.0 m, 25 mm, Dowolna: 88,7%
- Cel 18 (st. 18) — 12.0 m, 15 mm, Dowolna: 87,3%
- Cel 43 (st. 43) — 17.0 m, 15 mm, Stojąca: 86,6%
- Cel 21 (st. 21) — 36.0 m, 40 mm, Dowolna: 85,9%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 42,0 | 40 | Dowolna | 142 | 108 | 0 | 34 | 76,1% | 76,1% |
| 2 | 2 | 43,0 | 40 | Dowolna | 142 | 107 | 0 | 35 | 75,4% | 75,4% |
| 3 | 3 | 49,9 | 40 | Klęcząca | 142 | 91 | 0 | 51 | 64,1% | 64,1% |
| 4 | 4 | 33,0 | 25 | Dowolna | 142 | 126 | 0 | 16 | 88,7% | 88,7% |
| 5 | 5 | 18,6 | 15 | Dowolna | 142 | 106 | 0 | 36 | 74,6% | 74,6% |
| 6 | 6 | 41,0 | 40 | Dowolna | 142 | 116 | 0 | 26 | 81,7% | 81,7% |
| 7 | 7 | 32,0 | 40 | Dowolna | 142 | 127 | 0 | 15 | 89,4% | 89,4% |
| 8 | 8 | 44,0 | 40 | Dowolna | 142 | 95 | 0 | 47 | 66,9% | 66,9% |
| 9 | 9 | 30,0 | 40 | Stojąca | 142 | 54 | 0 | 88 | 38,0% | 38,0% |
| 10 | 10 | 37,0 | 40 | Dowolna | 142 | 40 | 0 | 102 | 28,2% | 28,2% |
| 11 | 11 | 45,0 | 40 | Dowolna | 142 | 89 | 0 | 53 | 62,7% | 62,7% |
| 12 | 12 | 41,0 | 40 | Dowolna | 142 | 88 | 0 | 54 | 62,0% | 62,0% |
| 13 | 13 | 32,0 | 25 | Klęcząca | 142 | 92 | 0 | 50 | 64,8% | 64,8% |
| 14 | 14 | 42,0 | 40 | Dowolna | 142 | 110 | 0 | 32 | 77,5% | 77,5% |
| 15 | 15 | 45,0 | 40 | Dowolna | 142 | 89 | 0 | 53 | 62,7% | 62,7% |
| 16 | 16 | 47,0 | 40 | Dowolna | 142 | 90 | 0 | 52 | 63,4% | 63,4% |
| 17 | 17 | 27,0 | 25 | Dowolna | 142 | 113 | 0 | 29 | 79,6% | 79,6% |
| 18 | 18 | 12,0 | 15 | Dowolna | 142 | 124 | 0 | 18 | 87,3% | 87,3% |
| 19 | 19 | 19,2 | 25 | Klęcząca | 142 | 93 | 0 | 49 | 65,5% | 65,5% |
| 20 | 20 | 30,0 | 40 | Dowolna | 142 | 90 | 0 | 52 | 63,4% | 63,4% |
| 21 | 21 | 36,0 | 40 | Dowolna | 142 | 122 | 0 | 20 | 85,9% | 85,9% |
| 22 | 22 | 41,0 | 40 | Dowolna | 142 | 114 | 0 | 28 | 80,3% | 80,3% |
| 23 | 23 | 38,0 | 40 | Dowolna | 142 | 120 | 0 | 22 | 84,5% | 84,5% |
| 24 | 24 | 41,0 | 40 | Dowolna | 142 | 110 | 0 | 32 | 77,5% | 77,5% |
| 25 | 25 | 45,0 | 40 | Dowolna | 142 | 120 | 0 | 22 | 84,5% | 84,5% |
| 26 | 26 | 48,0 | 40 | Dowolna | 142 | 104 | 0 | 38 | 73,2% | 73,2% |
| 27 | 27 | 39,0 | 40 | Stojąca | 142 | 115 | 0 | 27 | 81,0% | 81,0% |
| 28 | 28 | 42,0 | 40 | Dowolna | 142 | 108 | 0 | 34 | 76,1% | 76,1% |
| 29 | 29 | 39,0 | 40 | Dowolna | 142 | 117 | 0 | 25 | 82,4% | 82,4% |
| 30 | 30 | 45,0 | 40 | Dowolna | 142 | 103 | 0 | 39 | 72,5% | 72,5% |
| 31 | 31 | 37,0 | 40 | Klęcząca | 142 | 113 | 0 | 29 | 79,6% | 79,6% |
| 32 | 32 | 18,0 | 15 | Dowolna | 142 | 112 | 0 | 30 | 78,9% | 78,9% |
| 33 | 33 | 41,0 | 40 | Dowolna | 142 | 99 | 0 | 43 | 69,7% | 69,7% |
| 34 | 34 | 45,0 | 40 | Dowolna | 142 | 90 | 0 | 52 | 63,4% | 63,4% |
| 35 | 35 | 39,0 | 40 | Dowolna | 142 | 112 | 0 | 30 | 78,9% | 78,9% |
| 36 | 36 | 48,0 | 40 | Dowolna | 142 | 89 | 0 | 53 | 62,7% | 62,7% |
| 37 | 37 | 42,0 | 40 | Dowolna | 142 | 104 | 0 | 38 | 73,2% | 73,2% |
| 38 | 38 | 49,6 | 40 | Dowolna | 142 | 83 | 0 | 59 | 58,5% | 58,5% |
| 39 | 39 | 27,0 | 40 | Stojąca | 142 | 75 | 0 | 67 | 52,8% | 52,8% |
| 40 | 40 | 31,0 | 40 | Dowolna | 142 | 36 | 0 | 106 | 25,4% | 25,4% |
| 41 | 41 | 31,0 | 25 | Dowolna | 142 | 92 | 0 | 50 | 64,8% | 64,8% |
| 42 | 42 | 35,0 | 40 | Dowolna | 142 | 122 | 0 | 20 | 85,9% | 85,9% |
| 43 | 43 | 17,0 | 15 | Stojąca | 142 | 123 | 0 | 19 | 86,6% | 86,6% |
| 44 | 44 | 35,0 | 40 | Dowolna | 142 | 117 | 0 | 25 | 82,4% | 82,4% |
| 45 | 45 | 19,0 | 15 | Dowolna | 142 | 106 | 0 | 36 | 74,6% | 74,6% |
| 46 | 46 | 40,0 | 40 | Dowolna | 142 | 118 | 0 | 24 | 83,1% | 83,1% |
| 47 | 47 | 32,0 | 40 | Klęcząca | 142 | 83 | 0 | 59 | 58,5% | 58,5% |
| 48 | 48 | 37,0 | 40 | Dowolna | 142 | 68 | 0 | 74 | 47,9% | 47,9% |
| 49 | 49 | 31,0 | 25 | Dowolna | 142 | 97 | 0 | 45 | 68,3% | 68,3% |
| 50 | 50 | 14,0 | 15 | Dowolna | 142 | 116 | 0 | 26 | 81,7% | 81,7% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 10. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.