Analiza stanowisk: WSST Poznań Liga Letnia 2024- zawody 5
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 80 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 6 | 19 | 27,5 | 29,0 | 29,8 | 37 | 7 |
| HFT · PCP | 23 | 36 | 46,5 | 57,0 | 61,0 | 72 | 1 |
| HFT · Springer | 10 | 35 | 44,5 | 48,0 | 54,2 | 64 | 4 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | ≥45 m | |
|---|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 85,4% (78) | 71,2% (156) | 69,6% (555) | 67,6% (411) | 72,9% (48) |
| KlęczącaK | · | · | 65,7% (136) | · | · |
| StojącaS | · | 66,1% (68) | 52,4% (68) | · | · |
D: dowolna · K: klęcząca · S: stojąca
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 39 (st. 20) — 31.0 m, 40 mm, Stojąca: 46,8%
- Cel 24 (st. 12) — 31.0 m, 35 mm, Klęcząca: 58,1%
- Cel 40 (st. 20) — 27.0 m, 35 mm, Stojąca: 58,1%
- Cel 9 (st. 5) — 40.0 m, 40 mm, Dowolna: 58,3%
- Cel 10 (st. 5) — 38.0 m, 35 mm, Dowolna: 61,1%
Najłatwiejsze cele
- Cel 4 (st. 2) — 8.0 m, 20 mm, Dowolna: 87,5%
- Cel 21 (st. 11) — 10.0 m, 20 mm, Dowolna: 83,3%
- Cel 5 (st. 3) — 33.0 m, 30 mm, Dowolna: 81,9%
- Cel 14 (st. 7) — 27.0 m, 25 mm, Dowolna: 80,6%
- Cel 13 (st. 7) — 33.0 m, 30 mm, Dowolna: 79,2%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 22,0 | 15 | Dowolna | 39 | 22 | 13 | 4 | 75,0% | 56,4% |
| 1 | 2 | 34,0 | 25 | Dowolna | 39 | 15 | 24 | 0 | 66,7% | 38,5% |
| 2 | 3 | 16,0 | 15 | Dowolna | 39 | 22 | 16 | 1 | 76,4% | 56,4% |
| 2 | 4 | 8,0 | 20 | Dowolna | 39 | 30 | 9 | 0 | 87,5% | 76,9% |
| 3 | 5 | 33,0 | 30 | Dowolna | 39 | 26 | 12 | 1 | 81,9% | 66,7% |
| 3 | 6 | 42,0 | 40 | Dowolna | 39 | 20 | 18 | 1 | 72,2% | 51,3% |
| 4 | 7 | 24,0 | 35 | Stojąca | 34 | 12 | 20 | 2 | 62,9% | 35,3% |
| 4 | 8 | 24,0 | 35 | Stojąca | 34 | 15 | 17 | 2 | 69,4% | 44,1% |
| 5 | 9 | 40,0 | 40 | Dowolna | 39 | 13 | 18 | 8 | 58,3% | 33,3% |
| 5 | 10 | 38,0 | 35 | Dowolna | 39 | 14 | 19 | 6 | 61,1% | 35,9% |
| 6 | 11 | 38,0 | 35 | Dowolna | 39 | 12 | 22 | 5 | 61,1% | 30,8% |
| 6 | 12 | 37,0 | 30 | Dowolna | 39 | 14 | 20 | 5 | 62,5% | 35,9% |
| 7 | 13 | 33,0 | 30 | Dowolna | 39 | 30 | 3 | 6 | 79,2% | 76,9% |
| 7 | 14 | 27,0 | 25 | Dowolna | 39 | 31 | 2 | 6 | 80,6% | 79,5% |
| 8 | 15 | 28,0 | 25 | Dowolna | 39 | 18 | 14 | 7 | 62,5% | 46,2% |
| 8 | 16 | 34,0 | 35 | Dowolna | 39 | 17 | 15 | 7 | 61,1% | 43,6% |
| 9 | 17 | 33,0 | 25 | Dowolna | 39 | 13 | 25 | 1 | 63,9% | 33,3% |
| 9 | 18 | 38,0 | 35 | Dowolna | 39 | 17 | 19 | 3 | 66,7% | 43,6% |
| 10 | 19 | 37,0 | 35 | Dowolna | 39 | 22 | 14 | 3 | 75,0% | 56,4% |
| 10 | 20 | 29,0 | 25 | Dowolna | 39 | 23 | 13 | 3 | 73,6% | 59,0% |
| 11 | 21 | 10,0 | 20 | Dowolna | 39 | 28 | 9 | 2 | 83,3% | 71,8% |
| 11 | 22 | 20,0 | 15 | Dowolna | 39 | 20 | 14 | 5 | 70,8% | 51,3% |
| 12 | 23 | 25,0 | 35 | Klęcząca | 34 | 17 | 14 | 3 | 67,7% | 50,0% |
| 12 | 24 | 31,0 | 35 | Klęcząca | 34 | 11 | 16 | 7 | 58,1% | 32,4% |
| 13 | 25 | 27,0 | 20 | Dowolna | 39 | 14 | 20 | 5 | 63,9% | 35,9% |
| 13 | 26 | 31,0 | 25 | Dowolna | 39 | 12 | 24 | 3 | 62,5% | 30,8% |
| 14 | 27 | 25,0 | 20 | Dowolna | 39 | 21 | 17 | 1 | 75,0% | 53,8% |
| 14 | 28 | 39,0 | 40 | Dowolna | 39 | 22 | 9 | 8 | 69,4% | 56,4% |
| 15 | 29 | 37,0 | 35 | Dowolna | 39 | 25 | 12 | 2 | 79,2% | 64,1% |
| 15 | 30 | 23,0 | 25 | Dowolna | 39 | 12 | 24 | 3 | 62,5% | 30,8% |
| 16 | 31 | 33,0 | 30 | Dowolna | 39 | 20 | 18 | 1 | 73,6% | 51,3% |
| 16 | 32 | 27,0 | 20 | Dowolna | 39 | 20 | 19 | 0 | 73,6% | 51,3% |
| 17 | 33 | 39,0 | 40 | Dowolna | 39 | 17 | 16 | 6 | 63,9% | 43,6% |
| 17 | 34 | 36,0 | 35 | Dowolna | 39 | 18 | 17 | 4 | 69,4% | 46,2% |
| 18 | 35 | 27,0 | 35 | Klęcząca | 34 | 23 | 5 | 6 | 75,8% | 67,6% |
| 18 | 36 | 31,0 | 40 | Klęcząca | 34 | 13 | 18 | 3 | 61,3% | 38,2% |
| 19 | 37 | 26,0 | 20 | Dowolna | 39 | 17 | 18 | 4 | 66,7% | 43,6% |
| 19 | 38 | 32,0 | 30 | Dowolna | 39 | 16 | 19 | 4 | 66,7% | 41,0% |
| 20 | 39 | 31,0 | 40 | Stojąca | 34 | 9 | 15 | 10 | 46,8% | 26,5% |
| 20 | 40 | 27,0 | 35 | Stojąca | 34 | 10 | 19 | 5 | 58,1% | 29,4% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 0. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.