Analiza stanowisk: Puchar PFTA 2026 – Karolew (nHFT)
23ukończyło
460strzałów
65,9%skuteczność
65,9%% położonych
14,0mediana punktów (średnia 13,2)
5–19najsłabszy – najlepszy
3w dogrywce
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 20 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| nHFT · PCP | 23 | 5 | 11,0 | 14,0 | 16,0 | 19 | 2 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Najtrudniejsze cele
- Cel 17 (st. 17) — 31.0 m, 25 mm, Dowolna: 39,1%
- Cel 6 (st. 6) — 41.0 m, 35 mm, Dowolna: 43,5%
- Cel 11 (st. 11) — 36.0 m, 27 mm, Dowolna: 47,8%
- Cel 14 (st. 14) — 35.0 m, 25 mm, Dowolna: 47,8%
- Cel 16 (st. 16) — 38.0 m, 40 mm, Dowolna: 47,8%
Najłatwiejsze cele
- Cel 2 (st. 2) — 8.0 m, 20 mm, Dowolna: 91,3%
- Cel 18 (st. 18) — 9.0 m, 20 mm, Dowolna: 91,3%
- Cel 20 (st. 20) — 20.0 m, 15 mm, Dowolna: 91,3%
- Cel 5 (st. 5) — 34.0 m, 25 mm, Dowolna: 87,0%
- Cel 1 (st. 1) — 19.0 m, 15 mm, Dowolna: 78,3%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 19,0 | 15 | Dowolna | 23 | 18 | 0 | 5 | 78,3% | 78,3% |
| 2 | 2 | 8,0 | 20 | Dowolna | 23 | 21 | 0 | 2 | 91,3% | 91,3% |
| 3 | 3 | 20,0 | 15 | Dowolna | 23 | 15 | 0 | 8 | 65,2% | 65,2% |
| 4 | 4 | 36,0 | 35 | Dowolna | 23 | 15 | 0 | 8 | 65,2% | 65,2% |
| 5 | 5 | 34,0 | 25 | Dowolna | 23 | 20 | 0 | 3 | 87,0% | 87,0% |
| 6 | 6 | 41,0 | 35 | Dowolna | 23 | 10 | 0 | 13 | 43,5% | 43,5% |
| 7 | 7 | 39,0 | 35 | Dowolna | 23 | 14 | 0 | 9 | 60,9% | 60,9% |
| 8 | 8 | 39,0 | 40 | Dowolna | 23 | 14 | 0 | 9 | 60,9% | 60,9% |
| 9 | 9 | 37,0 | 40 | Dowolna | 23 | 14 | 0 | 9 | 60,9% | 60,9% |
| 10 | 10 | 37,0 | 35 | Dowolna | 23 | 16 | 0 | 7 | 69,6% | 69,6% |
| 11 | 11 | 36,0 | 27 | Dowolna | 23 | 11 | 0 | 12 | 47,8% | 47,8% |
| 12 | 12 | 41,0 | 40 | Dowolna | 23 | 17 | 0 | 6 | 73,9% | 73,9% |
| 13 | 13 | 37,0 | 37 | Dowolna | 23 | 12 | 0 | 11 | 52,2% | 52,2% |
| 14 | 14 | 35,0 | 25 | Dowolna | 23 | 11 | 0 | 12 | 47,8% | 47,8% |
| 15 | 15 | 22,0 | 20 | Dowolna | 23 | 17 | 0 | 6 | 73,9% | 73,9% |
| 16 | 16 | 38,0 | 40 | Dowolna | 23 | 11 | 0 | 12 | 47,8% | 47,8% |
| 17 | 17 | 31,0 | 25 | Dowolna | 23 | 9 | 0 | 14 | 39,1% | 39,1% |
| 18 | 18 | 9,0 | 20 | Dowolna | 23 | 21 | 0 | 2 | 91,3% | 91,3% |
| 19 | 19 | 31,0 | 25 | Dowolna | 23 | 16 | 0 | 7 | 69,6% | 69,6% |
| 20 | 20 | 20,0 | 15 | Dowolna | 23 | 21 | 0 | 2 | 91,3% | 91,3% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 0. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.