Analiza stanowisk: WSST Liga Letnia 2025 – zawody 7
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 80 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 6 | 29 | 30,0 | 31,0 | 35,0 | 36 | 0 |
| HFT · PCP | 36 | 38 | 50,2 | 60,0 | 67,2 | 74 | 0 |
| HFT · Springer | 17 | 26 | 49,0 | 57,0 | 63,0 | 69 | 3 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | ≥45 m | |
|---|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 86,6% (177) | 75,6% (472) | 78,0% (401) | 71,4% (814) | 83,3% (24) |
| KlęczącaK | · | · | 69,5% (212) | · | · |
| StojącaS | · | · | 62,2% (212) | · | · |
D: dowolna · K: klęcząca · S: stojąca
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 28 (st. 14) — 35.0 m, 30 mm, Dowolna: 56,2%
- Cel 19 (st. 10) — 30.0 m, 35 mm, Stojąca: 58,0%
- Cel 20 (st. 10) — 32.0 m, 40 mm, Stojąca: 58,0%
- Cel 10 (st. 5) — 28.0 m, 35 mm, Stojąca: 61,0%
- Cel 35 (st. 18) — 30.0 m, 40 mm, Klęcząca: 65,0%
Najłatwiejsze cele
- Cel 21 (st. 11) — 12.5 m, 20 mm, Dowolna: 90,2%
- Cel 39 (st. 20) — 28.0 m, 20 mm, Dowolna: 88,4%
- Cel 13 (st. 7) — 20.0 m, 20 mm, Dowolna: 87,5%
- Cel 17 (st. 9) — 7.5 m, 20 mm, Dowolna: 86,6%
- Cel 4 (st. 2) — 9.5 m, 20 mm, Dowolna: 83,0%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 28,0 | 20 | Dowolna | 59 | 38 | 21 | 0 | 81,2% | 64,4% |
| 1 | 2 | 23,0 | 15 | Dowolna | 59 | 25 | 31 | 3 | 69,6% | 42,4% |
| 2 | 3 | 23,0 | 15 | Dowolna | 59 | 37 | 20 | 2 | 78,6% | 62,7% |
| 2 | 4 | 9,5 | 20 | Dowolna | 59 | 41 | 17 | 1 | 83,0% | 69,5% |
| 3 | 5 | 33,0 | 25 | Dowolna | 59 | 31 | 27 | 1 | 74,1% | 52,5% |
| 3 | 6 | 41,0 | 40 | Dowolna | 59 | 32 | 24 | 3 | 74,1% | 54,2% |
| 4 | 7 | 40,0 | 40 | Dowolna | 59 | 28 | 26 | 5 | 67,9% | 47,5% |
| 4 | 8 | 37,0 | 35 | Dowolna | 59 | 30 | 25 | 4 | 72,3% | 50,8% |
| 5 | 9 | 31,0 | 40 | Stojąca | 53 | 27 | 22 | 4 | 72,0% | 50,9% |
| 5 | 10 | 28,0 | 35 | Stojąca | 53 | 21 | 22 | 10 | 61,0% | 39,6% |
| 6 | 11 | 31,0 | 40 | Klęcząca | 53 | 23 | 26 | 4 | 67,0% | 43,4% |
| 6 | 12 | 28,0 | 35 | Klęcząca | 53 | 28 | 20 | 5 | 71,0% | 52,8% |
| 7 | 13 | 20,0 | 20 | Dowolna | 59 | 46 | 12 | 1 | 87,5% | 78,0% |
| 7 | 14 | 17,0 | 15 | Dowolna | 59 | 34 | 23 | 2 | 76,8% | 57,6% |
| 8 | 15 | 36,0 | 25 | Dowolna | 59 | 24 | 31 | 4 | 68,8% | 40,7% |
| 8 | 16 | 28,0 | 20 | Dowolna | 59 | 38 | 21 | 0 | 81,2% | 64,4% |
| 9 | 17 | 7,5 | 20 | Dowolna | 59 | 45 | 13 | 1 | 86,6% | 76,3% |
| 9 | 18 | 36,0 | 25 | Dowolna | 59 | 44 | 5 | 10 | 77,7% | 74,6% |
| 10 | 19 | 30,0 | 35 | Stojąca | 53 | 19 | 24 | 10 | 58,0% | 35,8% |
| 10 | 20 | 32,0 | 40 | Stojąca | 53 | 15 | 31 | 7 | 58,0% | 28,3% |
| 11 | 21 | 12,5 | 20 | Dowolna | 59 | 49 | 8 | 2 | 90,2% | 83,1% |
| 11 | 22 | 38,0 | 30 | Dowolna | 59 | 24 | 29 | 6 | 66,1% | 40,7% |
| 12 | 23 | 23,0 | 15 | Dowolna | 59 | 31 | 25 | 3 | 75,0% | 52,5% |
| 12 | 24 | 41,0 | 35 | Dowolna | 59 | 32 | 22 | 5 | 72,3% | 54,2% |
| 13 | 25 | 28,0 | 20 | Dowolna | 59 | 35 | 19 | 5 | 75,9% | 59,3% |
| 13 | 26 | 36,0 | 30 | Dowolna | 59 | 30 | 24 | 5 | 71,4% | 50,8% |
| 14 | 27 | 41,0 | 40 | Dowolna | 59 | 26 | 29 | 4 | 67,9% | 44,1% |
| 14 | 28 | 35,0 | 30 | Dowolna | 59 | 16 | 35 | 8 | 56,2% | 27,1% |
| 15 | 29 | 40,0 | 40 | Dowolna | 59 | 33 | 25 | 1 | 75,9% | 55,9% |
| 15 | 30 | 30,0 | 30 | Dowolna | 59 | 28 | 29 | 2 | 71,4% | 47,5% |
| 16 | 31 | 18,0 | 15 | Dowolna | 59 | 31 | 24 | 4 | 73,2% | 52,5% |
| 16 | 32 | 26,0 | 20 | Dowolna | 59 | 29 | 27 | 3 | 73,2% | 49,2% |
| 17 | 33 | 35,0 | 30 | Dowolna | 59 | 34 | 24 | 1 | 76,8% | 57,6% |
| 17 | 34 | 40,0 | 40 | Dowolna | 59 | 41 | 14 | 4 | 80,4% | 69,5% |
| 18 | 35 | 30,0 | 40 | Klęcząca | 53 | 22 | 26 | 5 | 65,0% | 41,5% |
| 18 | 36 | 32,0 | 35 | Klęcząca | 53 | 28 | 25 | 0 | 75,0% | 52,8% |
| 19 | 37 | 39,0 | 35 | Dowolna | 59 | 32 | 25 | 2 | 74,1% | 54,2% |
| 19 | 38 | 23,0 | 15 | Dowolna | 59 | 31 | 26 | 2 | 75,0% | 52,5% |
| 20 | 39 | 28,0 | 20 | Dowolna | 59 | 47 | 11 | 1 | 88,4% | 79,7% |
| 20 | 40 | 20,0 | 15 | Dowolna | 59 | 26 | 31 | 2 | 68,8% | 44,1% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 0. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.