Analiza stanowisk: WSST Liga Letnia 2025 – zawody 4
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 80 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 2 | 32 | 33,5 | 35,0 | 36,5 | 38 | 6 |
| HFT · PCP | 23 | 36 | 51,0 | 57,0 | 67,0 | 74 | 1 |
| HFT · Springer | 10 | 48 | 57,8 | 62,0 | 62,8 | 67 | 2 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | ≥45 m | |
|---|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 84,1% (175) | 81,6% (70) | 80,0% (346) | 72,8% (523) | 66,7% (6) |
| KlęczącaK | · | 71,4% (29) | 73,8% (87) | · | · |
| StojącaS | 87,5% (29) | · | 62,0% (85) | (2) | · |
D: dowolna · K: klęcząca · S: stojąca
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 19 (st. 10) — 30.0 m, 40 mm, Stojąca: 57,1%
- Cel 9 (st. 5) — 42.0 m, 35 mm, Dowolna: 60,3%
- Cel 2 (st. 1) — 25.0 m, 35 mm, Stojąca: 62,5%
- Cel 1 (st. 1) — 26.0 m, 35 mm, Stojąca: 66,1%
- Cel 26 (st. 13) — 38.0 m, 35 mm, Dowolna: 67,6%
Najłatwiejsze cele
- Cel 23 (st. 12) — 33.0 m, 25 mm, Dowolna: 98,5%
- Cel 24 (st. 12) — 34.0 m, 30 mm, Dowolna: 98,5%
- Cel 20 (st. 10) — 9.0 m, 35 mm, Stojąca: 87,5%
- Cel 3 (st. 2) — 12.0 m, 20 mm, Dowolna: 86,8%
- Cel 22 (st. 11) — 13.0 m, 20 mm, Dowolna: 86,8%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 26,0 | 35 | Stojąca | 29 | 12 | 15 | 2 | 66,1% | 41,4% |
| 1 | 2 | 25,0 | 35 | Stojąca | 29 | 8 | 20 | 1 | 62,5% | 27,6% |
| 2 | 3 | 12,0 | 20 | Dowolna | 35 | 26 | 9 | 0 | 86,8% | 74,3% |
| 2 | 4 | 14,0 | 15 | Dowolna | 35 | 23 | 12 | 0 | 82,4% | 65,7% |
| 3 | 5 | 27,0 | 40 | Klęcząca | 29 | 14 | 15 | 0 | 73,2% | 48,3% |
| 3 | 6 | 25,0 | 35 | Klęcząca | 29 | 15 | 14 | 0 | 75,0% | 51,7% |
| 4 | 7 | 42,0 | 40 | Dowolna | 35 | 17 | 17 | 1 | 72,1% | 48,6% |
| 4 | 8 | 27,0 | 25 | Dowolna | 35 | 20 | 14 | 1 | 76,5% | 57,1% |
| 5 | 9 | 42,0 | 35 | Dowolna | 35 | 15 | 13 | 7 | 60,3% | 42,9% |
| 5 | 10 | 37,0 | 30 | Dowolna | 35 | 20 | 14 | 1 | 77,9% | 57,1% |
| 6 | 11 | 27,0 | 40 | Klęcząca | 29 | 15 | 12 | 2 | 73,2% | 51,7% |
| 6 | 12 | 22,0 | 35 | Klęcząca | 29 | 13 | 16 | 0 | 71,4% | 44,8% |
| 7 | 13 | 39,0 | 35 | Dowolna | 35 | 19 | 16 | 0 | 76,5% | 54,3% |
| 7 | 14 | 33,0 | 25 | Dowolna | 35 | 19 | 15 | 1 | 76,5% | 54,3% |
| 8 | 15 | 11,0 | 20 | Dowolna | 35 | 23 | 12 | 0 | 82,4% | 65,7% |
| 8 | 16 | 21,0 | 15 | Dowolna | 35 | 21 | 13 | 1 | 77,9% | 60,0% |
| 9 | 17 | 40,0 | 35 | Dowolna | 35 | 20 | 14 | 1 | 76,5% | 57,1% |
| 9 | 18 | 35,0 | 40 | Dowolna | 35 | 24 | 9 | 2 | 82,4% | 68,6% |
| 10 | 19 | 30,0 | 40 | Stojąca | 29 | 7 | 19 | 3 | 57,1% | 24,1% |
| 10 | 20 | 9,0 | 35 | Stojąca | 29 | 22 | 7 | 0 | 87,5% | 75,9% |
| 11 | 21 | 13,0 | 15 | Dowolna | 35 | 23 | 12 | 0 | 82,4% | 65,7% |
| 11 | 22 | 13,0 | 20 | Dowolna | 35 | 26 | 9 | 0 | 86,8% | 74,3% |
| 12 | 23 | 33,0 | 25 | Dowolna | 35 | 34 | 1 | 0 | 98,5% | 97,1% |
| 12 | 24 | 34,0 | 30 | Dowolna | 35 | 34 | 1 | 0 | 98,5% | 97,1% |
| 13 | 25 | 27,0 | 20 | Dowolna | 35 | 23 | 12 | 0 | 82,4% | 65,7% |
| 13 | 26 | 38,0 | 35 | Dowolna | 35 | 22 | 4 | 9 | 67,6% | 62,9% |
| 14 | 27 | 40,0 | 40 | Dowolna | 35 | 17 | 17 | 1 | 72,1% | 48,6% |
| 14 | 28 | 37,0 | 35 | Dowolna | 35 | 14 | 20 | 1 | 69,1% | 40,0% |
| 15 | 29 | 37,0 | 40 | Dowolna | 35 | 16 | 18 | 1 | 70,6% | 45,7% |
| 15 | 30 | 34,0 | 25 | Dowolna | 35 | 15 | 20 | 0 | 70,6% | 42,9% |
| 16 | 31 | 27,0 | 20 | Dowolna | 35 | 15 | 20 | 0 | 70,6% | 42,9% |
| 16 | 32 | 28,0 | 25 | Dowolna | 35 | 19 | 16 | 0 | 76,5% | 54,3% |
| 17 | 33 | 35,0 | 30 | Dowolna | 35 | 21 | 13 | 1 | 79,4% | 60,0% |
| 17 | 34 | 31,0 | 25 | Dowolna | 35 | 24 | 5 | 6 | 75,0% | 68,6% |
| 18 | 35 | 41,0 | 35 | Dowolna | 35 | 17 | 16 | 2 | 70,6% | 48,6% |
| 18 | 36 | 40,0 | 40 | Dowolna | 35 | 18 | 15 | 2 | 73,5% | 51,4% |
| 19 | 37 | 41,0 | 40 | Dowolna | 35 | 19 | 14 | 2 | 73,5% | 54,3% |
| 19 | 38 | 17,0 | 15 | Dowolna | 35 | 25 | 10 | 0 | 85,3% | 71,4% |
| 20 | 39 | 37,0 | 30 | Dowolna | 35 | 16 | 16 | 3 | 67,6% | 45,7% |
| 20 | 40 | 26,0 | 20 | Dowolna | 35 | 19 | 15 | 1 | 76,5% | 54,3% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 1. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.