Analiza stanowisk: Puchar PFTA 2026 – Kalety (tor żółty)
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 40 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 11 | 19 | 27,5 | 34,0 | 35,5 | 38 | 1 |
| HFT · PCP | 54 | 6 | 19,0 | 26,0 | 29,8 | 36 | 1 |
| HFT · Springer | 9 | 12 | 15,0 | 27,0 | 30,0 | 34 | 4 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | ≥45 m | |
|---|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 75,0% (200) | 71,1% (433) | 64,6% (559) | 64,3% (1143) | 63,6% (33) |
| KlęczącaK | · | · | 55,9% (288) | · | · |
| StojącaS | 75,0% (72) | · | 35,2% (216) | · | · |
D: dowolna · K: klęcząca · S: stojąca
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 7 (st. 7) — 27.0 m, 40 mm, Stojąca: 26,4%
- Cel 8 (st. 8) — 31.0 m, 40 mm, Stojąca: 33,3%
- Cel 19 (st. 19) — 27.0 m, 40 mm, Stojąca: 45,8%
- Cel 5 (st. 5) — 33.0 m, 30 mm, Dowolna: 45,9%
- Cel 15 (st. 15) — 42.0 m, 35 mm, Dowolna: 48,6%
Najłatwiejsze cele
- Cel 36 (st. 36) — 15.0 m, 15 mm, Dowolna: 86,5%
- Cel 2 (st. 2) — 31.5 m, 25 mm, Dowolna: 79,7%
- Cel 16 (st. 16) — 12.0 m, 15 mm, Dowolna: 78,4%
- Cel 24 (st. 24) — 15.0 m, 15 mm, Dowolna: 78,4%
- Cel 38 (st. 38) — 39.0 m, 40 mm, Dowolna: 78,4%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 40,0 | 35 | Dowolna | 74 | 44 | 0 | 30 | 59,5% | 59,5% |
| 2 | 2 | 31,5 | 25 | Dowolna | 74 | 59 | 0 | 15 | 79,7% | 79,7% |
| 3 | 3 | 23,0 | 15 | Dowolna | 74 | 49 | 0 | 25 | 66,2% | 66,2% |
| 4 | 4 | 40,0 | 40 | Dowolna | 74 | 44 | 0 | 30 | 59,5% | 59,5% |
| 5 | 5 | 33,0 | 30 | Dowolna | 74 | 34 | 0 | 40 | 45,9% | 45,9% |
| 6 | 6 | 36,0 | 25 | Dowolna | 74 | 44 | 0 | 30 | 59,5% | 59,5% |
| 7 | 7 | 27,0 | 40 | Stojąca | 72 | 19 | 0 | 53 | 26,4% | 26,4% |
| 8 | 8 | 31,0 | 40 | Stojąca | 72 | 24 | 0 | 48 | 33,3% | 33,3% |
| 9 | 9 | 28,0 | 20 | Dowolna | 74 | 44 | 0 | 30 | 59,5% | 59,5% |
| 10 | 10 | 38,0 | 35 | Dowolna | 74 | 49 | 0 | 25 | 66,2% | 66,2% |
| 11 | 11 | 36,0 | 35 | Dowolna | 74 | 45 | 0 | 29 | 60,8% | 60,8% |
| 12 | 12 | 30,0 | 25 | Dowolna | 74 | 51 | 0 | 23 | 68,9% | 68,9% |
| 13 | 13 | 33,0 | 30 | Dowolna | 74 | 45 | 0 | 29 | 60,8% | 60,8% |
| 14 | 14 | 26,0 | 20 | Dowolna | 74 | 46 | 0 | 28 | 62,2% | 62,2% |
| 15 | 15 | 42,0 | 35 | Dowolna | 74 | 36 | 0 | 38 | 48,6% | 48,6% |
| 16 | 16 | 12,0 | 15 | Dowolna | 74 | 58 | 0 | 16 | 78,4% | 78,4% |
| 17 | 17 | 41,0 | 40 | Dowolna | 74 | 55 | 0 | 19 | 74,3% | 74,3% |
| 18 | 18 | 17,5 | 15 | Dowolna | 74 | 54 | 0 | 20 | 73,0% | 73,0% |
| 19 | 19 | 27,0 | 40 | Stojąca | 72 | 33 | 0 | 39 | 45,8% | 45,8% |
| 20 | 20 | 10,0 | 40 | Stojąca | 72 | 54 | 0 | 18 | 75,0% | 75,0% |
| 21 | 21 | 42,0 | 35 | Dowolna | 74 | 46 | 0 | 28 | 62,2% | 62,2% |
| 22 | 22 | 36,0 | 30 | Dowolna | 74 | 47 | 0 | 27 | 63,5% | 63,5% |
| 23 | 23 | 37,0 | 35 | Dowolna | 74 | 50 | 0 | 24 | 67,6% | 67,6% |
| 24 | 24 | 15,0 | 15 | Dowolna | 74 | 58 | 0 | 16 | 78,4% | 78,4% |
| 25 | 25 | 41,5 | 35 | Dowolna | 74 | 48 | 0 | 26 | 64,9% | 64,9% |
| 26 | 26 | 34,0 | 30 | Dowolna | 74 | 55 | 0 | 19 | 74,3% | 74,3% |
| 27 | 27 | 37,0 | 35 | Dowolna | 74 | 47 | 0 | 27 | 63,5% | 63,5% |
| 28 | 28 | 32,5 | 25 | Dowolna | 74 | 50 | 0 | 24 | 67,6% | 67,6% |
| 29 | 29 | 25,0 | 40 | Klęcząca | 72 | 46 | 0 | 26 | 63,9% | 63,9% |
| 30 | 30 | 29,0 | 40 | Klęcząca | 72 | 35 | 0 | 37 | 48,6% | 48,6% |
| 31 | 31 | 21,0 | 15 | Dowolna | 74 | 48 | 0 | 26 | 64,9% | 64,9% |
| 32 | 32 | 8,0 | 20 | Dowolna | 74 | 52 | 0 | 22 | 70,3% | 70,3% |
| 33 | 33 | 41,5 | 35 | Dowolna | 74 | 53 | 0 | 21 | 71,6% | 71,6% |
| 34 | 34 | 12,5 | 15 | Dowolna | 74 | 55 | 0 | 19 | 74,3% | 74,3% |
| 35 | 35 | 23,0 | 15 | Dowolna | 74 | 43 | 0 | 31 | 58,1% | 58,1% |
| 36 | 36 | 15,0 | 15 | Dowolna | 74 | 64 | 0 | 10 | 86,5% | 86,5% |
| 37 | 37 | 41,5 | 35 | Dowolna | 74 | 44 | 0 | 30 | 59,5% | 59,5% |
| 38 | 38 | 39,0 | 40 | Dowolna | 74 | 58 | 0 | 16 | 78,4% | 78,4% |
| 39 | 39 | 28,5 | 40 | Klęcząca | 72 | 41 | 0 | 31 | 56,9% | 56,9% |
| 40 | 40 | 29,5 | 40 | Klęcząca | 72 | 39 | 0 | 33 | 54,2% | 54,2% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 0. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.