Analiza stanowisk: WSST Liga Letnia 2025 – zawody 5
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 80 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 5 | 21 | 28,0 | 28,0 | 31,0 | 34 | 3 |
| HFT · PCP | 24 | 38 | 53,0 | 62,0 | 66,5 | 77 | 4 |
| HFT · Springer | 11 | 44 | 54,5 | 59,0 | 62,5 | 72 | 3 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | ≥45 m | |
|---|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 83,1% (155) | 82,7% (200) | 80,2% (310) | 72,9% (575) | 60,0% (40) |
| KlęczącaK | 92,3% (35) | · | 73,8% (105) | · | · |
| StojącaS | · | 61,5% (35) | 61,5% (35) | · | · |
| Stojąca podpartaSP | · | 72,3% (35) | 66,2% (35) | · | · |
D: dowolna · K: klęcząca · S: stojąca · SP: stojąca podparta
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 37 (st. 19) — 42.0 m, 40 mm, Dowolna: 57,3%
- Cel 3 (st. 2) — 27.0 m, 40 mm, Stojąca: 61,5%
- Cel 4 (st. 2) — 21.0 m, 35 mm, Stojąca: 61,5%
- Cel 31 (st. 16) — 31.0 m, 40 mm, Klęcząca: 61,5%
- Cel 8 (st. 4) — 31.0 m, 25 mm, Dowolna: 65,3%
Najłatwiejsze cele
- Cel 38 (st. 19) — 19.0 m, 15 mm, Dowolna: 96,0%
- Cel 35 (st. 18) — 10.0 m, 35 mm, Klęcząca: 92,3%
- Cel 30 (st. 15) — 28.0 m, 25 mm, Dowolna: 92,0%
- Cel 2 (st. 1) — 27.0 m, 20 mm, Dowolna: 88,0%
- Cel 21 (st. 11) — 8.0 m, 20 mm, Dowolna: 88,0%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 32,0 | 25 | Dowolna | 40 | 27 | 6 | 7 | 73,3% | 67,5% |
| 1 | 2 | 27,0 | 20 | Dowolna | 40 | 31 | 9 | 0 | 88,0% | 77,5% |
| 2 | 3 | 27,0 | 40 | Stojąca | 35 | 12 | 18 | 5 | 61,5% | 34,3% |
| 2 | 4 | 21,0 | 35 | Stojąca | 35 | 13 | 16 | 6 | 61,5% | 37,1% |
| 3 | 5 | 37,0 | 30 | Dowolna | 40 | 19 | 18 | 3 | 72,0% | 47,5% |
| 3 | 6 | 14,0 | 15 | Dowolna | 40 | 27 | 10 | 3 | 81,3% | 67,5% |
| 4 | 7 | 40,0 | 35 | Dowolna | 40 | 17 | 22 | 1 | 69,3% | 42,5% |
| 4 | 8 | 31,0 | 25 | Dowolna | 40 | 14 | 23 | 3 | 65,3% | 35,0% |
| 5 | 9 | 35,0 | 35 | Dowolna | 40 | 17 | 21 | 2 | 69,3% | 42,5% |
| 5 | 10 | 20,0 | 15 | Dowolna | 40 | 23 | 15 | 2 | 77,3% | 57,5% |
| 6 | 11 | 31,0 | 25 | Dowolna | 40 | 22 | 17 | 1 | 76,0% | 55,0% |
| 6 | 12 | 35,0 | 30 | Dowolna | 40 | 19 | 16 | 5 | 66,7% | 47,5% |
| 7 | 13 | 21,0 | 30 | Stojąca podparta | 35 | 17 | 14 | 4 | 72,3% | 48,6% |
| 7 | 14 | 26,0 | 25 | Stojąca podparta | 35 | 14 | 16 | 5 | 66,2% | 40,0% |
| 8 | 15 | 24,0 | 20 | Dowolna | 40 | 25 | 14 | 1 | 80,0% | 62,5% |
| 8 | 16 | 32,0 | 30 | Dowolna | 40 | 32 | 4 | 4 | 84,0% | 80,0% |
| 9 | 17 | 39,0 | 35 | Dowolna | 40 | 24 | 10 | 6 | 73,3% | 60,0% |
| 9 | 18 | 38,0 | 40 | Dowolna | 40 | 19 | 18 | 3 | 68,0% | 47,5% |
| 10 | 19 | 12,0 | 15 | Dowolna | 40 | 24 | 15 | 1 | 78,7% | 60,0% |
| 10 | 20 | 38,0 | 35 | Dowolna | 40 | 24 | 13 | 3 | 76,0% | 60,0% |
| 11 | 21 | 8,0 | 20 | Dowolna | 40 | 31 | 9 | 0 | 88,0% | 77,5% |
| 11 | 22 | 41,0 | 40 | Dowolna | 40 | 31 | 7 | 2 | 85,3% | 77,5% |
| 12 | 23 | 26,0 | 20 | Dowolna | 40 | 22 | 17 | 1 | 76,0% | 55,0% |
| 12 | 24 | 19,0 | 15 | Dowolna | 40 | 24 | 15 | 1 | 78,7% | 60,0% |
| 13 | 25 | 12,0 | 15 | Dowolna | 40 | 28 | 11 | 1 | 82,7% | 70,0% |
| 13 | 26 | 34,0 | 35 | Dowolna | 40 | 26 | 11 | 3 | 81,3% | 65,0% |
| 14 | 27 | 41,0 | 40 | Dowolna | 40 | 22 | 15 | 3 | 76,0% | 55,0% |
| 14 | 28 | 37,0 | 30 | Dowolna | 40 | 22 | 17 | 1 | 76,0% | 55,0% |
| 15 | 29 | 24,0 | 20 | Dowolna | 40 | 26 | 12 | 2 | 81,3% | 65,0% |
| 15 | 30 | 28,0 | 25 | Dowolna | 40 | 37 | 0 | 3 | 92,0% | 92,5% |
| 16 | 31 | 31,0 | 40 | Klęcząca | 35 | 12 | 20 | 3 | 61,5% | 34,3% |
| 16 | 32 | 26,0 | 35 | Klęcząca | 35 | 23 | 11 | 1 | 80,0% | 65,7% |
| 17 | 33 | 36,0 | 35 | Dowolna | 40 | 23 | 14 | 3 | 76,0% | 57,5% |
| 17 | 34 | 40,0 | 35 | Dowolna | 40 | 24 | 13 | 3 | 77,3% | 60,0% |
| 18 | 35 | 10,0 | 35 | Klęcząca | 35 | 30 | 5 | 0 | 92,3% | 85,7% |
| 18 | 36 | 25,0 | 35 | Klęcząca | 35 | 22 | 13 | 0 | 80,0% | 62,9% |
| 19 | 37 | 42,0 | 40 | Dowolna | 40 | 15 | 15 | 10 | 57,3% | 37,5% |
| 19 | 38 | 19,0 | 15 | Dowolna | 40 | 37 | 2 | 1 | 96,0% | 92,5% |
| 20 | 39 | 39,0 | 35 | Dowolna | 40 | 21 | 16 | 3 | 74,7% | 52,5% |
| 20 | 40 | 35,0 | 30 | Dowolna | 40 | 22 | 16 | 2 | 74,7% | 55,0% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 0. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.