Analiza stanowisk: EFTC 2026 Day Blue
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 50 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 99 | 2 | 33,0 | 39,0 | 43,5 | 48 | 0 |
| FT · Springer | 33 | 7 | 27,0 | 32,0 | 35,0 | 42 | 1 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | ≥45 m | |
|---|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 85,9% (284) | 75,6% (426) | 64,9% (1562) | 75,5% (2840) | 64,9% (1420) |
| KlęczącaK | · | 60,6% (142) | · | 48,6% (142) | · |
| StojącaS | · | 45,4% (284) | · | · | · |
D: dowolna · K: klęcząca · S: stojąca
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 19 (st. 19) — 19.0 m, 25 mm, Stojąca: 35,9%
- Cel 20 (st. 20) — 30.0 m, 40 mm, Dowolna: 35,9%
- Cel 38 (st. 38) — 28.0 m, 40 mm, Dowolna: 37,3%
- Cel 11 (st. 11) — 37.0 m, 40 mm, Klęcząca: 48,6%
- Cel 44 (st. 44) — 32.0 m, 40 mm, Dowolna: 48,6%
Najłatwiejsze cele
- Cel 33 (st. 33) — 34.0 m, 40 mm, Dowolna: 90,1%
- Cel 24 (st. 24) — 34.0 m, 40 mm, Dowolna: 88,7%
- Cel 6 (st. 6) — 38.0 m, 40 mm, Dowolna: 87,3%
- Cel 30 (st. 30) — 37.0 m, 40 mm, Dowolna: 87,3%
- Cel 45 (st. 45) — 12.0 m, 15 mm, Dowolna: 87,3%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 45,0 | 40 | Dowolna | 142 | 95 | 0 | 47 | 66,9% | 66,9% |
| 2 | 2 | 42,0 | 40 | Dowolna | 142 | 109 | 0 | 33 | 76,8% | 76,8% |
| 3 | 3 | 37,0 | 40 | Dowolna | 142 | 117 | 0 | 25 | 82,4% | 82,4% |
| 4 | 4 | 42,0 | 40 | Dowolna | 142 | 105 | 0 | 37 | 73,9% | 73,9% |
| 5 | 5 | 48,0 | 40 | Dowolna | 142 | 90 | 0 | 52 | 63,4% | 63,4% |
| 6 | 6 | 38,0 | 40 | Dowolna | 142 | 124 | 0 | 18 | 87,3% | 87,3% |
| 7 | 7 | 44,0 | 40 | Dowolna | 142 | 99 | 0 | 43 | 69,7% | 69,7% |
| 8 | 8 | 49,0 | 40 | Dowolna | 142 | 95 | 0 | 47 | 66,9% | 66,9% |
| 9 | 9 | 28,0 | 25 | Dowolna | 142 | 112 | 0 | 30 | 78,9% | 78,9% |
| 10 | 10 | 10,0 | 15 | Dowolna | 142 | 120 | 0 | 22 | 84,5% | 84,5% |
| 11 | 11 | 37,0 | 40 | Klęcząca | 142 | 69 | 0 | 73 | 48,6% | 48,6% |
| 12 | 12 | 25,0 | 40 | Dowolna | 142 | 97 | 0 | 45 | 68,3% | 68,3% |
| 13 | 13 | 37,0 | 40 | Dowolna | 142 | 108 | 0 | 34 | 76,1% | 76,1% |
| 14 | 14 | 44,0 | 40 | Dowolna | 142 | 92 | 0 | 50 | 64,8% | 64,8% |
| 15 | 15 | 34,0 | 25 | Dowolna | 142 | 81 | 0 | 61 | 57,0% | 57,0% |
| 16 | 16 | 43,0 | 40 | Dowolna | 142 | 94 | 0 | 48 | 66,2% | 66,2% |
| 17 | 17 | 32,0 | 25 | Dowolna | 142 | 98 | 0 | 44 | 69,0% | 69,0% |
| 18 | 18 | 15,0 | 15 | Dowolna | 142 | 112 | 0 | 30 | 78,9% | 78,9% |
| 19 | 19 | 19,0 | 25 | Stojąca | 142 | 51 | 0 | 91 | 35,9% | 35,9% |
| 20 | 20 | 30,0 | 40 | Dowolna | 142 | 51 | 0 | 91 | 35,9% | 35,9% |
| 21 | 21 | 43,0 | 40 | Dowolna | 142 | 110 | 0 | 32 | 77,5% | 77,5% |
| 22 | 22 | 48,0 | 40 | Dowolna | 142 | 89 | 0 | 53 | 62,7% | 62,7% |
| 23 | 23 | 45,0 | 40 | Dowolna | 142 | 91 | 0 | 51 | 64,1% | 64,1% |
| 24 | 24 | 34,0 | 40 | Dowolna | 142 | 126 | 0 | 16 | 88,7% | 88,7% |
| 25 | 25 | 48,0 | 40 | Dowolna | 142 | 89 | 0 | 53 | 62,7% | 62,7% |
| 26 | 26 | 43,0 | 40 | Dowolna | 142 | 101 | 0 | 41 | 71,1% | 71,1% |
| 27 | 27 | 39,0 | 40 | Dowolna | 142 | 113 | 0 | 29 | 79,6% | 79,6% |
| 28 | 28 | 19,3 | 15 | Dowolna | 142 | 101 | 0 | 41 | 71,1% | 71,1% |
| 29 | 29 | 49,7 | 40 | Dowolna | 142 | 95 | 0 | 47 | 66,9% | 66,9% |
| 30 | 30 | 37,0 | 40 | Dowolna | 142 | 124 | 0 | 18 | 87,3% | 87,3% |
| 31 | 31 | 48,4 | 40 | Dowolna | 142 | 82 | 0 | 60 | 57,7% | 57,7% |
| 32 | 32 | 38,0 | 40 | Dowolna | 142 | 114 | 0 | 28 | 80,3% | 80,3% |
| 33 | 33 | 34,0 | 40 | Dowolna | 142 | 128 | 0 | 14 | 90,1% | 90,1% |
| 34 | 34 | 43,0 | 40 | Dowolna | 142 | 107 | 0 | 35 | 75,4% | 75,4% |
| 35 | 35 | 36,0 | 40 | Dowolna | 142 | 122 | 0 | 20 | 85,9% | 85,9% |
| 36 | 36 | 45,5 | 40 | Dowolna | 142 | 100 | 0 | 42 | 70,4% | 70,4% |
| 37 | 37 | 24,0 | 40 | Stojąca | 142 | 78 | 0 | 64 | 54,9% | 54,9% |
| 38 | 38 | 28,0 | 40 | Dowolna | 142 | 53 | 0 | 89 | 37,3% | 37,3% |
| 39 | 39 | 44,0 | 40 | Dowolna | 142 | 80 | 0 | 62 | 56,3% | 56,3% |
| 40 | 40 | 36,0 | 40 | Dowolna | 142 | 119 | 0 | 23 | 83,8% | 83,8% |
| 41 | 41 | 45,0 | 40 | Dowolna | 142 | 95 | 0 | 47 | 66,9% | 66,9% |
| 42 | 42 | 43,0 | 40 | Dowolna | 142 | 105 | 0 | 37 | 73,9% | 73,9% |
| 43 | 43 | 24,0 | 40 | Klęcząca | 142 | 86 | 0 | 56 | 60,6% | 60,6% |
| 44 | 44 | 32,0 | 40 | Dowolna | 142 | 69 | 0 | 73 | 48,6% | 48,6% |
| 45 | 45 | 12,0 | 15 | Dowolna | 142 | 124 | 0 | 18 | 87,3% | 87,3% |
| 46 | 46 | 42,0 | 40 | Dowolna | 142 | 99 | 0 | 43 | 69,7% | 69,7% |
| 47 | 47 | 29,0 | 25 | Dowolna | 142 | 103 | 0 | 39 | 72,5% | 72,5% |
| 48 | 48 | 42,0 | 40 | Dowolna | 142 | 102 | 0 | 40 | 71,8% | 71,8% |
| 49 | 49 | 33,0 | 25 | Dowolna | 142 | 95 | 0 | 47 | 66,9% | 66,9% |
| 50 | 50 | 16,0 | 15 | Dowolna | 142 | 109 | 0 | 33 | 76,8% | 76,8% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 10. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.