Analiza stanowisk: WSST Liga Zimowa 24/25 – zawody 5
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 60 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 3 | 15 | 16,5 | 18,0 | 20,0 | 22 | 4 |
| HFT · PCP | 26 | 21 | 33,0 | 39,0 | 45,0 | 53 | 0 |
| HFT · Springer | 10 | 26 | 31,2 | 36,0 | 41,2 | 46 | 1 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | ≥45 m | |
|---|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 83,3% (78) | 68,3% (192) | 72,5% (198) | 59,2% (534) | 25,0% (12) |
| KlęczącaK | · | · | 69,7% (64) | · | · |
| StojącaS | · | 68,9% (32) | 55,7% (32) | · | · |
D: dowolna · K: klęcząca · S: stojąca
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 7 (st. 4) — 39.0 m, 35 mm, Dowolna: 38,7%
- Cel 20 (st. 10) — 37.0 m, 35 mm, Dowolna: 52,0%
- Cel 17 (st. 9) — 36.0 m, 25 mm, Dowolna: 53,3%
- Cel 10 (st. 5) — 40.0 m, 35 mm, Dowolna: 54,7%
- Cel 18 (st. 9) — 37.0 m, 30 mm, Dowolna: 54,7%
Najłatwiejsze cele
- Cel 24 (st. 12) — 27.0 m, 35 mm, Dowolna: 86,7%
- Cel 1 (st. 1) — 8.0 m, 20 mm, Dowolna: 84,0%
- Cel 3 (st. 2) — 12.0 m, 20 mm, Dowolna: 82,7%
- Cel 13 (st. 7) — 26.0 m, 20 mm, Dowolna: 78,7%
- Cel 12 (st. 6) — 25.0 m, 35 mm, Klęcząca: 75,4%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 8,0 | 20 | Dowolna | 39 | 27 | 12 | 0 | 84,0% | 69,2% |
| 1 | 2 | 31,0 | 25 | Dowolna | 39 | 24 | 4 | 11 | 65,3% | 61,5% |
| 2 | 3 | 12,0 | 20 | Dowolna | 39 | 26 | 13 | 0 | 82,7% | 66,7% |
| 2 | 4 | 20,0 | 15 | Dowolna | 39 | 18 | 19 | 2 | 70,7% | 46,2% |
| 3 | 5 | 37,0 | 35 | Dowolna | 39 | 22 | 14 | 3 | 74,7% | 56,4% |
| 3 | 6 | 41,0 | 40 | Dowolna | 39 | 21 | 6 | 12 | 64,0% | 53,8% |
| 4 | 7 | 39,0 | 35 | Dowolna | 39 | 6 | 20 | 13 | 38,7% | 15,4% |
| 4 | 8 | 37,0 | 30 | Dowolna | 39 | 16 | 17 | 6 | 62,7% | 41,0% |
| 5 | 9 | 35,0 | 30 | Dowolna | 39 | 14 | 22 | 3 | 65,3% | 35,9% |
| 5 | 10 | 40,0 | 35 | Dowolna | 39 | 8 | 26 | 5 | 54,7% | 20,5% |
| 6 | 11 | 31,0 | 40 | Klęcząca | 32 | 12 | 16 | 4 | 63,9% | 37,5% |
| 6 | 12 | 25,0 | 35 | Klęcząca | 32 | 19 | 11 | 2 | 75,4% | 59,4% |
| 7 | 13 | 26,0 | 20 | Dowolna | 39 | 23 | 15 | 1 | 78,7% | 59,0% |
| 7 | 14 | 38,0 | 35 | Dowolna | 39 | 17 | 19 | 3 | 69,3% | 43,6% |
| 8 | 15 | 20,0 | 35 | Stojąca | 32 | 13 | 19 | 0 | 68,9% | 40,6% |
| 8 | 16 | 30,0 | 40 | Stojąca | 32 | 8 | 20 | 4 | 55,7% | 25,0% |
| 9 | 17 | 36,0 | 25 | Dowolna | 39 | 9 | 24 | 6 | 53,3% | 23,1% |
| 9 | 18 | 37,0 | 30 | Dowolna | 39 | 5 | 31 | 3 | 54,7% | 12,8% |
| 10 | 19 | 21,0 | 15 | Dowolna | 39 | 15 | 22 | 2 | 66,7% | 38,5% |
| 10 | 20 | 37,0 | 35 | Dowolna | 39 | 6 | 28 | 5 | 52,0% | 15,4% |
| 11 | 21 | 36,0 | 30 | Dowolna | 39 | 7 | 28 | 4 | 56,0% | 17,9% |
| 11 | 22 | 30,0 | 25 | Dowolna | 39 | 14 | 22 | 3 | 65,3% | 35,9% |
| 12 | 23 | 24,0 | 20 | Dowolna | 39 | 18 | 20 | 1 | 70,7% | 46,2% |
| 12 | 24 | 27,0 | 35 | Dowolna | 39 | 32 | 4 | 3 | 86,7% | 82,1% |
| 13 | 25 | 35,0 | 30 | Dowolna | 39 | 12 | 22 | 5 | 58,7% | 30,8% |
| 13 | 26 | 39,0 | 40 | Dowolna | 39 | 18 | 5 | 16 | 54,7% | 46,2% |
| 14 | 27 | 33,0 | 30 | Dowolna | 39 | 15 | 23 | 1 | 66,7% | 38,5% |
| 14 | 28 | 42,0 | 40 | Dowolna | 39 | 22 | 6 | 11 | 64,0% | 56,4% |
| 15 | 29 | 22,0 | 15 | Dowolna | 39 | 13 | 25 | 1 | 65,3% | 33,3% |
| 15 | 30 | 18,0 | 15 | Dowolna | 39 | 15 | 23 | 1 | 68,0% | 38,5% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 0. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.