Analiza stanowisk: Puchar Małopolski 2025 – Kraków (zawody 4)
61ukończyło
600strzałów
79,9%skuteczność
63,2%% położonych
64,0mediana punktów (średnia 57,8)
17–75najsłabszy – najlepszy
2w dogrywce
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 80 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 9 | 17 | 23,0 | 27,0 | 34,0 | 36 | 1 |
| HFT · PCP | 41 | 43 | 59,0 | 66,0 | 69,0 | 75 | 1 |
| HFT · Springer | 11 | 28 | 59,5 | 63,0 | 68,0 | 72 | 2 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Najtrudniejsze cele
- Cel 35 (st. 18) — brak danych, Dowolna: 60,7%
- Cel 31 (st. 16) — brak danych, Dowolna: 67,9%
- Cel 5 (st. 3) — brak danych, Dowolna: 71,4%
- Cel 7 (st. 4) — brak danych, Dowolna: 71,4%
- Cel 14 (st. 7) — brak danych, Dowolna: 71,4%
Najłatwiejsze cele
- Cel 40 (st. 20) — brak danych, Dowolna: 100,0%
- Cel 10 (st. 5) — brak danych, Dowolna: 96,4%
- Cel 12 (st. 6) — brak danych, Dowolna: 96,4%
- Cel 11 (st. 6) — brak danych, Dowolna: 92,9%
- Cel 38 (st. 19) — brak danych, Dowolna: 92,9%
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 10 | 3 | 2 | 75,0% | 66,7% |
| 1 | 2 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 9 | 6 | 0 | 78,6% | 60,0% |
| 2 | 3 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 9 | 4 | 2 | 75,0% | 60,0% |
| 2 | 4 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 12 | 3 | 0 | 89,3% | 80,0% |
| 3 | 5 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 7 | 6 | 2 | 71,4% | 46,7% |
| 3 | 6 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 9 | 6 | 0 | 78,6% | 60,0% |
| 4 | 7 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 7 | 6 | 2 | 71,4% | 46,7% |
| 4 | 8 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 11 | 3 | 1 | 85,7% | 73,3% |
| 5 | 9 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 8 | 5 | 2 | 75,0% | 53,3% |
| 5 | 10 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 14 | 0 | 1 | 96,4% | 93,3% |
| 6 | 11 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 13 | 2 | 0 | 92,9% | 86,7% |
| 6 | 12 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 14 | 1 | 0 | 96,4% | 93,3% |
| 7 | 13 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 9 | 6 | 0 | 78,6% | 60,0% |
| 7 | 14 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 7 | 7 | 1 | 71,4% | 46,7% |
| 8 | 15 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 7 | 7 | 1 | 71,4% | 46,7% |
| 8 | 16 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 9 | 4 | 2 | 78,6% | 60,0% |
| 9 | 17 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 10 | 4 | 1 | 82,1% | 66,7% |
| 9 | 18 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 10 | 4 | 1 | 82,1% | 66,7% |
| 10 | 19 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 8 | 6 | 1 | 75,0% | 53,3% |
| 10 | 20 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 12 | 3 | 0 | 89,3% | 80,0% |
| 11 | 21 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 8 | 7 | 0 | 75,0% | 53,3% |
| 11 | 22 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 13 | 1 | 1 | 89,3% | 86,7% |
| 12 | 23 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 9 | 6 | 0 | 78,6% | 60,0% |
| 12 | 24 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 11 | 3 | 1 | 85,7% | 73,3% |
| 13 | 25 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 8 | 5 | 2 | 75,0% | 53,3% |
| 13 | 26 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 8 | 6 | 1 | 75,0% | 53,3% |
| 14 | 27 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 8 | 7 | 0 | 75,0% | 53,3% |
| 14 | 28 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 10 | 3 | 2 | 82,1% | 66,7% |
| 15 | 29 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 8 | 7 | 0 | 75,0% | 53,3% |
| 15 | 30 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 10 | 4 | 1 | 82,1% | 66,7% |
| 16 | 31 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 6 | 7 | 2 | 67,9% | 40,0% |
| 16 | 32 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 10 | 5 | 0 | 82,1% | 66,7% |
| 17 | 33 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 7 | 7 | 1 | 71,4% | 46,7% |
| 17 | 34 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 8 | 7 | 0 | 75,0% | 53,3% |
| 18 | 35 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 4 | 9 | 2 | 60,7% | 26,7% |
| 18 | 36 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 8 | 7 | 0 | 75,0% | 53,3% |
| 19 | 37 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 8 | 6 | 1 | 75,0% | 53,3% |
| 19 | 38 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 13 | 1 | 1 | 92,9% | 86,7% |
| 20 | 39 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 12 | 3 | 0 | 89,3% | 80,0% |
| 20 | 40 | brak danych | brak danych | Dowolna | 15 | 15 | 0 | 0 | 100,0% | 100,0% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 0. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.