Analiza stanowisk: Puchar Małopolski 2025 – Kraków (zawody 6)
26ukończyło
1040strzałów
70,5%skuteczność
56,9%% położonych
88,5mediana punktów (średnia 84,6)
55–109najsłabszy – najlepszy
4w dogrywce
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 120 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HFT · PCP | 20 | 55 | 72,2 | 89,0 | 98,2 | 109 | 3 |
| HFT · Springer | 6 | 69 | 72,5 | 85,5 | 89,5 | 91 | 1 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Najtrudniejsze cele
- Cel 27 (st. 14) — brak danych, Dowolna: 53,8%
- Cel 4 (st. 2) — brak danych, Dowolna: 55,1%
- Cel 24 (st. 12) — brak danych, Dowolna: 56,4%
- Cel 18 (st. 9) — brak danych, Dowolna: 59,0%
- Cel 23 (st. 12) — brak danych, Dowolna: 59,0%
Najłatwiejsze cele
- Cel 21 (st. 11) — brak danych, Dowolna: 89,7%
- Cel 40 (st. 20) — brak danych, Dowolna: 87,2%
- Cel 1 (st. 1) — brak danych, Dowolna: 84,6%
- Cel 22 (st. 11) — brak danych, Dowolna: 82,1%
- Cel 29 (st. 15) — brak danych, Dowolna: 82,1%
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 20 | 6 | 0 | 84,6% | 76,9% |
| 1 | 2 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 15 | 9 | 2 | 69,2% | 57,7% |
| 2 | 3 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 15 | 10 | 1 | 70,5% | 57,7% |
| 2 | 4 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 10 | 13 | 3 | 55,1% | 38,5% |
| 3 | 5 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 14 | 11 | 1 | 67,9% | 53,8% |
| 3 | 6 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 14 | 10 | 2 | 66,7% | 53,8% |
| 4 | 7 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 12 | 13 | 1 | 62,8% | 46,2% |
| 4 | 8 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 11 | 14 | 1 | 60,3% | 42,3% |
| 5 | 9 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 18 | 8 | 0 | 79,5% | 69,2% |
| 5 | 10 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 15 | 9 | 2 | 69,2% | 57,7% |
| 6 | 11 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 14 | 12 | 0 | 69,2% | 53,8% |
| 6 | 12 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 18 | 7 | 1 | 78,2% | 69,2% |
| 7 | 13 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 15 | 10 | 1 | 70,5% | 57,7% |
| 7 | 14 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 13 | 12 | 1 | 65,4% | 50,0% |
| 8 | 15 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 12 | 13 | 1 | 62,8% | 46,2% |
| 8 | 16 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 17 | 9 | 0 | 76,9% | 65,4% |
| 9 | 17 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 13 | 13 | 0 | 66,7% | 50,0% |
| 9 | 18 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 10 | 16 | 0 | 59,0% | 38,5% |
| 10 | 19 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 17 | 9 | 0 | 76,9% | 65,4% |
| 10 | 20 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 19 | 5 | 2 | 79,5% | 73,1% |
| 11 | 21 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 22 | 4 | 0 | 89,7% | 84,6% |
| 11 | 22 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 19 | 7 | 0 | 82,1% | 73,1% |
| 12 | 23 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 10 | 16 | 0 | 59,0% | 38,5% |
| 12 | 24 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 9 | 17 | 0 | 56,4% | 34,6% |
| 13 | 25 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 17 | 8 | 1 | 75,6% | 65,4% |
| 13 | 26 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 17 | 8 | 1 | 75,6% | 65,4% |
| 14 | 27 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 9 | 15 | 2 | 53,8% | 34,6% |
| 14 | 28 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 12 | 14 | 0 | 64,1% | 46,2% |
| 15 | 29 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 19 | 7 | 0 | 82,1% | 73,1% |
| 15 | 30 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 18 | 8 | 0 | 79,5% | 69,2% |
| 16 | 31 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 18 | 8 | 0 | 79,5% | 69,2% |
| 16 | 32 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 17 | 7 | 2 | 74,4% | 65,4% |
| 17 | 33 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 13 | 13 | 0 | 66,7% | 50,0% |
| 17 | 34 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 10 | 16 | 0 | 59,0% | 38,5% |
| 18 | 35 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 13 | 13 | 0 | 66,7% | 50,0% |
| 18 | 36 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 14 | 12 | 0 | 69,2% | 53,8% |
| 19 | 37 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 15 | 11 | 0 | 71,8% | 57,7% |
| 19 | 38 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 10 | 16 | 0 | 59,0% | 38,5% |
| 20 | 39 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 17 | 9 | 0 | 76,9% | 65,4% |
| 20 | 40 | brak danych | brak danych | Dowolna | 26 | 21 | 5 | 0 | 87,2% | 80,8% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 0. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.