Analiza stanowisk: WSST Liga Zimowa 2025/2026 – zawody 2
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 90 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 5 | 14 | 21,0 | 21,0 | 22,0 | 29 | 7 |
| HFT · PCP | 25 | 15 | 44,0 | 53,0 | 61,0 | 76 | 2 |
| HFT · Springer | 10 | 33 | 41,8 | 49,0 | 55,0 | 69 | 14 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | ≥45 m | |
|---|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 72,7% (160) | 60,9% (200) | 58,7% (190) | 52,7% (470) | 65,0% (20) |
| KlęczącaK | · | 69,8% (32) | 76,7% (32) | · | · |
| StojącaS | · | 59,3% (32) | 55,8% (32) | · | · |
D: dowolna · K: klęcząca · S: stojąca
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 28 (st. 28) — 38.0 m, 35 mm, Dowolna: 40,0%
- Cel 30 (st. 30) — 24.0 m, 15 mm, Dowolna: 41,8%
- Cel 29 (st. 29) — 38.0 m, 40 mm, Dowolna: 42,7%
- Cel 10 (st. 10) — 21.0 m, 15 mm, Dowolna: 44,5%
- Cel 12 (st. 12) — 37.0 m, 35 mm, Dowolna: 44,5%
Najłatwiejsze cele
- Cel 19 (st. 19) — 16.0 m, 15 mm, Dowolna: 93,6%
- Cel 17 (st. 17) — 12.0 m, 15 mm, Dowolna: 87,3%
- Cel 4 (st. 4) — 10.0 m, 20 mm, Dowolna: 80,0%
- Cel 16 (st. 16) — 28.0 m, 35 mm, Klęcząca: 76,7%
- Cel 15 (st. 15) — 16.0 m, 20 mm, Klęcząca: 69,8%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 18,0 | 15 | Dowolna | 40 | 16 | 22 | 2 | 56,4% | 40,0% |
| 2 | 2 | 26,0 | 20 | Dowolna | 40 | 18 | 21 | 1 | 59,1% | 45,0% |
| 3 | 3 | 9,0 | 15 | Dowolna | 40 | 19 | 19 | 2 | 61,8% | 47,5% |
| 4 | 4 | 10,0 | 20 | Dowolna | 40 | 29 | 9 | 2 | 80,0% | 72,5% |
| 5 | 5 | 27,0 | 40 | Stojąca | 32 | 14 | 14 | 4 | 55,8% | 43,8% |
| 6 | 6 | 20,0 | 35 | Stojąca | 32 | 13 | 14 | 5 | 59,3% | 40,6% |
| 7 | 7 | 41,0 | 30 | Dowolna | 40 | 10 | 26 | 4 | 47,3% | 25,0% |
| 8 | 8 | 33,0 | 20 | Dowolna | 40 | 12 | 24 | 4 | 49,1% | 30,0% |
| 9 | 9 | 27,0 | 25 | Dowolna | 40 | 19 | 18 | 3 | 64,5% | 47,5% |
| 10 | 10 | 21,0 | 15 | Dowolna | 40 | 10 | 25 | 5 | 44,5% | 25,0% |
| 11 | 11 | 39,0 | 35 | Dowolna | 40 | 14 | 23 | 3 | 51,8% | 35,0% |
| 12 | 12 | 37,0 | 35 | Dowolna | 40 | 10 | 25 | 5 | 44,5% | 25,0% |
| 13 | 13 | 36,0 | 30 | Dowolna | 40 | 15 | 25 | 0 | 54,5% | 37,5% |
| 14 | 14 | 42,0 | 35 | Dowolna | 40 | 20 | 16 | 4 | 63,6% | 50,0% |
| 15 | 15 | 16,0 | 20 | Klęcząca | 32 | 18 | 12 | 2 | 69,8% | 56,2% |
| 16 | 16 | 28,0 | 35 | Klęcząca | 32 | 22 | 10 | 0 | 76,7% | 68,8% |
| 17 | 17 | 12,0 | 15 | Dowolna | 40 | 33 | 7 | 0 | 87,3% | 82,5% |
| 18 | 18 | 36,0 | 30 | Dowolna | 40 | 16 | 19 | 5 | 57,3% | 40,0% |
| 19 | 19 | 16,0 | 15 | Dowolna | 40 | 36 | 3 | 1 | 93,6% | 90,0% |
| 20 | 20 | 40,0 | 40 | Dowolna | 40 | 22 | 5 | 13 | 55,5% | 55,0% |
| 21 | 21 | 42,0 | 35 | Dowolna | 40 | 22 | 9 | 9 | 64,5% | 55,0% |
| 22 | 22 | 37,0 | 30 | Dowolna | 40 | 14 | 22 | 4 | 54,5% | 35,0% |
| 23 | 23 | 20,0 | 15 | Dowolna | 40 | 23 | 14 | 3 | 68,2% | 57,5% |
| 24 | 24 | 10,0 | 20 | Dowolna | 40 | 19 | 21 | 0 | 61,8% | 47,5% |
| 25 | 25 | 29,0 | 20 | Dowolna | 40 | 16 | 23 | 1 | 57,3% | 40,0% |
| 26 | 26 | 42,0 | 35 | Dowolna | 40 | 14 | 23 | 3 | 55,5% | 35,0% |
| 27 | 27 | 34,0 | 30 | Dowolna | 40 | 25 | 7 | 8 | 65,5% | 62,5% |
| 28 | 28 | 38,0 | 35 | Dowolna | 40 | 12 | 18 | 10 | 40,0% | 30,0% |
| 29 | 29 | 38,0 | 40 | Dowolna | 40 | 16 | 9 | 15 | 42,7% | 40,0% |
| 30 | 30 | 24,0 | 15 | Dowolna | 40 | 8 | 26 | 6 | 41,8% | 20,0% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 0. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.