Analiza stanowisk: WSST Liga Zimowa 24/25 – zawody 2
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 60 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 4 | 17 | 20,0 | 22,5 | 24,2 | 25 | 1 |
| HFT · PCP | 25 | 25 | 38,0 | 44,0 | 51,0 | 55 | 2 |
| HFT · Springer | 11 | 25 | 33,5 | 39,0 | 43,0 | 48 | 1 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Pominięto 40 strzałów na celach bez wpisanej odległości.
Według wielkości killzone
Pominięto 40 strzałów na celach bez wpisanego killzone.
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | ≥45 m | |
|---|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 85,5% (120) | 71,7% (156) | 73,1% (388) | 64,1% (316) | 70,0% (20) |
| KlęczącaK | · | · | 75,0% (70) | · | · |
| StojącaS | · | · | 58,3% (70) | · | · |
D: dowolna · K: klęcząca · S: stojąca
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 29 (st. 15) — 30.0 m, 40 mm, Stojąca: 50,0%
- Cel 28 (st. 14) — 38.0 m, 35 mm, Dowolna: 51,3%
- Cel 16 (st. 8) — brak danych, Dowolna: 55,3%
- Cel 1 (st. 1) — 41.0 m, 40 mm, Dowolna: 56,6%
- Cel 18 (st. 9) — 37.0 m, 35 mm, Dowolna: 59,2%
Najłatwiejsze cele
- Cel 11 (st. 6) — 10.0 m, 20 mm, Dowolna: 89,5%
- Cel 17 (st. 9) — 9.0 m, 25 mm, Dowolna: 85,5%
- Cel 4 (st. 2) — 27.0 m, 25 mm, Dowolna: 84,2%
- Cel 10 (st. 5) — 31.0 m, 40 mm, Klęcząca: 81,8%
- Cel 12 (st. 6) — 13.0 m, 15 mm, Dowolna: 81,6%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 41,0 | 40 | Dowolna | 40 | 13 | 20 | 7 | 56,6% | 32,5% |
| 1 | 2 | 31,0 | 30 | Dowolna | 40 | 19 | 21 | 0 | 72,4% | 47,5% |
| 2 | 3 | 36,0 | 30 | Dowolna | 40 | 20 | 19 | 1 | 73,7% | 50,0% |
| 2 | 4 | 27,0 | 25 | Dowolna | 40 | 28 | 12 | 0 | 84,2% | 70,0% |
| 3 | 5 | 39,0 | 35 | Dowolna | 40 | 22 | 16 | 2 | 75,0% | 55,0% |
| 3 | 6 | 34,0 | 35 | Dowolna | 40 | 23 | 16 | 1 | 76,3% | 57,5% |
| 4 | 7 | 40,0 | 35 | Dowolna | 40 | 14 | 25 | 1 | 65,8% | 35,0% |
| 4 | 8 | 33,0 | 25 | Dowolna | 40 | 14 | 24 | 2 | 64,5% | 35,0% |
| 5 | 9 | 27,0 | 35 | Klęcząca | 35 | 15 | 18 | 2 | 68,2% | 42,9% |
| 5 | 10 | 31,0 | 40 | Klęcząca | 35 | 27 | 4 | 4 | 81,8% | 77,1% |
| 6 | 11 | 10,0 | 20 | Dowolna | 40 | 32 | 8 | 0 | 89,5% | 80,0% |
| 6 | 12 | 13,0 | 15 | Dowolna | 40 | 26 | 14 | 0 | 81,6% | 65,0% |
| 7 | 13 | 21,0 | 15 | Dowolna | 40 | 18 | 21 | 1 | 71,1% | 45,0% |
| 7 | 14 | 27,0 | 20 | Dowolna | 40 | 26 | 12 | 2 | 81,6% | 65,0% |
| 8 | 15 | 29,0 | 30 | Dowolna | 40 | 24 | 14 | 2 | 78,9% | 60,0% |
| 8 | 16 | brak danych | brak danych | Dowolna | 40 | 18 | 9 | 13 | 55,3% | 45,0% |
| 9 | 17 | 9,0 | 25 | Dowolna | 40 | 29 | 10 | 1 | 85,5% | 72,5% |
| 9 | 18 | 37,0 | 35 | Dowolna | 40 | 14 | 19 | 7 | 59,2% | 35,0% |
| 10 | 19 | 38,0 | 40 | Dowolna | 40 | 18 | 18 | 4 | 67,1% | 45,0% |
| 10 | 20 | 31,0 | 25 | Dowolna | 40 | 17 | 19 | 4 | 67,1% | 42,5% |
| 11 | 21 | 29,0 | 25 | Dowolna | 40 | 16 | 21 | 3 | 65,8% | 40,0% |
| 11 | 22 | 20,0 | 15 | Dowolna | 40 | 12 | 26 | 2 | 63,2% | 30,0% |
| 12 | 23 | 33,0 | 30 | Dowolna | 40 | 23 | 16 | 1 | 76,3% | 57,5% |
| 12 | 24 | 24,0 | 20 | Dowolna | 40 | 18 | 19 | 3 | 71,1% | 45,0% |
| 13 | 25 | 40,0 | 40 | Dowolna | 40 | 17 | 16 | 7 | 63,2% | 42,5% |
| 13 | 26 | 33,0 | 35 | Dowolna | 40 | 15 | 22 | 3 | 67,1% | 37,5% |
| 14 | 27 | 17,0 | 15 | Dowolna | 40 | 24 | 15 | 1 | 78,9% | 60,0% |
| 14 | 28 | 38,0 | 35 | Dowolna | 40 | 19 | 4 | 17 | 51,3% | 47,5% |
| 15 | 29 | 30,0 | 40 | Stojąca | 35 | 8 | 20 | 7 | 50,0% | 22,9% |
| 15 | 30 | 25,0 | 35 | Stojąca | 35 | 13 | 21 | 1 | 66,7% | 37,1% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 0. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.