Analiza stanowisk: Operacja Stalingrad- Przedpola Stalingradu
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 80 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 3 | 30 | 31,5 | 33,0 | 34,0 | 35 | 2 |
| HFT · PCP | 30 | 40 | 60,0 | 64,0 | 68,0 | 71 | 1 |
| HFT · Springer | 12 | 42 | 49,8 | 56,5 | 62,5 | 71 | 7 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | |
|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 89,7% (308) | 87,8% (352) | 73,7% (352) | 71,1% (396) |
| StojącaS | · | · | 60,0% (336) | · |
D: dowolna · S: stojąca
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 16 (st. 8) — 39.0 m, 30 mm, Dowolna: 48,2%
- Cel 15 (st. 8) — 32.0 m, 35 mm, Dowolna: 52,9%
- Cel 21 (st. 11) — 32.0 m, 35 mm, Stojąca: 53,1%
- Cel 35 (st. 18) — 42.0 m, 27 mm, Dowolna: 55,3%
- Cel 23 (st. 12) — 33.0 m, 35 mm, Stojąca: 55,6%
Najłatwiejsze cele
- Cel 38 (st. 19) — 10.0 m, 20 mm, Dowolna: 97,6%
- Cel 1 (st. 1) — 9.5 m, 20 mm, Dowolna: 96,5%
- Cel 3 (st. 2) — 9.0 m, 20 mm, Dowolna: 96,5%
- Cel 37 (st. 19) — 19.0 m, 25 mm, Dowolna: 96,5%
- Cel 2 (st. 1) — 14.0 m, 15 mm, Dowolna: 95,3%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 9,5 | 20 | Dowolna | 44 | 41 | 3 | 0 | 96,5% | 93,2% |
| 1 | 2 | 14,0 | 15 | Dowolna | 44 | 40 | 4 | 0 | 95,3% | 90,9% |
| 2 | 3 | 9,0 | 20 | Dowolna | 44 | 41 | 3 | 0 | 96,5% | 93,2% |
| 2 | 4 | 16,0 | 15 | Dowolna | 44 | 38 | 6 | 0 | 92,9% | 86,4% |
| 3 | 5 | 33,0 | 30 | Dowolna | 44 | 34 | 10 | 0 | 88,2% | 77,3% |
| 3 | 6 | 38,0 | 40 | Dowolna | 44 | 29 | 13 | 2 | 80,0% | 65,9% |
| 4 | 7 | 29,0 | 25 | Dowolna | 44 | 28 | 15 | 1 | 81,2% | 63,6% |
| 4 | 8 | 7,0 | 20 | Dowolna | 44 | 20 | 22 | 2 | 71,8% | 45,5% |
| 5 | 9 | 37,5 | 35 | Dowolna | 44 | 26 | 17 | 1 | 77,6% | 59,1% |
| 5 | 10 | 35,0 | 40 | Dowolna | 44 | 27 | 17 | 0 | 80,0% | 61,4% |
| 6 | 11 | 36,0 | 27 | Dowolna | 44 | 35 | 9 | 0 | 89,4% | 79,5% |
| 6 | 12 | 20,0 | 15 | Dowolna | 44 | 22 | 16 | 6 | 67,1% | 50,0% |
| 7 | 13 | 9,0 | 20 | Dowolna | 44 | 35 | 7 | 2 | 88,2% | 79,5% |
| 7 | 14 | 24,0 | 25 | Dowolna | 44 | 39 | 3 | 2 | 91,8% | 88,6% |
| 8 | 15 | 32,0 | 35 | Dowolna | 44 | 6 | 34 | 4 | 52,9% | 13,6% |
| 8 | 16 | 39,0 | 30 | Dowolna | 44 | 9 | 25 | 10 | 48,2% | 20,5% |
| 9 | 17 | 32,0 | 35 | Dowolna | 44 | 24 | 11 | 9 | 67,1% | 54,5% |
| 9 | 18 | 38,0 | 30 | Dowolna | 44 | 23 | 19 | 2 | 72,9% | 52,3% |
| 10 | 19 | 30,0 | 40 | Stojąca | 42 | 14 | 21 | 7 | 56,8% | 33,3% |
| 10 | 20 | 30,0 | 35 | Stojąca | 42 | 15 | 26 | 1 | 65,4% | 35,7% |
| 11 | 21 | 32,0 | 35 | Stojąca | 42 | 10 | 26 | 6 | 53,1% | 23,8% |
| 11 | 22 | 28,0 | 40 | Stojąca | 42 | 22 | 17 | 3 | 72,8% | 52,4% |
| 12 | 23 | 33,0 | 35 | Stojąca | 42 | 13 | 20 | 9 | 55,6% | 31,0% |
| 12 | 24 | 25,0 | 35 | Stojąca | 42 | 17 | 22 | 3 | 65,4% | 40,5% |
| 13 | 25 | 21,0 | 15 | Dowolna | 44 | 25 | 17 | 2 | 77,6% | 56,8% |
| 13 | 26 | 28,0 | 20 | Dowolna | 44 | 27 | 1 | 16 | 61,2% | 61,4% |
| 14 | 27 | 12,0 | 15 | Dowolna | 44 | 29 | 15 | 0 | 82,4% | 65,9% |
| 14 | 28 | 29,0 | 35 | Dowolna | 44 | 30 | 13 | 1 | 83,5% | 68,2% |
| 15 | 29 | 40,0 | 37 | Dowolna | 44 | 21 | 19 | 4 | 70,6% | 47,7% |
| 15 | 30 | 24,0 | 25 | Dowolna | 44 | 36 | 3 | 5 | 85,9% | 81,8% |
| 16 | 31 | 31,0 | 35 | Stojąca | 42 | 11 | 25 | 6 | 55,6% | 26,2% |
| 16 | 32 | 31,5 | 35 | Stojąca | 42 | 15 | 17 | 10 | 55,6% | 35,7% |
| 17 | 33 | 27,0 | 20 | Dowolna | 44 | 23 | 20 | 1 | 75,3% | 52,3% |
| 17 | 34 | 35,0 | 25 | Dowolna | 44 | 28 | 1 | 15 | 65,9% | 63,6% |
| 18 | 35 | 42,0 | 27 | Dowolna | 44 | 10 | 30 | 4 | 55,3% | 22,7% |
| 18 | 36 | 27,0 | 25 | Dowolna | 44 | 28 | 15 | 1 | 80,0% | 63,6% |
| 19 | 37 | 19,0 | 25 | Dowolna | 44 | 41 | 3 | 0 | 96,5% | 93,2% |
| 19 | 38 | 10,0 | 20 | Dowolna | 44 | 42 | 2 | 0 | 97,6% | 95,5% |
| 20 | 39 | 16,0 | 15 | Dowolna | 44 | 40 | 4 | 0 | 95,3% | 90,9% |
| 20 | 40 | 21,5 | 27 | Dowolna | 44 | 40 | 4 | 0 | 95,3% | 90,9% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 0. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.