Analiza stanowisk: WSST Liga Letnia 2026 – zawody 1
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 80 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 5 | 13 | 13,0 | 26,0 | 28,0 | 32 | 4 |
| HFT · PCP | 32 | 33 | 47,8 | 58,0 | 62,0 | 74 | 5 |
| HFT · Springer | 3 | 38 | 38,5 | 39,0 | 49,5 | 60 | 21 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | ≥45 m | |
|---|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 79,3% (160) | 73,9% (155) | 76,2% (430) | 63,0% (590) | 60,0% (25) |
| KlęczącaK | · | 64,9% (31) | 66,1% (93) | · | · |
| StojącaS | · | · | 55,3% (62) | · | · |
D: dowolna · K: klęcząca · S: stojąca
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 16 (st. 16) — 35.0 m, 25 mm, Dowolna: 38,7%
- Cel 17 (st. 17) — 26.0 m, 35 mm, Stojąca: 50,9%
- Cel 15 (st. 15) — 42.0 m, 40 mm, Dowolna: 52,0%
- Cel 24 (st. 24) — 40.0 m, 35 mm, Dowolna: 56,0%
- Cel 36 (st. 36) — 42.0 m, 35 mm, Dowolna: 57,3%
Najłatwiejsze cele
- Cel 38 (st. 38) — 25.0 m, 35 mm, Dowolna: 92,0%
- Cel 37 (st. 37) — 27.0 m, 40 mm, Dowolna: 89,3%
- Cel 1 (st. 1) — 19.0 m, 15 mm, Dowolna: 82,7%
- Cel 32 (st. 32) — 27.0 m, 30 mm, Dowolna: 82,7%
- Cel 4 (st. 4) — 9.0 m, 20 mm, Dowolna: 81,3%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 19,0 | 15 | Dowolna | 40 | 27 | 12 | 1 | 82,7% | 67,5% |
| 2 | 2 | 26,0 | 20 | Dowolna | 40 | 16 | 20 | 4 | 68,0% | 40,0% |
| 3 | 3 | 25,0 | 25 | Dowolna | 40 | 25 | 14 | 1 | 80,0% | 62,5% |
| 4 | 4 | 9,0 | 20 | Dowolna | 40 | 26 | 14 | 0 | 81,3% | 65,0% |
| 5 | 5 | 30,0 | 30 | Dowolna | 40 | 13 | 22 | 5 | 62,7% | 32,5% |
| 6 | 6 | 16,0 | 15 | Dowolna | 40 | 24 | 15 | 1 | 78,7% | 60,0% |
| 7 | 7 | 41,0 | 40 | Dowolna | 40 | 17 | 17 | 6 | 65,3% | 42,5% |
| 8 | 8 | 35,0 | 25 | Dowolna | 40 | 22 | 15 | 3 | 72,0% | 55,0% |
| 9 | 9 | 28,0 | 30 | Dowolna | 40 | 19 | 17 | 4 | 70,7% | 47,5% |
| 10 | 10 | 39,0 | 25 | Dowolna | 40 | 20 | 17 | 3 | 73,3% | 50,0% |
| 11 | 11 | 37,0 | 35 | Dowolna | 40 | 18 | 20 | 2 | 69,3% | 45,0% |
| 12 | 12 | 32,0 | 30 | Dowolna | 40 | 17 | 19 | 4 | 69,3% | 42,5% |
| 13 | 13 | 9,0 | 20 | Dowolna | 40 | 25 | 12 | 3 | 78,7% | 62,5% |
| 14 | 14 | 12,0 | 15 | Dowolna | 40 | 22 | 15 | 3 | 76,0% | 55,0% |
| 15 | 15 | 42,0 | 40 | Dowolna | 40 | 8 | 24 | 8 | 52,0% | 20,0% |
| 16 | 16 | 35,0 | 25 | Dowolna | 40 | 15 | 1 | 24 | 38,7% | 37,5% |
| 17 | 17 | 26,0 | 35 | Stojąca | 31 | 8 | 15 | 8 | 50,9% | 25,8% |
| 18 | 18 | 31,0 | 40 | Stojąca | 31 | 17 | 4 | 10 | 59,6% | 54,8% |
| 19 | 19 | 39,0 | 35 | Dowolna | 40 | 16 | 20 | 4 | 66,7% | 40,0% |
| 20 | 20 | 26,0 | 20 | Dowolna | 40 | 19 | 20 | 1 | 72,0% | 47,5% |
| 21 | 21 | 20,0 | 35 | Klęcząca | 31 | 14 | 12 | 5 | 64,9% | 45,2% |
| 22 | 22 | 30,0 | 40 | Klęcząca | 31 | 15 | 10 | 6 | 64,9% | 48,4% |
| 23 | 23 | 28,0 | 25 | Dowolna | 40 | 22 | 13 | 5 | 73,3% | 55,0% |
| 24 | 24 | 40,0 | 35 | Dowolna | 40 | 11 | 23 | 6 | 56,0% | 27,5% |
| 25 | 25 | 20,0 | 15 | Dowolna | 40 | 14 | 22 | 4 | 65,3% | 35,0% |
| 26 | 26 | 36,0 | 35 | Dowolna | 40 | 22 | 12 | 6 | 72,0% | 55,0% |
| 27 | 27 | 37,0 | 35 | Dowolna | 40 | 17 | 19 | 4 | 66,7% | 42,5% |
| 28 | 28 | 41,0 | 40 | Dowolna | 40 | 14 | 21 | 5 | 64,0% | 35,0% |
| 29 | 29 | 35,0 | 30 | Dowolna | 40 | 26 | 2 | 12 | 68,0% | 65,0% |
| 30 | 30 | 39,0 | 40 | Dowolna | 40 | 20 | 6 | 14 | 58,7% | 50,0% |
| 31 | 31 | 26,0 | 20 | Dowolna | 40 | 18 | 18 | 4 | 70,7% | 45,0% |
| 32 | 32 | 27,0 | 30 | Dowolna | 40 | 27 | 10 | 3 | 82,7% | 67,5% |
| 33 | 33 | 29,0 | 40 | Klęcząca | 31 | 12 | 13 | 6 | 59,6% | 38,7% |
| 34 | 34 | 30,0 | 35 | Klęcząca | 31 | 16 | 14 | 1 | 73,7% | 51,6% |
| 35 | 35 | 36,0 | 40 | Dowolna | 40 | 18 | 18 | 4 | 68,0% | 45,0% |
| 36 | 36 | 42,0 | 35 | Dowolna | 40 | 14 | 18 | 8 | 57,3% | 35,0% |
| 37 | 37 | 27,0 | 40 | Dowolna | 40 | 33 | 6 | 1 | 89,3% | 82,5% |
| 38 | 38 | 25,0 | 35 | Dowolna | 40 | 34 | 6 | 0 | 92,0% | 85,0% |
| 39 | 39 | 23,0 | 15 | Dowolna | 40 | 17 | 21 | 2 | 69,3% | 42,5% |
| 40 | 40 | 13,0 | 15 | Dowolna | 40 | 26 | 14 | 0 | 81,3% | 65,0% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 0. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.