Analiza stanowisk: WSST Liga Letnia 2025 – zawody 1
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 80 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 6 | 20 | 22,8 | 26,5 | 28,8 | 30 | 1 |
| HFT · PCP | 29 | 31 | 49,0 | 56,0 | 62,0 | 67 | 2 |
| HFT · Springer | 19 | 32 | 46,5 | 51,0 | 57,0 | 64 | 1 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | ≥45 m | |
|---|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 80,9% (108) | 72,7% (426) | 68,0% (426) | 64,3% (732) | 63,9% (36) |
| KlęczącaK | · | · | 70,7% (196) | · | · |
| StojącaS | · | · | 59,8% (98) | · | · |
| Stojąca podpartaSP | · | · | 59,2% (98) | · | · |
D: dowolna · K: klęcząca · S: stojąca · SP: stojąca podparta
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 39 (st. 20) — 39.0 m, 35 mm, Dowolna: 45,1%
- Cel 20 (st. 10) — 31.0 m, 40 mm, Stojąca: 51,1%
- Cel 14 (st. 7) — 30.0 m, 35 mm, Stojąca podparta: 53,3%
- Cel 8 (st. 4) — 21.0 m, 15 mm, Dowolna: 55,9%
- Cel 26 (st. 13) — 17.0 m, 15 mm, Dowolna: 55,9%
Najłatwiejsze cele
- Cel 3 (st. 2) — 22.0 m, 20 mm, Dowolna: 95,1%
- Cel 21 (st. 11) — 10.0 m, 20 mm, Dowolna: 86,3%
- Cel 38 (st. 19) — 23.0 m, 20 mm, Dowolna: 84,3%
- Cel 40 (st. 20) — 15.0 m, 20 mm, Dowolna: 82,4%
- Cel 23 (st. 12) — 25.0 m, 35 mm, Klęcząca: 78,3%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 19,0 | 15 | Dowolna | 54 | 27 | 24 | 3 | 72,5% | 50,0% |
| 1 | 2 | 37,0 | 35 | Dowolna | 54 | 27 | 26 | 1 | 73,5% | 50,0% |
| 2 | 3 | 22,0 | 20 | Dowolna | 54 | 50 | 2 | 2 | 95,1% | 92,6% |
| 2 | 4 | 13,0 | 15 | Dowolna | 54 | 30 | 22 | 2 | 75,5% | 55,6% |
| 3 | 5 | 31,0 | 40 | Klęcząca | 49 | 14 | 32 | 3 | 60,9% | 28,6% |
| 3 | 6 | 25,0 | 35 | Klęcząca | 49 | 27 | 19 | 3 | 73,9% | 55,1% |
| 4 | 7 | 24,0 | 20 | Dowolna | 54 | 24 | 25 | 5 | 68,6% | 44,4% |
| 4 | 8 | 21,0 | 15 | Dowolna | 54 | 11 | 37 | 6 | 55,9% | 20,4% |
| 5 | 9 | 42,0 | 40 | Dowolna | 54 | 18 | 34 | 2 | 64,7% | 33,3% |
| 5 | 10 | 35,0 | 25 | Dowolna | 54 | 26 | 9 | 19 | 57,8% | 48,1% |
| 6 | 11 | 23,0 | 15 | Dowolna | 54 | 20 | 30 | 4 | 65,7% | 37,0% |
| 6 | 12 | 38,0 | 35 | Dowolna | 54 | 21 | 26 | 7 | 63,7% | 38,9% |
| 7 | 13 | 29,0 | 25 | Stojąca podparta | 49 | 19 | 26 | 4 | 65,2% | 38,8% |
| 7 | 14 | 30,0 | 35 | Stojąca podparta | 49 | 12 | 27 | 10 | 53,3% | 24,5% |
| 8 | 15 | 39,0 | 35 | Dowolna | 54 | 19 | 31 | 4 | 65,7% | 35,2% |
| 8 | 16 | 31,0 | 30 | Dowolna | 54 | 25 | 27 | 2 | 71,6% | 46,3% |
| 9 | 17 | 30,0 | 25 | Dowolna | 54 | 20 | 30 | 4 | 65,7% | 37,0% |
| 9 | 18 | 38,0 | 40 | Dowolna | 54 | 20 | 32 | 2 | 64,7% | 37,0% |
| 10 | 19 | 28,0 | 35 | Stojąca | 49 | 26 | 15 | 8 | 68,5% | 53,1% |
| 10 | 20 | 31,0 | 40 | Stojąca | 49 | 13 | 22 | 14 | 51,1% | 26,5% |
| 11 | 21 | 10,0 | 20 | Dowolna | 54 | 40 | 14 | 0 | 86,3% | 74,1% |
| 11 | 22 | 26,0 | 20 | Dowolna | 54 | 25 | 26 | 3 | 70,6% | 46,3% |
| 12 | 23 | 25,0 | 35 | Klęcząca | 49 | 29 | 20 | 0 | 78,3% | 59,2% |
| 12 | 24 | 31,0 | 40 | Klęcząca | 49 | 22 | 21 | 6 | 69,6% | 44,9% |
| 13 | 25 | 40,0 | 35 | Dowolna | 54 | 27 | 25 | 2 | 73,5% | 50,0% |
| 13 | 26 | 17,0 | 15 | Dowolna | 54 | 10 | 40 | 4 | 55,9% | 18,5% |
| 14 | 27 | 40,0 | 40 | Dowolna | 54 | 23 | 20 | 11 | 61,8% | 42,6% |
| 14 | 28 | 36,0 | 30 | Dowolna | 54 | 25 | 25 | 4 | 68,6% | 46,3% |
| 15 | 29 | 34,0 | 30 | Dowolna | 54 | 23 | 23 | 8 | 64,7% | 42,6% |
| 15 | 30 | 32,0 | 25 | Dowolna | 54 | 24 | 28 | 2 | 69,6% | 44,4% |
| 16 | 31 | 25,0 | 20 | Dowolna | 54 | 18 | 33 | 3 | 64,7% | 33,3% |
| 16 | 32 | 27,0 | 20 | Dowolna | 54 | 20 | 31 | 3 | 65,7% | 37,0% |
| 17 | 33 | 30,0 | 25 | Dowolna | 54 | 26 | 26 | 2 | 71,6% | 48,1% |
| 17 | 34 | 38,0 | 35 | Dowolna | 54 | 19 | 28 | 7 | 60,8% | 35,2% |
| 18 | 35 | 41,0 | 40 | Dowolna | 54 | 23 | 28 | 3 | 68,6% | 42,6% |
| 18 | 36 | 35,0 | 30 | Dowolna | 54 | 25 | 23 | 6 | 65,7% | 46,3% |
| 19 | 37 | 38,0 | 40 | Dowolna | 54 | 23 | 26 | 5 | 66,7% | 42,6% |
| 19 | 38 | 23,0 | 20 | Dowolna | 54 | 38 | 15 | 1 | 84,3% | 70,4% |
| 20 | 39 | 39,0 | 35 | Dowolna | 54 | 12 | 24 | 18 | 45,1% | 22,2% |
| 20 | 40 | 15,0 | 20 | Dowolna | 54 | 38 | 14 | 2 | 82,4% | 70,4% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 0. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.