Analiza stanowisk: WSST Liga Letnia 2026 – zawody 2
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 80 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 1 | 34 | — | — | — | 34 | — |
| HFT · PCP | 29 | 37 | 52,0 | 59,0 | 66,0 | 74 | 1 |
| HFT · Springer | 3 | 43 | 49,0 | 55,0 | 59,0 | 63 | 8 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | ≥45 m | |
|---|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 83,4% (165) | 77,2% (198) | 73,6% (263) | 69,4% (425) | 80,0% (5) |
| KlęczącaK | · | 75,5% (27) | 78,0% (81) | · | · |
| StojącaS | · | · | 76,4% (108) | · | · |
D: dowolna · K: klęcząca · S: stojąca
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 20 (st. 20) — 31.0 m, 40 mm, Stojąca: 52,8%
- Cel 24 (st. 24) — 40.0 m, 40 mm, Dowolna: 58,5%
- Cel 1 (st. 1) — 35.0 m, 30 mm, Dowolna: 63,1%
- Cel 27 (st. 27) — 20.0 m, 15 mm, Dowolna: 64,6%
- Cel 18 (st. 18) — 36.0 m, 30 mm, Dowolna: 66,2%
Najłatwiejsze cele
- Cel 13 (st. 13) — 26.0 m, 35 mm, Stojąca: 94,3%
- Cel 14 (st. 14) — 30.0 m, 40 mm, Stojąca: 90,6%
- Cel 12 (st. 12) — 13.0 m, 20 mm, Dowolna: 89,2%
- Cel 17 (st. 17) — 8.0 m, 20 mm, Dowolna: 89,2%
- Cel 22 (st. 22) — 15.0 m, 15 mm, Dowolna: 89,2%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 35,0 | 30 | Dowolna | 33 | 11 | 19 | 3 | 63,1% | 33,3% |
| 2 | 2 | 39,0 | 35 | Dowolna | 33 | 15 | 17 | 1 | 70,8% | 45,5% |
| 3 | 3 | 40,0 | 35 | Dowolna | 33 | 13 | 19 | 1 | 67,7% | 39,4% |
| 4 | 4 | 27,0 | 25 | Dowolna | 33 | 26 | 1 | 6 | 80,0% | 78,8% |
| 5 | 5 | 27,0 | 20 | Dowolna | 33 | 17 | 16 | 0 | 75,4% | 51,5% |
| 6 | 6 | 32,0 | 25 | Dowolna | 33 | 14 | 18 | 1 | 69,2% | 42,4% |
| 7 | 7 | 37,0 | 40 | Dowolna | 33 | 21 | 8 | 4 | 75,4% | 63,6% |
| 8 | 8 | 27,0 | 20 | Dowolna | 33 | 14 | 19 | 0 | 70,8% | 42,4% |
| 9 | 9 | 28,0 | 35 | Klęcząca | 27 | 15 | 11 | 1 | 75,5% | 55,6% |
| 10 | 10 | 31,0 | 40 | Klęcząca | 27 | 12 | 14 | 1 | 69,8% | 44,4% |
| 11 | 11 | 11,0 | 20 | Dowolna | 33 | 25 | 8 | 0 | 87,7% | 75,8% |
| 12 | 12 | 13,0 | 20 | Dowolna | 33 | 26 | 7 | 0 | 89,2% | 78,8% |
| 13 | 13 | 26,0 | 35 | Stojąca | 27 | 25 | 1 | 1 | 94,3% | 92,6% |
| 14 | 14 | 30,0 | 40 | Stojąca | 27 | 22 | 5 | 0 | 90,6% | 81,5% |
| 15 | 15 | 19,0 | 15 | Dowolna | 33 | 17 | 15 | 1 | 73,8% | 51,5% |
| 16 | 16 | 40,0 | 40 | Dowolna | 33 | 15 | 16 | 2 | 69,2% | 45,5% |
| 17 | 17 | 8,0 | 20 | Dowolna | 33 | 26 | 7 | 0 | 89,2% | 78,8% |
| 18 | 18 | 36,0 | 30 | Dowolna | 33 | 13 | 18 | 2 | 66,2% | 39,4% |
| 19 | 19 | 27,0 | 35 | Stojąca | 27 | 11 | 15 | 1 | 67,9% | 40,7% |
| 20 | 20 | 31,0 | 40 | Stojąca | 27 | 7 | 14 | 6 | 52,8% | 25,9% |
| 21 | 21 | 37,0 | 30 | Dowolna | 33 | 20 | 12 | 1 | 78,5% | 60,6% |
| 22 | 22 | 15,0 | 15 | Dowolna | 33 | 26 | 7 | 0 | 89,2% | 78,8% |
| 23 | 23 | 13,0 | 15 | Dowolna | 33 | 26 | 1 | 6 | 81,5% | 78,8% |
| 24 | 24 | 40,0 | 40 | Dowolna | 33 | 19 | 0 | 14 | 58,5% | 57,6% |
| 25 | 25 | 34,0 | 30 | Dowolna | 33 | 16 | 16 | 1 | 72,3% | 48,5% |
| 26 | 26 | 39,0 | 35 | Dowolna | 33 | 16 | 15 | 2 | 70,8% | 48,5% |
| 27 | 27 | 20,0 | 15 | Dowolna | 33 | 11 | 21 | 1 | 64,6% | 33,3% |
| 28 | 28 | 27,0 | 25 | Dowolna | 33 | 18 | 13 | 2 | 73,8% | 54,5% |
| 29 | 29 | 32,0 | 30 | Dowolna | 33 | 17 | 16 | 0 | 75,4% | 51,5% |
| 30 | 30 | 37,0 | 40 | Dowolna | 33 | 19 | 10 | 4 | 72,3% | 57,6% |
| 31 | 31 | 14,0 | 15 | Dowolna | 33 | 13 | 20 | 0 | 69,2% | 39,4% |
| 32 | 32 | 42,0 | 40 | Dowolna | 33 | 15 | 17 | 1 | 72,3% | 45,5% |
| 33 | 33 | 27,0 | 40 | Klęcząca | 27 | 22 | 4 | 1 | 88,7% | 81,5% |
| 34 | 34 | 24,0 | 35 | Klęcząca | 27 | 15 | 11 | 1 | 75,5% | 55,6% |
| 35 | 35 | 21,0 | 15 | Dowolna | 33 | 22 | 11 | 0 | 83,1% | 66,7% |
| 36 | 36 | 17,0 | 15 | Dowolna | 33 | 20 | 13 | 0 | 80,0% | 60,6% |
| 37 | 37 | 29,0 | 25 | Dowolna | 33 | 15 | 18 | 0 | 72,3% | 45,5% |
| 38 | 38 | 37,0 | 30 | Dowolna | 33 | 14 | 19 | 0 | 70,8% | 42,4% |
| 39 | 39 | 37,0 | 25 | Dowolna | 33 | 12 | 20 | 1 | 67,7% | 36,4% |
| 40 | 40 | 24,0 | 20 | Dowolna | 33 | 15 | 18 | 0 | 72,3% | 45,5% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 0. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.