Analiza stanowisk: WSST Liga Letnia 2025 – zawody 3
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 80 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 2 | 28 | 29,0 | 30,0 | 31,0 | 32 | 4 |
| HFT · PCP | 23 | 38 | 51,0 | 56,0 | 66,0 | 71 | 1 |
| HFT · Springer | 8 | 46 | 48,2 | 52,5 | 62,8 | 68 | 3 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | ≥45 m | |
|---|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 79,7% (165) | 69,4% (165) | 73,6% (394) | 73,0% (328) | 75,0% (4) |
| KlęczącaK | · | 87,5% (54) | 65,4% (54) | · | · |
| StojącaS | · | 61,5% (27) | 61,5% (27) | · | · |
| Stojąca podpartaSP | · | · | 64,4% (54) | · | · |
D: dowolna · K: klęcząca · S: stojąca · SP: stojąca podparta
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 4 (st. 2) — 21.0 m, 15 mm, Dowolna: 53,1%
- Cel 11 (st. 6) — 39.0 m, 35 mm, Dowolna: 56,2%
- Cel 3 (st. 2) — 26.0 m, 20 mm, Dowolna: 59,4%
- Cel 16 (st. 8) — 29.0 m, 25 mm, Stojąca podparta: 59,6%
- Cel 25 (st. 13) — 23.0 m, 35 mm, Stojąca: 61,5%
Najłatwiejsze cele
- Cel 2 (st. 1) — 19.0 m, 35 mm, Klęcząca: 92,3%
- Cel 33 (st. 17) — 41.0 m, 40 mm, Dowolna: 90,6%
- Cel 23 (st. 12) — 32.0 m, 35 mm, Dowolna: 85,9%
- Cel 14 (st. 7) — 26.0 m, 25 mm, Dowolna: 82,8%
- Cel 40 (st. 20) — 12.0 m, 20 mm, Dowolna: 82,8%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 24,0 | 35 | Klęcząca | 27 | 18 | 9 | 0 | 82,7% | 66,7% |
| 1 | 2 | 19,0 | 35 | Klęcząca | 27 | 23 | 4 | 0 | 92,3% | 85,2% |
| 2 | 3 | 26,0 | 20 | Dowolna | 33 | 10 | 20 | 3 | 59,4% | 30,3% |
| 2 | 4 | 21,0 | 15 | Dowolna | 33 | 5 | 25 | 3 | 53,1% | 15,2% |
| 3 | 5 | 33,0 | 30 | Dowolna | 33 | 16 | 16 | 1 | 71,9% | 48,5% |
| 3 | 6 | 29,0 | 25 | Dowolna | 33 | 18 | 15 | 0 | 76,6% | 54,5% |
| 4 | 7 | 37,0 | 30 | Dowolna | 33 | 19 | 12 | 2 | 75,0% | 57,6% |
| 4 | 8 | 30,0 | 25 | Dowolna | 33 | 25 | 1 | 7 | 76,6% | 75,8% |
| 5 | 9 | 40,0 | 40 | Dowolna | 33 | 16 | 16 | 1 | 73,4% | 48,5% |
| 5 | 10 | 19,0 | 15 | Dowolna | 33 | 15 | 18 | 0 | 71,9% | 45,5% |
| 6 | 11 | 39,0 | 35 | Dowolna | 33 | 10 | 18 | 5 | 56,2% | 30,3% |
| 6 | 12 | 27,0 | 20 | Dowolna | 33 | 17 | 15 | 1 | 75,0% | 51,5% |
| 7 | 13 | 36,0 | 30 | Dowolna | 33 | 15 | 18 | 0 | 71,9% | 45,5% |
| 7 | 14 | 26,0 | 25 | Dowolna | 33 | 22 | 10 | 1 | 82,8% | 66,7% |
| 8 | 15 | 31,0 | 35 | Stojąca podparta | 27 | 12 | 12 | 3 | 69,2% | 44,4% |
| 8 | 16 | 29,0 | 25 | Stojąca podparta | 27 | 6 | 19 | 2 | 59,6% | 22,2% |
| 9 | 17 | 9,0 | 20 | Dowolna | 33 | 21 | 12 | 0 | 81,2% | 63,6% |
| 9 | 18 | 20,0 | 15 | Dowolna | 33 | 15 | 18 | 0 | 71,9% | 45,5% |
| 10 | 19 | 40,0 | 35 | Dowolna | 33 | 12 | 18 | 3 | 64,1% | 36,4% |
| 10 | 20 | 34,0 | 30 | Dowolna | 33 | 19 | 13 | 1 | 76,6% | 57,6% |
| 11 | 21 | 30,0 | 40 | Klęcząca | 27 | 15 | 4 | 8 | 63,5% | 55,6% |
| 11 | 22 | 27,0 | 35 | Klęcząca | 27 | 12 | 13 | 2 | 67,3% | 44,4% |
| 12 | 23 | 32,0 | 35 | Dowolna | 33 | 24 | 9 | 0 | 85,9% | 72,7% |
| 12 | 24 | 13,0 | 20 | Dowolna | 33 | 21 | 12 | 0 | 81,2% | 63,6% |
| 13 | 25 | 23,0 | 35 | Stojąca | 27 | 7 | 18 | 2 | 61,5% | 25,9% |
| 13 | 26 | 29,0 | 40 | Stojąca | 27 | 10 | 13 | 4 | 61,5% | 37,0% |
| 14 | 27 | 37,0 | 35 | Dowolna | 33 | 13 | 19 | 1 | 68,8% | 39,4% |
| 14 | 28 | 14,0 | 15 | Dowolna | 33 | 19 | 13 | 1 | 76,6% | 57,6% |
| 15 | 29 | 41,0 | 35 | Dowolna | 33 | 19 | 12 | 2 | 76,6% | 57,6% |
| 15 | 30 | 37,0 | 30 | Dowolna | 33 | 18 | 13 | 2 | 76,6% | 54,5% |
| 16 | 31 | 38,0 | 35 | Dowolna | 33 | 18 | 14 | 1 | 76,6% | 54,5% |
| 16 | 32 | 32,0 | 25 | Dowolna | 33 | 11 | 22 | 0 | 65,6% | 33,3% |
| 17 | 33 | 41,0 | 40 | Dowolna | 33 | 29 | 2 | 2 | 90,6% | 87,9% |
| 17 | 34 | 13,0 | 15 | Dowolna | 33 | 18 | 15 | 0 | 76,6% | 54,5% |
| 18 | 35 | 32,0 | 25 | Dowolna | 33 | 15 | 18 | 0 | 71,9% | 45,5% |
| 18 | 36 | 24,0 | 20 | Dowolna | 33 | 20 | 13 | 0 | 79,7% | 60,6% |
| 19 | 37 | 19,0 | 15 | Dowolna | 33 | 15 | 15 | 3 | 70,3% | 45,5% |
| 19 | 38 | 30,0 | 30 | Dowolna | 33 | 18 | 15 | 0 | 76,6% | 54,5% |
| 20 | 39 | 32,0 | 25 | Dowolna | 33 | 11 | 22 | 0 | 65,6% | 33,3% |
| 20 | 40 | 12,0 | 20 | Dowolna | 33 | 22 | 11 | 0 | 82,8% | 66,7% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 1. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.