Analiza stanowisk: WSST Liga Letnia 2026 – zawody 6
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 80 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 4 | 24 | 26,2 | 28,5 | 30,5 | 32 | 2 |
| HFT · PCP | 24 | 30 | 46,0 | 56,0 | 63,2 | 71 | 1 |
| HFT · Springer | 6 | 34 | 45,0 | 53,5 | 59,8 | 67 | 6 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | ≥45 m | |
|---|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 83,0% (140) | 77,5% (276) | 64,8% (240) | 62,7% (447) | 62,5% (8) |
| KlęczącaK | · | · | 67,2% (124) | · | · |
| StojącaS | · | 62,1% (31) | 65,5% (93) | · | · |
D: dowolna · K: klęcząca · S: stojąca
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 11 (st. 11) — 36.0 m, 35 mm, Dowolna: 50,0%
- Cel 12 (st. 12) — 41.0 m, 35 mm, Dowolna: 50,0%
- Cel 36 (st. 36) — 36.0 m, 20 mm, Dowolna: 51,5%
- Cel 7 (st. 7) — 31.0 m, 35 mm, Stojąca: 51,7%
- Cel 28 (st. 28) — 32.0 m, 40 mm, Dowolna: 56,9%
Najłatwiejsze cele
- Cel 40 (st. 40) — 8.0 m, 20 mm, Dowolna: 89,4%
- Cel 38 (st. 38) — 13.0 m, 15 mm, Dowolna: 81,8%
- Cel 3 (st. 3) — 8.0 m, 20 mm, Dowolna: 80,3%
- Cel 4 (st. 4) — 19.0 m, 15 mm, Dowolna: 80,3%
- Cel 25 (st. 25) — 19.0 m, 20 mm, Dowolna: 80,3%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 23,0 | 25 | Stojąca | 31 | 10 | 19 | 2 | 62,1% | 32,3% |
| 2 | 2 | 30,0 | 35 | Stojąca | 31 | 14 | 13 | 4 | 67,2% | 45,2% |
| 3 | 3 | 8,0 | 20 | Dowolna | 35 | 22 | 11 | 2 | 80,3% | 62,9% |
| 4 | 4 | 19,0 | 15 | Dowolna | 35 | 22 | 12 | 1 | 80,3% | 62,9% |
| 5 | 5 | 24,0 | 15 | Dowolna | 35 | 22 | 11 | 2 | 78,8% | 62,9% |
| 6 | 6 | 19,0 | 29 | Dowolna | 35 | 18 | 16 | 1 | 74,2% | 51,4% |
| 7 | 7 | 31,0 | 35 | Stojąca | 31 | 8 | 16 | 7 | 51,7% | 25,8% |
| 8 | 8 | 30,0 | 35 | Stojąca | 31 | 21 | 7 | 3 | 77,6% | 67,7% |
| 9 | 9 | 30,0 | 25 | Dowolna | 34 | 19 | 7 | 8 | 64,1% | 55,9% |
| 10 | 10 | 36,0 | 25 | Dowolna | 35 | 19 | 9 | 7 | 65,2% | 54,3% |
| 11 | 11 | 36,0 | 35 | Dowolna | 35 | 10 | 15 | 10 | 50,0% | 28,6% |
| 12 | 12 | 41,0 | 35 | Dowolna | 35 | 12 | 9 | 14 | 50,0% | 34,3% |
| 13 | 13 | 26,0 | 20 | Dowolna | 35 | 12 | 20 | 3 | 63,6% | 34,3% |
| 14 | 14 | 27,0 | 20 | Dowolna | 35 | 14 | 18 | 3 | 63,6% | 40,0% |
| 15 | 15 | 27,0 | 20 | Dowolna | 35 | 15 | 16 | 4 | 68,2% | 42,9% |
| 16 | 16 | 34,0 | 25 | Dowolna | 35 | 19 | 3 | 13 | 59,1% | 54,3% |
| 17 | 17 | 30,0 | 35 | Klęcząca | 31 | 12 | 15 | 4 | 63,8% | 38,7% |
| 18 | 18 | 32,0 | 35 | Klęcząca | 31 | 11 | 17 | 3 | 62,1% | 35,5% |
| 19 | 19 | 37,0 | 35 | Dowolna | 35 | 11 | 20 | 4 | 60,6% | 31,4% |
| 20 | 20 | 20,0 | 15 | Dowolna | 35 | 20 | 12 | 3 | 77,3% | 57,1% |
| 21 | 21 | 19,0 | 20 | Dowolna | 35 | 21 | 14 | 0 | 78,8% | 60,0% |
| 22 | 22 | 34,0 | 30 | Dowolna | 35 | 21 | 11 | 3 | 77,3% | 60,0% |
| 23 | 23 | 28,0 | 40 | Klęcząca | 31 | 19 | 9 | 3 | 75,9% | 61,3% |
| 24 | 24 | 25,0 | 35 | Klęcząca | 31 | 15 | 12 | 4 | 67,2% | 48,4% |
| 25 | 25 | 19,0 | 20 | Dowolna | 35 | 22 | 13 | 0 | 80,3% | 62,9% |
| 26 | 26 | 37,0 | 30 | Dowolna | 35 | 22 | 8 | 5 | 75,8% | 62,9% |
| 27 | 27 | 23,0 | 40 | Dowolna | 31 | 17 | 10 | 4 | 70,7% | 54,8% |
| 28 | 28 | 32,0 | 40 | Dowolna | 31 | 14 | 9 | 8 | 56,9% | 45,2% |
| 29 | 29 | 37,0 | 30 | Dowolna | 35 | 19 | 11 | 5 | 69,7% | 54,3% |
| 30 | 30 | 40,0 | 40 | Dowolna | 35 | 17 | 15 | 3 | 68,2% | 48,6% |
| 31 | 31 | 40,0 | 35 | Dowolna | 35 | 11 | 21 | 3 | 60,6% | 31,4% |
| 32 | 32 | 40,0 | 40 | Dowolna | 35 | 17 | 15 | 3 | 68,2% | 48,6% |
| 33 | 33 | 42,0 | 40 | Dowolna | 35 | 14 | 16 | 5 | 62,1% | 40,0% |
| 34 | 34 | 41,0 | 35 | Dowolna | 35 | 13 | 20 | 2 | 65,2% | 37,1% |
| 35 | 35 | 36,0 | 25 | Dowolna | 35 | 15 | 17 | 3 | 68,2% | 42,9% |
| 36 | 36 | 36,0 | 20 | Dowolna | 35 | 4 | 27 | 4 | 51,5% | 11,4% |
| 37 | 37 | 16,0 | 20 | Dowolna | 35 | 21 | 14 | 0 | 78,8% | 60,0% |
| 38 | 38 | 13,0 | 15 | Dowolna | 35 | 23 | 12 | 0 | 81,8% | 65,7% |
| 39 | 39 | 13,0 | 15 | Dowolna | 35 | 22 | 13 | 0 | 80,3% | 62,9% |
| 40 | 40 | 8,0 | 20 | Dowolna | 35 | 28 | 7 | 0 | 89,4% | 80,0% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 1. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.