Analiza stanowisk: WSST Liga Zimowa 2025/2026 – zawody 4
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 90 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 1 | 19 | — | — | — | 19 | — |
| HFT · PCP | 17 | 38 | 55,0 | 60,0 | 72,0 | 80 | 2 |
| HFT · Springer | 6 | 33 | 48,8 | 53,0 | 63,2 | 71 | 5 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | ≥45 m | |
|---|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 77,4% (147) | 64,3% (49) | 62,4% (196) | 64,7% (244) | (1) |
| StojącaS | · | 77,9% (72) | · | · | · |
D: dowolna · S: stojąca
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 12 (st. 12) — 34.0 m, 30 mm, Dowolna: 49,3%
- Cel 2 (st. 2) — 40.0 m, 35 mm, Dowolna: 50,7%
- Cel 10 (st. 10) — 25.0 m, 20 mm, Dowolna: 50,7%
- Cel 1 (st. 1) — 36.0 m, 25 mm, Dowolna: 52,1%
- Cel 25 (st. 25) — 25.0 m, 20 mm, Dowolna: 55,7%
Najłatwiejsze cele
- Cel 21 (st. 21) — 21.0 m, 35 mm, Stojąca: 90,4%
- Cel 6 (st. 6) — 21.0 m, 35 mm, Stojąca: 88,5%
- Cel 19 (st. 19) — 11.0 m, 20 mm, Dowolna: 82,9%
- Cel 22 (st. 22) — 40.0 m, 40 mm, Dowolna: 82,9%
- Cel 4 (st. 4) — 11.0 m, 20 mm, Dowolna: 80,8%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 36,0 | 25 | Dowolna | 25 | 13 | 1 | 11 | 52,1% | 52,0% |
| 2 | 2 | 40,0 | 35 | Dowolna | 25 | 7 | 18 | 0 | 50,7% | 28,0% |
| 3 | 3 | 10,0 | 20 | Dowolna | 25 | 17 | 8 | 0 | 78,1% | 68,0% |
| 4 | 4 | 11,0 | 20 | Dowolna | 25 | 18 | 7 | 0 | 80,8% | 72,0% |
| 5 | 5 | 23,0 | 35 | Stojąca | 18 | 10 | 7 | 1 | 71,2% | 55,6% |
| 6 | 6 | 21,0 | 35 | Stojąca | 18 | 16 | 0 | 2 | 88,5% | 88,9% |
| 7 | 7 | 40,0 | 40 | Dowolna | 25 | 13 | 10 | 2 | 67,1% | 52,0% |
| 8 | 8 | 36,0 | 30 | Dowolna | 25 | 18 | 1 | 6 | 75,3% | 72,0% |
| 9 | 9 | 25,0 | 25 | Dowolna | 25 | 12 | 12 | 1 | 65,8% | 48,0% |
| 10 | 10 | 25,0 | 20 | Dowolna | 25 | 7 | 16 | 2 | 50,7% | 28,0% |
| 11 | 11 | 13,0 | 15 | Dowolna | 25 | 13 | 12 | 0 | 67,1% | 52,0% |
| 12 | 12 | 34,0 | 30 | Dowolna | 25 | 7 | 17 | 1 | 49,3% | 28,0% |
| 13 | 13 | 23,0 | 15 | Dowolna | 25 | 11 | 14 | 0 | 61,6% | 44,0% |
| 14 | 14 | 27,0 | 20 | Dowolna | 25 | 15 | 10 | 0 | 72,6% | 60,0% |
| 15 | 15 | 36,0 | 25 | Dowolna | 25 | 9 | 14 | 2 | 56,2% | 36,0% |
| 16 | 16 | 36,0 | 25 | Dowolna | 24 | 13 | 9 | 2 | 65,7% | 54,2% |
| 17 | 17 | 40,0 | 35 | Dowolna | 24 | 10 | 14 | 0 | 60,0% | 41,7% |
| 18 | 18 | 10,0 | 20 | Dowolna | 24 | 17 | 7 | 0 | 80,0% | 70,8% |
| 19 | 19 | 11,0 | 20 | Dowolna | 24 | 18 | 6 | 0 | 82,9% | 75,0% |
| 20 | 20 | 23,0 | 35 | Stojąca | 18 | 8 | 10 | 0 | 61,5% | 44,4% |
| 21 | 21 | 21,0 | 35 | Stojąca | 18 | 16 | 1 | 1 | 90,4% | 88,9% |
| 22 | 22 | 40,0 | 40 | Dowolna | 24 | 18 | 6 | 0 | 82,9% | 75,0% |
| 23 | 23 | 36,0 | 30 | Dowolna | 24 | 17 | 3 | 4 | 77,1% | 70,8% |
| 24 | 24 | 25,0 | 25 | Dowolna | 24 | 15 | 7 | 2 | 74,3% | 62,5% |
| 25 | 25 | 25,0 | 20 | Dowolna | 24 | 8 | 15 | 1 | 55,7% | 33,3% |
| 26 | 26 | 13,0 | 15 | Dowolna | 24 | 16 | 7 | 1 | 75,7% | 66,7% |
| 27 | 27 | 34,0 | 30 | Dowolna | 24 | 12 | 10 | 2 | 65,7% | 50,0% |
| 28 | 28 | 23,0 | 15 | Dowolna | 24 | 13 | 10 | 1 | 67,1% | 54,2% |
| 29 | 29 | 27,0 | 20 | Dowolna | 24 | 12 | 12 | 0 | 65,7% | 50,0% |
| 30 | 30 | 36,0 | 25 | Dowolna | 24 | 10 | 12 | 2 | 60,0% | 41,7% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 1. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.