Analiza stanowisk: Puchar Małopolski 2025 – Tarnów (zawody 5)
27ukończyło
1080strzałów
69,3%skuteczność
55,2%% położonych
81,0mediana punktów (średnia 79,1)
21–104najsłabszy – najlepszy
2w dogrywce
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 120 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 2 | 21 | 21,8 | 22,5 | 23,2 | 24 | 3 |
| HFT · PCP | 22 | 55 | 74,5 | 81,5 | 93,0 | 103 | 3 |
| HFT · Springer | 3 | 75 | 82,5 | 90,0 | 97,0 | 104 | 14 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Najtrudniejsze cele
- Cel 26 (st. 13) — brak danych, Dowolna: 46,8%
- Cel 22 (st. 11) — brak danych, Dowolna: 49,4%
- Cel 36 (st. 18) — brak danych, Dowolna: 53,2%
- Cel 5 (st. 3) — brak danych, Dowolna: 54,5%
- Cel 35 (st. 18) — brak danych, Dowolna: 54,5%
Najłatwiejsze cele
- Cel 18 (st. 9) — brak danych, Dowolna: 87,0%
- Cel 21 (st. 11) — brak danych, Dowolna: 87,0%
- Cel 27 (st. 14) — brak danych, Dowolna: 85,7%
- Cel 1 (st. 1) — brak danych, Dowolna: 81,8%
- Cel 8 (st. 4) — brak danych, Dowolna: 81,8%
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 20 | 7 | 0 | 81,8% | 74,1% |
| 1 | 2 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 11 | 11 | 5 | 57,1% | 40,7% |
| 2 | 3 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 19 | 8 | 0 | 79,2% | 70,4% |
| 2 | 4 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 14 | 10 | 3 | 67,5% | 51,9% |
| 3 | 5 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 10 | 16 | 1 | 54,5% | 37,0% |
| 3 | 6 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 16 | 11 | 0 | 71,4% | 59,3% |
| 4 | 7 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 16 | 9 | 2 | 74,0% | 59,3% |
| 4 | 8 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 20 | 7 | 0 | 81,8% | 74,1% |
| 5 | 9 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 17 | 9 | 1 | 75,3% | 63,0% |
| 5 | 10 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 20 | 6 | 1 | 80,5% | 74,1% |
| 6 | 11 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 17 | 10 | 0 | 74,0% | 63,0% |
| 6 | 12 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 14 | 12 | 1 | 64,9% | 51,9% |
| 7 | 13 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 16 | 11 | 0 | 71,4% | 59,3% |
| 7 | 14 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 13 | 12 | 2 | 63,6% | 48,1% |
| 8 | 15 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 14 | 12 | 1 | 67,5% | 51,9% |
| 8 | 16 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 17 | 9 | 1 | 72,7% | 63,0% |
| 9 | 17 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 14 | 11 | 2 | 68,8% | 51,9% |
| 9 | 18 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 22 | 5 | 0 | 87,0% | 81,5% |
| 10 | 19 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 15 | 12 | 0 | 68,8% | 55,6% |
| 10 | 20 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 15 | 12 | 0 | 68,8% | 55,6% |
| 11 | 21 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 22 | 5 | 0 | 87,0% | 81,5% |
| 11 | 22 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 7 | 19 | 1 | 49,4% | 25,9% |
| 12 | 23 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 20 | 7 | 0 | 81,8% | 74,1% |
| 12 | 24 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 12 | 13 | 2 | 63,6% | 44,4% |
| 13 | 25 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 12 | 12 | 3 | 62,3% | 44,4% |
| 13 | 26 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 6 | 20 | 1 | 46,8% | 22,2% |
| 14 | 27 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 21 | 5 | 1 | 85,7% | 77,8% |
| 14 | 28 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 13 | 13 | 1 | 64,9% | 48,1% |
| 15 | 29 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 19 | 6 | 2 | 79,2% | 70,4% |
| 15 | 30 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 16 | 10 | 1 | 72,7% | 59,3% |
| 16 | 31 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 14 | 11 | 2 | 68,8% | 51,9% |
| 16 | 32 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 12 | 13 | 2 | 63,6% | 44,4% |
| 17 | 33 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 15 | 11 | 1 | 70,1% | 55,6% |
| 17 | 34 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 14 | 11 | 2 | 68,8% | 51,9% |
| 18 | 35 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 9 | 17 | 1 | 54,5% | 33,3% |
| 18 | 36 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 9 | 18 | 0 | 53,2% | 33,3% |
| 19 | 37 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 13 | 12 | 2 | 66,2% | 48,1% |
| 19 | 38 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 11 | 15 | 1 | 57,1% | 40,7% |
| 20 | 39 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 15 | 10 | 2 | 71,4% | 55,6% |
| 20 | 40 | brak danych | brak danych | Dowolna | 27 | 16 | 9 | 2 | 74,0% | 59,3% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 0. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.