Analiza stanowisk: WSST Liga Letnia 2025 – zawody 2
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 80 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 8 | 17 | 25,0 | 28,5 | 30,0 | 32 | 2 |
| HFT · PCP | 26 | 35 | 44,2 | 55,5 | 62,8 | 70 | 4 |
| HFT · Springer | 13 | 39 | 49,0 | 55,0 | 58,0 | 67 | 1 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | ≥45 m | |
|---|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 87,5% (180) | 73,3% (235) | 70,3% (564) | 61,9% (485) | 62,5% (40) |
| KlęczącaK | · | · | 75,7% (164) | · | · |
| StojącaS | · | 67,6% (41) | 50,5% (123) | · | · |
D: dowolna · K: klęcząca · S: stojąca
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 9 (st. 5) — 31.0 m, 40 mm, Stojąca: 41,9%
- Cel 17 (st. 9) — 37.0 m, 35 mm, Dowolna: 47,7%
- Cel 5 (st. 3) — 30.0 m, 25 mm, Dowolna: 51,2%
- Cel 7 (st. 4) — 41.0 m, 40 mm, Dowolna: 52,3%
- Cel 10 (st. 5) — 27.0 m, 35 mm, Stojąca: 52,7%
Najłatwiejsze cele
- Cel 12 (st. 6) — 9.0 m, 25 mm, Dowolna: 95,3%
- Cel 33 (st. 17) — 15.0 m, 15 mm, Dowolna: 88,4%
- Cel 34 (st. 17) — 11.0 m, 20 mm, Dowolna: 86,0%
- Cel 11 (st. 6) — 8.0 m, 20 mm, Dowolna: 84,9%
- Cel 20 (st. 10) — 13.0 m, 20 mm, Dowolna: 81,4%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 40,0 | 40 | Dowolna | 47 | 13 | 29 | 5 | 59,3% | 27,7% |
| 1 | 2 | 35,0 | 35 | Dowolna | 47 | 22 | 20 | 5 | 67,4% | 46,8% |
| 2 | 3 | 28,0 | 25 | Dowolna | 47 | 18 | 22 | 7 | 62,8% | 38,3% |
| 2 | 4 | 29,0 | 25 | Dowolna | 47 | 21 | 22 | 4 | 69,8% | 44,7% |
| 3 | 5 | 30,0 | 25 | Dowolna | 47 | 6 | 34 | 7 | 51,2% | 12,8% |
| 3 | 6 | 36,0 | 30 | Dowolna | 47 | 18 | 27 | 2 | 65,1% | 38,3% |
| 4 | 7 | 41,0 | 40 | Dowolna | 47 | 10 | 28 | 9 | 52,3% | 21,3% |
| 4 | 8 | 38,0 | 35 | Dowolna | 47 | 17 | 24 | 6 | 59,3% | 36,2% |
| 5 | 9 | 31,0 | 40 | Stojąca | 41 | 8 | 19 | 14 | 41,9% | 19,5% |
| 5 | 10 | 27,0 | 35 | Stojąca | 41 | 9 | 24 | 8 | 52,7% | 22,0% |
| 6 | 11 | 8,0 | 20 | Dowolna | 47 | 34 | 13 | 0 | 84,9% | 72,3% |
| 6 | 12 | 9,0 | 25 | Dowolna | 47 | 43 | 4 | 0 | 95,3% | 91,5% |
| 7 | 13 | 21,0 | 15 | Dowolna | 47 | 18 | 26 | 3 | 66,3% | 38,3% |
| 7 | 14 | 27,0 | 20 | Dowolna | 47 | 26 | 15 | 6 | 74,4% | 55,3% |
| 8 | 15 | 25,0 | 35 | Klęcząca | 41 | 23 | 15 | 3 | 74,3% | 56,1% |
| 8 | 16 | 28,0 | 40 | Klęcząca | 41 | 30 | 4 | 7 | 75,7% | 73,2% |
| 9 | 17 | 37,0 | 35 | Dowolna | 47 | 11 | 23 | 13 | 47,7% | 23,4% |
| 9 | 18 | 31,0 | 30 | Dowolna | 47 | 25 | 21 | 1 | 74,4% | 53,2% |
| 10 | 19 | 29,0 | 30 | Dowolna | 47 | 26 | 19 | 2 | 74,4% | 55,3% |
| 10 | 20 | 13,0 | 20 | Dowolna | 47 | 31 | 13 | 3 | 81,4% | 66,0% |
| 11 | 21 | 39,0 | 35 | Dowolna | 47 | 22 | 24 | 1 | 70,9% | 46,8% |
| 11 | 22 | 34,0 | 30 | Dowolna | 47 | 30 | 14 | 3 | 79,1% | 63,8% |
| 12 | 23 | 24,0 | 20 | Dowolna | 47 | 21 | 23 | 3 | 68,6% | 44,7% |
| 12 | 24 | 27,0 | 30 | Dowolna | 47 | 24 | 19 | 4 | 70,9% | 51,1% |
| 13 | 25 | 25,0 | 35 | Klęcząca | 41 | 21 | 16 | 4 | 71,6% | 51,2% |
| 13 | 26 | 27,0 | 40 | Klęcząca | 41 | 27 | 12 | 2 | 81,1% | 65,9% |
| 14 | 27 | 32,0 | 30 | Dowolna | 47 | 25 | 20 | 2 | 74,4% | 53,2% |
| 14 | 28 | 31,0 | 25 | Dowolna | 47 | 21 | 22 | 4 | 68,6% | 44,7% |
| 15 | 29 | 42,0 | 40 | Dowolna | 47 | 11 | 31 | 5 | 57,0% | 23,4% |
| 15 | 30 | 41,0 | 35 | Dowolna | 47 | 20 | 24 | 3 | 68,6% | 42,6% |
| 16 | 31 | 37,0 | 30 | Dowolna | 47 | 21 | 23 | 3 | 69,8% | 44,7% |
| 16 | 32 | 17,0 | 15 | Dowolna | 47 | 26 | 19 | 2 | 74,4% | 55,3% |
| 17 | 33 | 15,0 | 15 | Dowolna | 47 | 37 | 9 | 1 | 88,4% | 78,7% |
| 17 | 34 | 11,0 | 20 | Dowolna | 47 | 35 | 12 | 0 | 86,0% | 74,5% |
| 18 | 35 | 26,0 | 20 | Dowolna | 47 | 20 | 25 | 2 | 68,6% | 42,6% |
| 18 | 36 | 36,0 | 35 | Dowolna | 47 | 18 | 23 | 6 | 64,0% | 38,3% |
| 19 | 37 | 22,0 | 35 | Stojąca | 41 | 19 | 15 | 7 | 67,6% | 46,3% |
| 19 | 38 | 27,0 | 40 | Stojąca | 41 | 10 | 25 | 6 | 56,8% | 24,4% |
| 20 | 39 | 30,0 | 35 | Dowolna | 47 | 31 | 9 | 7 | 75,6% | 66,0% |
| 20 | 40 | 22,0 | 15 | Dowolna | 47 | 20 | 23 | 4 | 68,6% | 42,6% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 0. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.