Analiza stanowisk: WSST Poznań Liga Letnia 2024- zawody 2
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 80 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 4 | 24 | 24,8 | 25,5 | 27,8 | 33 | 7 |
| HFT · PCP | 23 | 36 | 49,5 | 56,0 | 64,5 | 73 | 6 |
| HFT · Springer | 10 | 39 | 43,2 | 51,5 | 55,8 | 59 | 2 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Pominięto 37 strzałów na celach bez wpisanej odległości.
Według wielkości killzone
Pominięto 37 strzałów na celach bez wpisanego killzone.
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | ≥45 m | |
|---|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 80,5% (111) | 78,1% (218) | 70,1% (329) | 65,0% (465) | 62,5% (24) |
| KlęczącaK | · | · | 75,8% (64) | · | · |
| StojącaS | · | · | 58,8% (128) | · | · |
| Klęcząca podpartaKP | · | · | 77,5% (64) | · | · |
D: dowolna · K: klęcząca · S: stojąca · KP: klęcząca podparta
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 20 (st. 10) — 35.0 m, 40 mm, Dowolna: 47,1%
- Cel 10 (st. 5) — 31.0 m, 40 mm, Stojąca: 48,3%
- Cel 25 (st. 13) — 40.0 m, 35 mm, Dowolna: 55,7%
- Cel 29 (st. 15) — 40.0 m, 35 mm, Dowolna: 55,7%
- Cel 9 (st. 5) — 29.0 m, 35 mm, Stojąca: 56,7%
Najłatwiejsze cele
- Cel 17 (st. 9) — 22.0 m, 15 mm, Dowolna: 98,6%
- Cel 37 (st. 19) — 22.0 m, 15 mm, Dowolna: 94,3%
- Cel 8 (st. 4) — 12.0 m, 20 mm, Dowolna: 84,3%
- Cel 24 (st. 12) — 27.0 m, 20 mm, Dowolna: 84,3%
- Cel 6 (st. 3) — 27.0 m, 25 mm, Klęcząca podparta: 83,3%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 27,0 | 20 | Dowolna | 37 | 13 | 20 | 4 | 64,3% | 35,1% |
| 1 | 2 | 38,0 | 35 | Dowolna | 37 | 19 | 16 | 2 | 74,3% | 51,4% |
| 2 | 3 | 28,0 | 25 | Dowolna | 37 | 21 | 15 | 1 | 77,1% | 56,8% |
| 2 | 4 | 37,0 | 30 | Dowolna | 37 | 12 | 24 | 1 | 64,3% | 32,4% |
| 3 | 5 | 29,0 | 35 | Klęcząca podparta | 32 | 16 | 14 | 2 | 71,7% | 50,0% |
| 3 | 6 | 27,0 | 25 | Klęcząca podparta | 32 | 23 | 8 | 1 | 83,3% | 71,9% |
| 4 | 7 | 8,0 | 20 | Dowolna | 37 | 25 | 11 | 1 | 82,9% | 67,6% |
| 4 | 8 | 12,0 | 20 | Dowolna | 37 | 26 | 11 | 0 | 84,3% | 70,3% |
| 5 | 9 | 29,0 | 35 | Stojąca | 32 | 9 | 18 | 5 | 56,7% | 28,1% |
| 5 | 10 | 31,0 | 40 | Stojąca | 32 | 4 | 23 | 5 | 48,3% | 12,5% |
| 6 | 11 | 41,0 | 40 | Dowolna | 37 | 26 | 7 | 4 | 80,0% | 70,3% |
| 6 | 12 | 21,0 | 15 | Dowolna | 37 | 16 | 21 | 0 | 70,0% | 43,2% |
| 7 | 13 | 27,0 | 20 | Dowolna | 37 | 21 | 15 | 1 | 77,1% | 56,8% |
| 7 | 14 | 35,0 | 30 | Dowolna | 37 | 18 | 17 | 2 | 72,9% | 48,6% |
| 8 | 15 | 27,0 | 35 | Klęcząca | 32 | 21 | 10 | 1 | 80,0% | 65,6% |
| 8 | 16 | 32,0 | 40 | Klęcząca | 32 | 18 | 9 | 5 | 71,7% | 56,2% |
| 9 | 17 | 22,0 | 15 | Dowolna | 37 | 36 | 1 | 0 | 98,6% | 97,3% |
| 9 | 18 | brak danych | brak danych | Dowolna | 37 | 21 | 5 | 11 | 62,9% | 56,8% |
| 10 | 19 | 14,0 | 15 | Dowolna | 37 | 19 | 16 | 2 | 74,3% | 51,4% |
| 10 | 20 | 35,0 | 40 | Dowolna | 37 | 14 | 8 | 15 | 47,1% | 37,8% |
| 11 | 21 | 27,0 | 20 | Dowolna | 37 | 12 | 21 | 4 | 64,3% | 32,4% |
| 11 | 22 | 31,0 | 25 | Dowolna | 37 | 17 | 19 | 1 | 70,0% | 45,9% |
| 12 | 23 | 19,0 | 15 | Dowolna | 37 | 12 | 23 | 2 | 61,4% | 32,4% |
| 12 | 24 | 27,0 | 20 | Dowolna | 37 | 28 | 6 | 3 | 84,3% | 75,7% |
| 13 | 25 | 40,0 | 35 | Dowolna | 37 | 10 | 20 | 7 | 55,7% | 27,0% |
| 13 | 26 | 32,0 | 25 | Dowolna | 37 | 13 | 23 | 1 | 65,7% | 35,1% |
| 14 | 27 | 39,0 | 35 | Dowolna | 37 | 14 | 19 | 4 | 65,7% | 37,8% |
| 14 | 28 | 37,0 | 35 | Dowolna | 37 | 12 | 19 | 6 | 60,0% | 32,4% |
| 15 | 29 | 40,0 | 35 | Dowolna | 37 | 12 | 18 | 7 | 55,7% | 32,4% |
| 15 | 30 | 37,0 | 30 | Dowolna | 37 | 12 | 21 | 4 | 58,6% | 32,4% |
| 16 | 31 | 31,0 | 25 | Dowolna | 37 | 10 | 23 | 4 | 58,6% | 27,0% |
| 16 | 32 | 22,0 | 15 | Dowolna | 37 | 15 | 22 | 0 | 68,6% | 40,5% |
| 17 | 33 | 37,0 | 40 | Dowolna | 37 | 26 | 9 | 2 | 82,9% | 70,3% |
| 17 | 34 | 31,0 | 25 | Dowolna | 37 | 17 | 17 | 3 | 70,0% | 45,9% |
| 18 | 35 | 29,0 | 40 | Stojąca | 32 | 14 | 15 | 3 | 68,3% | 43,8% |
| 18 | 36 | 27,0 | 35 | Stojąca | 32 | 12 | 15 | 5 | 61,7% | 37,5% |
| 19 | 37 | 22,0 | 15 | Dowolna | 37 | 33 | 4 | 0 | 94,3% | 89,2% |
| 19 | 38 | 16,0 | 15 | Dowolna | 37 | 21 | 15 | 1 | 77,1% | 56,8% |
| 20 | 39 | 37,0 | 25 | Dowolna | 37 | 15 | 16 | 6 | 62,9% | 40,5% |
| 20 | 40 | 41,0 | 40 | Dowolna | 37 | 13 | 20 | 4 | 61,4% | 35,1% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 0. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.