Analiza stanowisk: WSST Liga Zimowa 2025/2026 – zawody 1
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 90 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 4 | 21 | 23,2 | 25,5 | 27,5 | 29 | 2 |
| HFT · PCP | 19 | 39 | 49,5 | 63,0 | 77,5 | 82 | 0 |
| HFT · Springer | 11 | 26 | 46,0 | 60,0 | 66,0 | 72 | 2 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | ≥45 m | |
|---|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 76,6% (68) | 70,9% (170) | 67,7% (234) | 66,9% (404) | 75,0% (8) |
| KlęczącaK | · | · | 62,8% (60) | · | · |
| Stojąca podpartaSP | · | · | 64,0% (60) | · | · |
D: dowolna · K: klęcząca · SP: stojąca podparta
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 29 (st. 29) — 25.0 m, 20 mm, Dowolna: 54,3%
- Cel 10 (st. 10) — 23.0 m, 20 mm, Dowolna: 57,4%
- Cel 19 (st. 19) — 39.0 m, 35 mm, Dowolna: 58,5%
- Cel 5 (st. 5) — 39.0 m, 35 mm, Dowolna: 60,6%
- Cel 2 (st. 2) — 25.0 m, 25 mm, Stojąca podparta: 62,2%
Najłatwiejsze cele
- Cel 3 (st. 3) — 13.0 m, 20 mm, Dowolna: 80,9%
- Cel 18 (st. 18) — 23.0 m, 20 mm, Dowolna: 78,7%
- Cel 11 (st. 11) — 34.0 m, 35 mm, Dowolna: 76,6%
- Cel 17 (st. 17) — 37.0 m, 35 mm, Dowolna: 76,6%
- Cel 22 (st. 22) — 38.0 m, 40 mm, Dowolna: 76,6%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 30,0 | 30 | Stojąca podparta | 30 | 16 | 12 | 2 | 65,9% | 53,3% |
| 2 | 2 | 25,0 | 25 | Stojąca podparta | 30 | 14 | 13 | 3 | 62,2% | 46,7% |
| 3 | 3 | 13,0 | 20 | Dowolna | 34 | 25 | 9 | 0 | 80,9% | 73,5% |
| 4 | 4 | 9,0 | 20 | Dowolna | 34 | 21 | 13 | 0 | 72,3% | 61,8% |
| 5 | 5 | 39,0 | 35 | Dowolna | 34 | 15 | 18 | 1 | 60,6% | 44,1% |
| 6 | 6 | 34,0 | 30 | Dowolna | 34 | 18 | 13 | 3 | 62,8% | 52,9% |
| 7 | 7 | 37,0 | 35 | Dowolna | 34 | 19 | 14 | 1 | 67,0% | 55,9% |
| 8 | 8 | 32,0 | 20 | Dowolna | 34 | 22 | 10 | 2 | 74,5% | 64,7% |
| 9 | 9 | 34,0 | 25 | Dowolna | 34 | 23 | 4 | 7 | 69,1% | 67,6% |
| 10 | 10 | 23,0 | 20 | Dowolna | 34 | 14 | 16 | 4 | 57,4% | 41,2% |
| 11 | 11 | 34,0 | 35 | Dowolna | 34 | 24 | 8 | 2 | 76,6% | 70,6% |
| 12 | 12 | 40,0 | 40 | Dowolna | 34 | 19 | 12 | 3 | 64,9% | 55,9% |
| 13 | 13 | 37,0 | 30 | Dowolna | 34 | 19 | 12 | 3 | 67,0% | 55,9% |
| 14 | 14 | 27,0 | 20 | Dowolna | 34 | 20 | 14 | 0 | 70,2% | 58,8% |
| 15 | 15 | 25,0 | 35 | Klęcząca | 30 | 15 | 13 | 2 | 63,4% | 50,0% |
| 16 | 16 | 27,0 | 40 | Klęcząca | 30 | 15 | 14 | 1 | 62,2% | 50,0% |
| 17 | 17 | 37,0 | 35 | Dowolna | 34 | 23 | 11 | 0 | 76,6% | 67,6% |
| 18 | 18 | 23,0 | 20 | Dowolna | 34 | 24 | 10 | 0 | 78,7% | 70,6% |
| 19 | 19 | 39,0 | 35 | Dowolna | 34 | 14 | 17 | 3 | 58,5% | 41,2% |
| 20 | 20 | 19,0 | 15 | Dowolna | 34 | 21 | 13 | 0 | 72,3% | 61,8% |
| 21 | 21 | 20,0 | 15 | Dowolna | 34 | 19 | 14 | 1 | 69,1% | 55,9% |
| 22 | 22 | 38,0 | 40 | Dowolna | 34 | 24 | 8 | 2 | 76,6% | 70,6% |
| 23 | 23 | 41,0 | 40 | Dowolna | 34 | 17 | 17 | 0 | 63,8% | 50,0% |
| 24 | 24 | 32,0 | 25 | Dowolna | 34 | 18 | 15 | 1 | 67,0% | 52,9% |
| 25 | 25 | 37,0 | 30 | Dowolna | 34 | 20 | 13 | 1 | 71,3% | 58,8% |
| 26 | 26 | 16,0 | 15 | Dowolna | 34 | 23 | 11 | 0 | 76,6% | 67,6% |
| 27 | 27 | 38,0 | 40 | Dowolna | 34 | 20 | 13 | 1 | 69,1% | 58,8% |
| 28 | 28 | 35,0 | 25 | Dowolna | 34 | 16 | 14 | 4 | 63,8% | 47,1% |
| 29 | 29 | 25,0 | 20 | Dowolna | 34 | 12 | 21 | 1 | 54,3% | 35,3% |
| 30 | 30 | 37,0 | 30 | Dowolna | 34 | 17 | 15 | 2 | 63,8% | 50,0% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 0. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.