Analiza stanowisk: WSST Liga Letnia 2025 – zawody 6
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 80 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 3 | 29 | 30,5 | 32,0 | 33,0 | 34 | 2 |
| HFT · PCP | 27 | 36 | 47,0 | 57,0 | 68,0 | 78 | 2 |
| HFT · Springer | 8 | 33 | 47,5 | 61,0 | 63,5 | 70 | 5 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | ≥45 m | |
|---|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 87,3% (152) | 79,2% (228) | 72,2% (447) | 74,3% (377) | 83,3% (12) |
| KlęczącaK | · | 75,4% (60) | 70,2% (60) | · | · |
| StojącaS | · | 70,2% (30) | 69,0% (90) | · | · |
D: dowolna · K: klęcząca · S: stojąca
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 14 (st. 7) — 28.0 m, 25 mm, Dowolna: 63,0%
- Cel 5 (st. 3) — 31.0 m, 40 mm, Klęcząca: 63,2%
- Cel 40 (st. 20) — 25.0 m, 35 mm, Stojąca: 63,2%
- Cel 11 (st. 6) — 32.0 m, 25 mm, Dowolna: 64,4%
- Cel 16 (st. 8) — 37.0 m, 30 mm, Dowolna: 64,4%
Najłatwiejsze cele
- Cel 8 (st. 4) — 40.0 m, 40 mm, Dowolna: 100,0%
- Cel 21 (st. 11) — 10.0 m, 20 mm, Dowolna: 94,5%
- Cel 27 (st. 14) — 16.0 m, 15 mm, Dowolna: 89,0%
- Cel 28 (st. 14) — 12.0 m, 20 mm, Dowolna: 86,3%
- Cel 38 (st. 19) — 20.0 m, 15 mm, Dowolna: 86,3%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 25,0 | 20 | Dowolna | 38 | 22 | 15 | 1 | 78,1% | 57,9% |
| 1 | 2 | 36,0 | 30 | Dowolna | 38 | 19 | 19 | 0 | 74,0% | 50,0% |
| 2 | 3 | 11,0 | 20 | Dowolna | 38 | 27 | 10 | 1 | 84,9% | 71,1% |
| 2 | 4 | 12,0 | 15 | Dowolna | 38 | 26 | 12 | 0 | 83,6% | 68,4% |
| 3 | 5 | 31,0 | 40 | Klęcząca | 30 | 10 | 18 | 2 | 63,2% | 33,3% |
| 3 | 6 | 22,0 | 35 | Klęcząca | 30 | 17 | 12 | 1 | 75,4% | 56,7% |
| 4 | 7 | 31,0 | 25 | Dowolna | 38 | 24 | 5 | 9 | 68,5% | 63,2% |
| 4 | 8 | 40,0 | 40 | Dowolna | 38 | 38 | 0 | 0 | 100,0% | 100,0% |
| 5 | 9 | 34,0 | 30 | Dowolna | 38 | 17 | 19 | 2 | 69,9% | 44,7% |
| 5 | 10 | 20,0 | 15 | Dowolna | 38 | 19 | 17 | 2 | 72,6% | 50,0% |
| 6 | 11 | 32,0 | 25 | Dowolna | 38 | 12 | 24 | 2 | 64,4% | 31,6% |
| 6 | 12 | 19,0 | 15 | Dowolna | 38 | 19 | 17 | 2 | 74,0% | 50,0% |
| 7 | 13 | 37,0 | 35 | Dowolna | 38 | 17 | 17 | 4 | 67,1% | 44,7% |
| 7 | 14 | 28,0 | 25 | Dowolna | 38 | 13 | 22 | 3 | 63,0% | 34,2% |
| 8 | 15 | 29,0 | 25 | Dowolna | 38 | 17 | 21 | 0 | 71,2% | 44,7% |
| 8 | 16 | 37,0 | 30 | Dowolna | 38 | 14 | 22 | 2 | 64,4% | 36,8% |
| 9 | 17 | 42,0 | 40 | Dowolna | 38 | 16 | 19 | 3 | 67,1% | 42,1% |
| 9 | 18 | 15,0 | 15 | Dowolna | 38 | 22 | 16 | 0 | 78,1% | 57,9% |
| 10 | 19 | 24,0 | 35 | Stojąca | 30 | 13 | 15 | 2 | 70,2% | 43,3% |
| 10 | 20 | 31,0 | 40 | Stojąca | 30 | 14 | 13 | 3 | 68,4% | 46,7% |
| 11 | 21 | 10,0 | 20 | Dowolna | 38 | 34 | 4 | 0 | 94,5% | 89,5% |
| 11 | 22 | 26,0 | 20 | Dowolna | 38 | 19 | 16 | 3 | 71,2% | 50,0% |
| 12 | 23 | 20,0 | 15 | Dowolna | 38 | 20 | 17 | 1 | 75,3% | 52,6% |
| 12 | 24 | 40,0 | 40 | Dowolna | 38 | 20 | 17 | 1 | 74,0% | 52,6% |
| 13 | 25 | 27,0 | 25 | Dowolna | 38 | 20 | 16 | 2 | 72,6% | 52,6% |
| 13 | 26 | 40,0 | 35 | Dowolna | 38 | 17 | 17 | 4 | 68,5% | 44,7% |
| 14 | 27 | 16,0 | 15 | Dowolna | 38 | 31 | 6 | 1 | 89,0% | 81,6% |
| 14 | 28 | 12,0 | 20 | Dowolna | 38 | 28 | 10 | 0 | 86,3% | 73,7% |
| 15 | 29 | 37,0 | 35 | Dowolna | 38 | 19 | 18 | 1 | 74,0% | 50,0% |
| 15 | 30 | 29,0 | 25 | Dowolna | 38 | 15 | 19 | 4 | 65,8% | 39,5% |
| 16 | 31 | 27,0 | 30 | Dowolna | 38 | 27 | 10 | 1 | 83,6% | 71,1% |
| 16 | 32 | 27,0 | 25 | Dowolna | 38 | 26 | 12 | 0 | 83,6% | 68,4% |
| 17 | 33 | 40,0 | 40 | Dowolna | 38 | 23 | 15 | 0 | 79,5% | 60,5% |
| 17 | 34 | 40,0 | 35 | Dowolna | 38 | 21 | 14 | 3 | 74,0% | 55,3% |
| 18 | 35 | 29,0 | 40 | Klęcząca | 30 | 20 | 7 | 3 | 77,2% | 66,7% |
| 18 | 36 | 16,0 | 35 | Klęcząca | 30 | 18 | 10 | 2 | 75,4% | 60,0% |
| 19 | 37 | 29,0 | 40 | Dowolna | 38 | 25 | 9 | 4 | 76,7% | 65,8% |
| 19 | 38 | 20,0 | 15 | Dowolna | 38 | 28 | 10 | 0 | 86,3% | 73,7% |
| 20 | 39 | 30,0 | 40 | Stojąca | 30 | 17 | 11 | 2 | 75,4% | 56,7% |
| 20 | 40 | 25,0 | 35 | Stojąca | 30 | 11 | 16 | 3 | 63,2% | 36,7% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 0. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.