Analiza stanowisk: WSST Liga Zimowa 2025/2026 – zawody 3
13ukończyło
390strzałów
71,8%skuteczność
59,0%% położonych
66,0mediana punktów (średnia 64,6)
31–86najsłabszy – najlepszy
0w dogrywce
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 90 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HFT · PCP | 8 | 52 | 66,0 | 67,5 | 75,0 | 86 | 2 |
| HFT · Springer | 5 | 31 | 57,0 | 59,0 | 62,0 | 70 | 8 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Najtrudniejsze cele
- Cel 21 (st. 21) — 40.0 m, 35 mm, Dowolna: 53,8%
- Cel 6 (st. 6) — 40.0 m, 35 mm, Dowolna: 56,4%
- Cel 3 (st. 3) — 20.0 m, 25 mm, Dowolna: 59,0%
- Cel 10 (st. 10) — 34.0 m, 30 mm, Dowolna: 59,0%
- Cel 14 (st. 14) — 12.0 m, 15 mm, Dowolna: 59,0%
Najłatwiejsze cele
- Cel 13 (st. 13) — 9.0 m, 20 mm, Dowolna: 89,7%
- Cel 16 (st. 16) — 32.0 m, 25 mm, Dowolna: 84,6%
- Cel 28 (st. 28) — 9.0 m, 20 mm, Dowolna: 84,6%
- Cel 26 (st. 26) — 31.0 m, 30 mm, Dowolna: 82,1%
- Cel 4 (st. 4) — 16.0 m, 25 mm, Dowolna: 79,5%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 32,0 | 25 | Dowolna | 13 | 6 | 6 | 1 | 61,5% | 46,2% |
| 2 | 2 | 36,0 | 30 | Dowolna | 13 | 6 | 7 | 0 | 64,1% | 46,2% |
| 3 | 3 | 20,0 | 25 | Dowolna | 13 | 5 | 8 | 0 | 59,0% | 38,5% |
| 4 | 4 | 16,0 | 25 | Dowolna | 13 | 9 | 4 | 0 | 79,5% | 69,2% |
| 5 | 5 | 29,0 | 25 | Dowolna | 13 | 9 | 4 | 0 | 79,5% | 69,2% |
| 6 | 6 | 40,0 | 35 | Dowolna | 13 | 5 | 7 | 1 | 56,4% | 38,5% |
| 7 | 7 | 30,0 | 30 | Dowolna | 13 | 8 | 5 | 0 | 74,4% | 61,5% |
| 8 | 8 | 37,0 | 35 | Dowolna | 13 | 8 | 5 | 0 | 74,4% | 61,5% |
| 9 | 9 | 27,0 | 20 | Dowolna | 13 | 9 | 4 | 0 | 79,5% | 69,2% |
| 10 | 10 | 34,0 | 30 | Dowolna | 13 | 5 | 8 | 0 | 59,0% | 38,5% |
| 11 | 11 | 31,0 | 30 | Dowolna | 13 | 10 | 0 | 3 | 76,9% | 76,9% |
| 12 | 12 | 42,0 | 40 | Dowolna | 13 | 7 | 5 | 1 | 66,7% | 53,8% |
| 13 | 13 | 9,0 | 20 | Dowolna | 13 | 11 | 2 | 0 | 89,7% | 84,6% |
| 14 | 14 | 12,0 | 15 | Dowolna | 13 | 5 | 8 | 0 | 59,0% | 38,5% |
| 15 | 15 | 22,0 | 15 | Dowolna | 13 | 7 | 6 | 0 | 69,2% | 53,8% |
| 16 | 16 | 32,0 | 25 | Dowolna | 13 | 10 | 3 | 0 | 84,6% | 76,9% |
| 17 | 17 | 36,0 | 30 | Dowolna | 13 | 6 | 6 | 1 | 61,5% | 46,2% |
| 18 | 18 | 20,0 | 25 | Dowolna | 13 | 8 | 5 | 0 | 74,4% | 61,5% |
| 19 | 19 | 16,0 | 25 | Dowolna | 13 | 8 | 5 | 0 | 74,4% | 61,5% |
| 20 | 20 | 29,0 | 25 | Dowolna | 13 | 8 | 5 | 0 | 74,4% | 61,5% |
| 21 | 21 | 40,0 | 35 | Dowolna | 13 | 4 | 9 | 0 | 53,8% | 30,8% |
| 22 | 22 | 30,0 | 30 | Dowolna | 13 | 8 | 5 | 0 | 74,4% | 61,5% |
| 23 | 23 | 37,0 | 35 | Dowolna | 13 | 8 | 4 | 1 | 71,8% | 61,5% |
| 24 | 24 | 27,0 | 20 | Dowolna | 13 | 8 | 5 | 0 | 74,4% | 61,5% |
| 25 | 25 | 34,0 | 30 | Dowolna | 13 | 9 | 4 | 0 | 79,5% | 69,2% |
| 26 | 26 | 31,0 | 30 | Dowolna | 13 | 10 | 2 | 1 | 82,1% | 76,9% |
| 27 | 27 | 42,0 | 40 | Dowolna | 13 | 9 | 4 | 0 | 79,5% | 69,2% |
| 28 | 28 | 9,0 | 20 | Dowolna | 13 | 10 | 3 | 0 | 84,6% | 76,9% |
| 29 | 29 | 12,0 | 15 | Dowolna | 13 | 7 | 5 | 1 | 66,7% | 53,8% |
| 30 | 30 | 22,0 | 15 | Dowolna | 13 | 7 | 6 | 0 | 69,2% | 53,8% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 0. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.