Analiza stanowisk: EFTC 2026 Day White
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 50 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 99 | 7 | 35,0 | 39,0 | 42,5 | 49 | 3 |
| FT · Springer | 33 | 17 | 24,0 | 31,0 | 35,0 | 44 | 5 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | ≥45 m | |
|---|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 88,7% (142) | 74,5% (852) | 72,6% (1136) | 72,4% (2556) | 66,0% (1846) |
| KlęczącaK | · | · | 58,5% (284) | · | · |
| StojącaS | · | 37,3% (142) | 41,5% (142) | · | · |
D: dowolna · K: klęcząca · S: stojąca
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 24 (st. 24) — 39.7 m, 40 mm, Dowolna: 30,3%
- Cel 14 (st. 14) — 34.0 m, 40 mm, Dowolna: 31,7%
- Cel 13 (st. 13) — 18.0 m, 25 mm, Stojąca: 37,3%
- Cel 18 (st. 18) — 35.0 m, 40 mm, Dowolna: 41,5%
- Cel 23 (st. 23) — 28.0 m, 40 mm, Stojąca: 41,5%
Najłatwiejsze cele
- Cel 20 (st. 20) — 32.0 m, 40 mm, Dowolna: 91,5%
- Cel 32 (st. 32) — 32.0 m, 40 mm, Dowolna: 89,4%
- Cel 35 (st. 35) — 9.0 m, 15 mm, Dowolna: 88,7%
- Cel 36 (st. 36) — 34.0 m, 40 mm, Dowolna: 88,0%
- Cel 7 (st. 7) — 17.0 m, 15 mm, Dowolna: 86,6%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 38,0 | 40 | Dowolna | 142 | 121 | 0 | 21 | 85,2% | 85,2% |
| 2 | 2 | 47,0 | 40 | Dowolna | 142 | 99 | 0 | 43 | 69,7% | 69,7% |
| 3 | 3 | 49,8 | 40 | Dowolna | 142 | 91 | 0 | 51 | 64,1% | 64,1% |
| 4 | 4 | 37,0 | 40 | Dowolna | 142 | 122 | 0 | 20 | 85,9% | 85,9% |
| 5 | 5 | 42,0 | 40 | Dowolna | 142 | 108 | 0 | 34 | 76,1% | 76,1% |
| 6 | 6 | 47,0 | 40 | Dowolna | 142 | 101 | 0 | 41 | 71,1% | 71,1% |
| 7 | 7 | 17,0 | 15 | Dowolna | 142 | 123 | 0 | 19 | 86,6% | 86,6% |
| 8 | 8 | 39,0 | 40 | Dowolna | 142 | 99 | 0 | 43 | 69,7% | 69,7% |
| 9 | 9 | 44,0 | 40 | Dowolna | 142 | 92 | 0 | 50 | 64,8% | 64,8% |
| 10 | 10 | 34,0 | 25 | Dowolna | 142 | 100 | 0 | 42 | 70,4% | 70,4% |
| 11 | 11 | 47,0 | 40 | Dowolna | 142 | 80 | 0 | 62 | 56,3% | 56,3% |
| 12 | 12 | 41,0 | 40 | Dowolna | 142 | 111 | 0 | 31 | 78,2% | 78,2% |
| 13 | 13 | 18,0 | 25 | Stojąca | 142 | 53 | 0 | 89 | 37,3% | 37,3% |
| 14 | 14 | 34,0 | 40 | Dowolna | 142 | 45 | 0 | 97 | 31,7% | 31,7% |
| 15 | 15 | 39,0 | 40 | Dowolna | 142 | 112 | 0 | 30 | 78,9% | 78,9% |
| 16 | 16 | 42,0 | 40 | Dowolna | 142 | 110 | 0 | 32 | 77,5% | 77,5% |
| 17 | 17 | 31,0 | 40 | Klęcząca | 142 | 77 | 0 | 65 | 54,2% | 54,2% |
| 18 | 18 | 35,0 | 40 | Dowolna | 142 | 59 | 0 | 83 | 41,5% | 41,5% |
| 19 | 19 | 41,0 | 40 | Dowolna | 142 | 117 | 0 | 25 | 82,4% | 82,4% |
| 20 | 20 | 32,0 | 40 | Dowolna | 142 | 130 | 0 | 12 | 91,5% | 91,5% |
| 21 | 21 | 30,0 | 25 | Dowolna | 142 | 108 | 0 | 34 | 76,1% | 76,1% |
| 22 | 22 | 19,1 | 15 | Dowolna | 142 | 99 | 0 | 43 | 69,7% | 69,7% |
| 23 | 23 | 28,0 | 40 | Stojąca | 142 | 59 | 0 | 83 | 41,5% | 41,5% |
| 24 | 24 | 39,7 | 40 | Dowolna | 142 | 43 | 0 | 99 | 30,3% | 30,3% |
| 25 | 25 | 44,0 | 40 | Dowolna | 142 | 100 | 0 | 42 | 70,4% | 70,4% |
| 26 | 26 | 48,0 | 40 | Dowolna | 142 | 91 | 0 | 51 | 64,1% | 64,1% |
| 27 | 27 | 49,9 | 40 | Dowolna | 142 | 97 | 0 | 45 | 68,3% | 68,3% |
| 28 | 28 | 38,0 | 40 | Dowolna | 142 | 116 | 0 | 26 | 81,7% | 81,7% |
| 29 | 29 | 18,0 | 15 | Dowolna | 142 | 114 | 0 | 28 | 80,3% | 80,3% |
| 30 | 30 | 45,0 | 40 | Dowolna | 142 | 99 | 0 | 43 | 69,7% | 69,7% |
| 31 | 31 | 19,0 | 15 | Dowolna | 142 | 103 | 0 | 39 | 72,5% | 72,5% |
| 32 | 32 | 32,0 | 40 | Dowolna | 142 | 127 | 0 | 15 | 89,4% | 89,4% |
| 33 | 33 | 42,0 | 40 | Dowolna | 142 | 105 | 0 | 37 | 73,9% | 73,9% |
| 34 | 34 | 32,5 | 25 | Dowolna | 142 | 103 | 0 | 39 | 72,5% | 72,5% |
| 35 | 35 | 9,0 | 15 | Dowolna | 142 | 126 | 0 | 16 | 88,7% | 88,7% |
| 36 | 36 | 34,0 | 40 | Dowolna | 142 | 125 | 0 | 17 | 88,0% | 88,0% |
| 37 | 37 | 30,0 | 40 | Klęcząca | 142 | 89 | 0 | 53 | 62,7% | 62,7% |
| 38 | 38 | 19,0 | 25 | Dowolna | 142 | 82 | 0 | 60 | 57,7% | 57,7% |
| 39 | 39 | 19,0 | 15 | Dowolna | 142 | 114 | 0 | 28 | 80,3% | 80,3% |
| 40 | 40 | 46,0 | 40 | Dowolna | 142 | 90 | 0 | 52 | 63,4% | 63,4% |
| 41 | 41 | 42,0 | 40 | Dowolna | 142 | 102 | 0 | 40 | 71,8% | 71,8% |
| 42 | 42 | 48,8 | 40 | Dowolna | 142 | 99 | 0 | 43 | 69,7% | 69,7% |
| 43 | 43 | 45,0 | 40 | Dowolna | 142 | 98 | 0 | 44 | 69,0% | 69,0% |
| 44 | 44 | 35,0 | 40 | Dowolna | 142 | 121 | 0 | 21 | 85,2% | 85,2% |
| 45 | 45 | 41,0 | 40 | Dowolna | 142 | 104 | 0 | 38 | 73,2% | 73,2% |
| 46 | 46 | 45,0 | 40 | Dowolna | 142 | 89 | 0 | 53 | 62,7% | 62,7% |
| 47 | 47 | 47,0 | 40 | Dowolna | 142 | 87 | 0 | 55 | 61,3% | 61,3% |
| 48 | 48 | 34,0 | 25 | Dowolna | 142 | 87 | 0 | 55 | 61,3% | 61,3% |
| 49 | 49 | 39,0 | 40 | Dowolna | 142 | 108 | 0 | 34 | 76,1% | 76,1% |
| 50 | 50 | 45,0 | 40 | Dowolna | 142 | 97 | 0 | 45 | 68,3% | 68,3% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 10. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.