Analiza stanowisk: WSST Liga Letnia 2026 – zawody 5
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 80 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 3 | 24 | 27,5 | 31,0 | 34,5 | 38 | 7 |
| HFT · PCP | 22 | 50 | 58,2 | 64,0 | 70,8 | 75 | 1 |
| HFT · Springer | 4 | 53 | 56,0 | 57,0 | 57,5 | 59 | 2 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | |
|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 82,7% (116) | 85,7% (203) | 79,5% (435) | 72,0% (290) |
| KlęczącaK | · | · | 76,5% (54) | · |
| Stojąca podpartaSP | · | 78,4% (54) | · | · |
D: dowolna · K: klęcząca · SP: stojąca podparta
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 16 (st. 16) — 37.0 m, 20 mm, Dowolna: 60,0%
- Cel 6 (st. 6) — 32.0 m, 30 mm, Dowolna: 61,8%
- Cel 37 (st. 37) — 41.0 m, 40 mm, Dowolna: 61,8%
- Cel 38 (st. 38) — 40.0 m, 40 mm, Dowolna: 65,5%
- Cel 33 (st. 33) — 42.0 m, 40 mm, Dowolna: 67,3%
Najłatwiejsze cele
- Cel 14 (st. 14) — 26.0 m, 20 mm, Dowolna: 96,4%
- Cel 15 (st. 15) — 26.0 m, 40 mm, Dowolna: 92,7%
- Cel 32 (st. 32) — 23.0 m, 15 mm, Dowolna: 92,7%
- Cel 10 (st. 10) — 19.0 m, 20 mm, Dowolna: 89,1%
- Cel 17 (st. 17) — 40.0 m, 35 mm, Dowolna: 89,1%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 28,0 | 20 | Dowolna | 29 | 20 | 9 | 0 | 83,6% | 69,0% |
| 2 | 2 | 25,0 | 37 | Dowolna | 29 | 17 | 12 | 0 | 78,2% | 58,6% |
| 3 | 3 | 9,0 | 20 | Dowolna | 29 | 17 | 12 | 0 | 78,2% | 58,6% |
| 4 | 4 | 12,0 | 15 | Dowolna | 29 | 22 | 7 | 0 | 87,3% | 75,9% |
| 5 | 5 | 23,0 | 15 | Dowolna | 29 | 20 | 7 | 2 | 83,6% | 69,0% |
| 6 | 6 | 32,0 | 30 | Dowolna | 29 | 8 | 20 | 1 | 61,8% | 27,6% |
| 7 | 7 | 30,0 | 34 | Dowolna | 29 | 16 | 13 | 0 | 76,4% | 55,2% |
| 8 | 8 | 25,0 | 20 | Dowolna | 29 | 17 | 11 | 1 | 78,2% | 58,6% |
| 9 | 9 | 28,0 | 15 | Dowolna | 29 | 16 | 12 | 1 | 76,4% | 55,2% |
| 10 | 10 | 19,0 | 20 | Dowolna | 29 | 23 | 6 | 0 | 89,1% | 79,3% |
| 11 | 11 | 17,0 | 25 | Stojąca podparta | 27 | 12 | 14 | 1 | 70,6% | 44,4% |
| 12 | 12 | 19,0 | 30 | Stojąca podparta | 27 | 20 | 6 | 1 | 86,3% | 74,1% |
| 13 | 13 | 32,0 | 30 | Dowolna | 29 | 12 | 16 | 1 | 69,1% | 41,4% |
| 14 | 14 | 26,0 | 20 | Dowolna | 29 | 27 | 2 | 0 | 96,4% | 93,1% |
| 15 | 15 | 26,0 | 40 | Dowolna | 29 | 25 | 3 | 1 | 92,7% | 86,2% |
| 16 | 16 | 37,0 | 20 | Dowolna | 29 | 8 | 20 | 1 | 60,0% | 27,6% |
| 17 | 17 | 40,0 | 35 | Dowolna | 29 | 24 | 4 | 1 | 89,1% | 82,8% |
| 18 | 18 | 29,0 | 30 | Dowolna | 29 | 19 | 8 | 2 | 81,8% | 65,5% |
| 19 | 19 | 28,0 | 20 | Dowolna | 29 | 14 | 14 | 1 | 72,7% | 48,3% |
| 20 | 20 | 19,0 | 15 | Dowolna | 29 | 23 | 6 | 0 | 89,1% | 79,3% |
| 21 | 21 | 25,0 | 40 | Klęcząca | 27 | 18 | 6 | 3 | 80,4% | 66,7% |
| 22 | 22 | 29,0 | 35 | Klęcząca | 27 | 14 | 11 | 2 | 72,5% | 51,9% |
| 23 | 23 | 9,0 | 20 | Dowolna | 29 | 20 | 9 | 0 | 83,6% | 69,0% |
| 24 | 24 | 40,0 | 35 | Dowolna | 29 | 15 | 13 | 1 | 74,5% | 51,7% |
| 25 | 25 | 40,0 | 35 | Dowolna | 29 | 13 | 15 | 1 | 70,9% | 44,8% |
| 26 | 26 | 36,0 | 30 | Dowolna | 29 | 23 | 5 | 1 | 89,1% | 79,3% |
| 27 | 27 | 28,0 | 20 | Dowolna | 29 | 18 | 10 | 1 | 80,0% | 62,1% |
| 28 | 28 | 23,0 | 15 | Dowolna | 29 | 12 | 16 | 1 | 69,1% | 41,4% |
| 29 | 29 | 13,0 | 15 | Dowolna | 29 | 19 | 10 | 0 | 81,8% | 65,5% |
| 30 | 30 | 26,0 | 20 | Dowolna | 29 | 19 | 8 | 2 | 80,0% | 65,5% |
| 31 | 31 | 34,0 | 35 | Dowolna | 29 | 21 | 7 | 1 | 85,5% | 72,4% |
| 32 | 32 | 23,0 | 15 | Dowolna | 29 | 25 | 4 | 0 | 92,7% | 86,2% |
| 33 | 33 | 42,0 | 40 | Dowolna | 29 | 11 | 16 | 2 | 67,3% | 37,9% |
| 34 | 34 | 30,0 | 30 | Dowolna | 29 | 18 | 11 | 0 | 80,0% | 62,1% |
| 35 | 35 | 40,0 | 40 | Dowolna | 29 | 14 | 14 | 1 | 72,7% | 48,3% |
| 36 | 36 | 19,0 | 15 | Dowolna | 29 | 25 | 2 | 2 | 89,1% | 86,2% |
| 37 | 37 | 41,0 | 40 | Dowolna | 29 | 9 | 19 | 1 | 61,8% | 31,0% |
| 38 | 38 | 40,0 | 40 | Dowolna | 29 | 14 | 11 | 4 | 65,5% | 48,3% |
| 39 | 39 | 36,0 | 25 | Dowolna | 29 | 12 | 15 | 2 | 69,1% | 41,4% |
| 40 | 40 | 18,0 | 15 | Dowolna | 29 | 22 | 7 | 0 | 87,3% | 75,9% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 0. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.