Analiza stanowisk: WSST Liga Letnia 2026 – zawody 7
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 80 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 4 | 28 | 28,0 | 29,0 | 30,5 | 32 | 2 |
| HFT · PCP | 27 | 41 | 54,0 | 61,0 | 67,5 | 72 | 0 |
| HFT · Springer | 11 | 33 | 41,5 | 49,0 | 58,0 | 65 | 3 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | ≥45 m | |
|---|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 77,9% (126) | 78,6% (294) | 71,5% (378) | 71,7% (522) | 62,5% (24) |
| KlęczącaK | · | · | 73,9% (148) | · | · |
| StojącaS | · | 91,4% (37) | 61,0% (111) | · | · |
D: dowolna · K: klęcząca · S: stojąca
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 11 (st. 6) — 30.0 m, 35 mm, Stojąca: 45,7%
- Cel 10 (st. 5) — 37.0 m, 25 mm, Dowolna: 56,2%
- Cel 16 (st. 8) — 41.0 m, 25 mm, Dowolna: 60,0%
- Cel 35 (st. 18) — 32.0 m, 25 mm, Dowolna: 61,2%
- Cel 7 (st. 4) — 34.0 m, 20 mm, Dowolna: 62,5%
Najłatwiejsze cele
- Cel 27 (st. 14) — 17.0 m, 35 mm, Stojąca: 91,4%
- Cel 18 (st. 9) — 21.0 m, 15 mm, Dowolna: 87,5%
- Cel 25 (st. 13) — 24.0 m, 20 mm, Dowolna: 87,5%
- Cel 3 (st. 2) — 26.0 m, 20 mm, Dowolna: 85,0%
- Cel 23 (st. 12) — 16.0 m, 15 mm, Dowolna: 83,8%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 27,0 | 35 | Klęcząca | 37 | 20 | 17 | 0 | 75,7% | 54,1% |
| 1 | 2 | 30,0 | 35 | Klęcząca | 37 | 18 | 16 | 3 | 70,0% | 48,6% |
| 2 | 3 | 26,0 | 20 | Dowolna | 42 | 30 | 12 | 0 | 85,0% | 71,4% |
| 2 | 4 | 23,0 | 15 | Dowolna | 42 | 22 | 18 | 2 | 75,0% | 52,4% |
| 3 | 5 | 15,0 | 15 | Dowolna | 42 | 24 | 18 | 0 | 77,5% | 57,1% |
| 3 | 6 | 14,0 | 20 | Dowolna | 42 | 21 | 20 | 1 | 72,5% | 50,0% |
| 4 | 7 | 34,0 | 20 | Dowolna | 42 | 13 | 27 | 2 | 62,5% | 31,0% |
| 4 | 8 | 19,0 | 15 | Dowolna | 42 | 22 | 19 | 1 | 73,8% | 52,4% |
| 5 | 9 | 42,0 | 35 | Dowolna | 42 | 14 | 25 | 3 | 63,8% | 33,3% |
| 5 | 10 | 37,0 | 25 | Dowolna | 42 | 24 | 1 | 17 | 56,2% | 57,1% |
| 6 | 11 | 30,0 | 35 | Stojąca | 37 | 10 | 15 | 12 | 45,7% | 27,0% |
| 6 | 12 | 27,0 | 35 | Stojąca | 37 | 20 | 14 | 3 | 72,9% | 54,1% |
| 7 | 13 | 19,0 | 15 | Dowolna | 42 | 14 | 25 | 3 | 65,0% | 33,3% |
| 7 | 14 | 26,0 | 20 | Dowolna | 42 | 18 | 22 | 2 | 70,0% | 42,9% |
| 8 | 15 | 37,0 | 35 | Dowolna | 42 | 27 | 14 | 1 | 80,0% | 64,3% |
| 8 | 16 | 41,0 | 25 | Dowolna | 42 | 13 | 23 | 6 | 60,0% | 31,0% |
| 9 | 17 | 12,0 | 15 | Dowolna | 42 | 25 | 15 | 2 | 78,8% | 59,5% |
| 9 | 18 | 21,0 | 15 | Dowolna | 42 | 32 | 10 | 0 | 87,5% | 76,2% |
| 10 | 19 | 41,0 | 35 | Dowolna | 42 | 24 | 17 | 1 | 76,2% | 57,1% |
| 10 | 20 | 34,0 | 25 | Dowolna | 42 | 21 | 21 | 0 | 73,8% | 50,0% |
| 11 | 21 | 32,0 | 35 | Klęcząca | 37 | 22 | 14 | 1 | 77,1% | 59,5% |
| 11 | 22 | 26,0 | 35 | Klęcząca | 37 | 21 | 13 | 3 | 72,9% | 56,8% |
| 12 | 23 | 16,0 | 15 | Dowolna | 42 | 29 | 11 | 2 | 83,8% | 69,0% |
| 12 | 24 | 36,0 | 30 | Dowolna | 42 | 27 | 15 | 0 | 81,2% | 64,3% |
| 13 | 25 | 24,0 | 20 | Dowolna | 42 | 32 | 10 | 0 | 87,5% | 76,2% |
| 13 | 26 | 12,0 | 15 | Dowolna | 42 | 28 | 13 | 1 | 82,5% | 66,7% |
| 14 | 27 | 17,0 | 35 | Stojąca | 37 | 31 | 6 | 0 | 91,4% | 83,8% |
| 14 | 28 | 25,0 | 35 | Stojąca | 37 | 16 | 14 | 7 | 64,3% | 43,2% |
| 15 | 29 | 27,0 | 20 | Dowolna | 42 | 32 | 4 | 6 | 80,0% | 76,2% |
| 15 | 30 | 40,0 | 40 | Dowolna | 42 | 28 | 10 | 4 | 77,5% | 66,7% |
| 16 | 31 | 34,0 | 25 | Dowolna | 42 | 13 | 24 | 5 | 62,5% | 31,0% |
| 16 | 32 | 42,0 | 40 | Dowolna | 42 | 20 | 18 | 4 | 70,0% | 47,6% |
| 17 | 33 | 42,0 | 40 | Dowolna | 42 | 27 | 13 | 2 | 78,8% | 64,3% |
| 17 | 34 | 36,0 | 25 | Dowolna | 42 | 17 | 24 | 1 | 67,5% | 40,5% |
| 18 | 35 | 32,0 | 25 | Dowolna | 42 | 16 | 20 | 6 | 61,2% | 38,1% |
| 18 | 36 | 27,0 | 20 | Dowolna | 42 | 19 | 20 | 3 | 71,2% | 45,2% |
| 19 | 37 | 32,0 | 30 | Dowolna | 42 | 27 | 12 | 3 | 77,5% | 64,3% |
| 19 | 38 | 37,0 | 35 | Dowolna | 42 | 21 | 18 | 3 | 73,8% | 50,0% |
| 20 | 39 | 36,0 | 30 | Dowolna | 42 | 26 | 13 | 3 | 80,0% | 61,9% |
| 20 | 40 | 37,0 | 25 | Dowolna | 42 | 13 | 27 | 2 | 63,8% | 31,0% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 0. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.