Analiza stanowisk: WSST Liga Zimowa 2025/2026 – zawody 5
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 90 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 4 | 18 | 19,5 | 23,0 | 26,5 | 28 | 2 |
| HFT · PCP | 22 | 33 | 48,8 | 55,5 | 70,5 | 80 | 2 |
| HFT · Springer | 7 | 15 | 39,5 | 48,0 | 65,5 | 75 | 2 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | ≥45 m | |
|---|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 76,9% (33) | 67,2% (194) | 66,1% (293) | 57,6% (318) | 95,0% (20) |
| StojącaS | 92,1% (28) | · | 64,5% (28) | · | · |
| Stojąca podpartaSP | · | 71,1% (56) | · | · | · |
D: dowolna · S: stojąca · SP: stojąca podparta
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 27 (st. 27) — 39.0 m, 35 mm, Dowolna: 47,3%
- Cel 17 (st. 17) — 30.0 m, 35 mm, Dowolna: 49,5%
- Cel 30 (st. 30) — 42.0 m, 40 mm, Dowolna: 50,5%
- Cel 23 (st. 23) — 39.0 m, 35 mm, Dowolna: 52,7%
- Cel 21 (st. 21) — 38.0 m, 40 mm, Dowolna: 53,8%
Najłatwiejsze cele
- Cel 6 (st. 6) — 9.0 m, 35 mm, Stojąca: 92,1%
- Cel 3 (st. 3) — 8.0 m, 20 mm, Dowolna: 76,9%
- Cel 11 (st. 11) — 34.0 m, 25 mm, Dowolna: 74,7%
- Cel 16 (st. 16) — 30.0 m, 30 mm, Dowolna: 74,7%
- Cel 2 (st. 2) — 16.0 m, 25 mm, Stojąca podparta: 73,7%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 24,0 | 25 | Stojąca podparta | 28 | 15 | 11 | 2 | 68,4% | 53,6% |
| 2 | 2 | 16,0 | 25 | Stojąca podparta | 28 | 17 | 9 | 2 | 73,7% | 60,7% |
| 3 | 3 | 8,0 | 20 | Dowolna | 33 | 22 | 10 | 1 | 76,9% | 66,7% |
| 4 | 4 | 27,0 | 20 | Dowolna | 33 | 20 | 12 | 1 | 72,5% | 60,6% |
| 5 | 5 | 25,0 | 35 | Stojąca | 28 | 14 | 13 | 1 | 64,5% | 50,0% |
| 6 | 6 | 9,0 | 35 | Stojąca | 28 | 25 | 3 | 0 | 92,1% | 89,3% |
| 7 | 7 | 33,0 | 30 | Dowolna | 33 | 19 | 12 | 2 | 69,2% | 57,6% |
| 8 | 8 | 21,0 | 15 | Dowolna | 33 | 18 | 12 | 3 | 65,9% | 54,5% |
| 9 | 9 | 37,0 | 35 | Dowolna | 33 | 19 | 12 | 2 | 69,2% | 57,6% |
| 10 | 10 | 37,0 | 30 | Dowolna | 33 | 18 | 14 | 1 | 65,9% | 54,5% |
| 11 | 11 | 34,0 | 25 | Dowolna | 33 | 24 | 4 | 5 | 74,7% | 72,7% |
| 12 | 12 | 20,0 | 15 | Dowolna | 33 | 16 | 16 | 1 | 63,7% | 48,5% |
| 13 | 13 | 29,0 | 25 | Dowolna | 33 | 15 | 15 | 3 | 61,5% | 45,5% |
| 14 | 14 | 24,0 | 20 | Dowolna | 33 | 18 | 13 | 2 | 69,2% | 54,5% |
| 15 | 15 | 36,0 | 35 | Dowolna | 33 | 19 | 13 | 1 | 68,1% | 57,6% |
| 16 | 16 | 30,0 | 30 | Dowolna | 33 | 21 | 11 | 1 | 74,7% | 63,6% |
| 17 | 17 | 30,0 | 35 | Dowolna | 33 | 10 | 21 | 2 | 49,5% | 30,3% |
| 18 | 18 | 25,0 | 20 | Dowolna | 33 | 19 | 14 | 0 | 69,2% | 57,6% |
| 19 | 19 | 22,0 | 20 | Dowolna | 33 | 20 | 13 | 0 | 71,4% | 60,6% |
| 20 | 20 | 38,0 | 35 | Dowolna | 33 | 12 | 17 | 4 | 56,0% | 36,4% |
| 21 | 21 | 38,0 | 40 | Dowolna | 33 | 14 | 13 | 6 | 53,8% | 42,4% |
| 22 | 22 | 40,0 | 35 | Dowolna | 33 | 16 | 12 | 5 | 61,5% | 48,5% |
| 23 | 23 | 39,0 | 35 | Dowolna | 33 | 13 | 15 | 5 | 52,7% | 39,4% |
| 24 | 24 | 18,0 | 15 | Dowolna | 33 | 17 | 14 | 2 | 62,6% | 51,5% |
| 25 | 25 | 20,0 | 15 | Dowolna | 33 | 21 | 10 | 2 | 71,4% | 63,6% |
| 26 | 26 | 42,0 | 40 | Dowolna | 33 | 14 | 16 | 3 | 54,9% | 42,4% |
| 27 | 27 | 39,0 | 35 | Dowolna | 33 | 10 | 19 | 4 | 47,3% | 30,3% |
| 28 | 28 | 32,0 | 25 | Dowolna | 33 | 18 | 13 | 2 | 69,2% | 54,5% |
| 29 | 29 | 31,0 | 25 | Dowolna | 33 | 14 | 17 | 2 | 56,0% | 42,4% |
| 30 | 30 | 42,0 | 40 | Dowolna | 33 | 14 | 10 | 9 | 50,5% | 42,4% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 0. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.