Analiza stanowisk: Puchar PFTA 2026 – Chrcynno (1. dzień)
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 40 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 14 | 25 | 26,0 | 28,0 | 31,2 | 35 | 2 |
| HFT · PCP | 29 | 14 | 22,0 | 28,0 | 30,0 | 37 | 5 |
| HFT · Springer | 8 | 8 | 16,0 | 21,0 | 24,2 | 28 | 0 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | ≥45 m | |
|---|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 88,2% (204) | 82,1% (190) | 77,2% (394) | 60,5% (732) | 60,7% (112) |
| KlęczącaK | · | 64,6% (48) | 63,9% (144) | · | · |
| StojącaS | · | · | 26,0% (192) | · | · |
D: dowolna · K: klęcząca · S: stojąca
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 26 (st. 26) — 32.0 m, 40 mm, Stojąca: 20,8%
- Cel 25 (st. 25) — 32.0 m, 40 mm, Stojąca: 25,0%
- Cel 11 (st. 11) — 30.0 m, 35 mm, Stojąca: 29,2%
- Cel 12 (st. 12) — 27.0 m, 36 mm, Stojąca: 29,2%
- Cel 37 (st. 37) — 36.0 m, 25 mm, Dowolna: 47,1%
Najłatwiejsze cele
- Cel 7 (st. 7) — 12.0 m, 15 mm, Dowolna: 100,0%
- Cel 5 (st. 5) — 23.0 m, 15 mm, Dowolna: 98,0%
- Cel 36 (st. 36) — 23.0 m, 18 mm, Dowolna: 88,2%
- Cel 23 (st. 23) — 30.0 m, 35 mm, Dowolna: 86,3%
- Cel 33 (st. 33) — 7.0 m, 20 mm, Dowolna: 86,3%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 40,0 | 35 | Dowolna | 51 | 29 | 0 | 22 | 56,9% | 56,9% |
| 2 | 2 | 36,0 | 35 | Dowolna | 51 | 37 | 0 | 14 | 72,5% | 72,5% |
| 3 | 3 | 40,0 | 35 | Dowolna | 51 | 28 | 0 | 23 | 54,9% | 54,9% |
| 4 | 4 | 36,0 | 25 | Dowolna | 51 | 30 | 0 | 21 | 58,8% | 58,8% |
| 5 | 5 | 23,0 | 15 | Dowolna | 51 | 50 | 0 | 1 | 98,0% | 98,0% |
| 6 | 6 | 40,0 | 40 | Dowolna | 51 | 37 | 0 | 14 | 72,5% | 72,5% |
| 7 | 7 | 12,0 | 15 | Dowolna | 51 | 51 | 0 | 0 | 100,0% | 100,0% |
| 8 | 8 | 27,0 | 25 | Dowolna | 51 | 40 | 0 | 11 | 78,4% | 78,4% |
| 9 | 9 | 32,0 | 25 | Dowolna | 51 | 35 | 0 | 16 | 68,6% | 68,6% |
| 10 | 10 | 41,0 | 35 | Dowolna | 51 | 28 | 0 | 23 | 54,9% | 54,9% |
| 11 | 11 | 30,0 | 35 | Stojąca | 48 | 14 | 0 | 34 | 29,2% | 29,2% |
| 12 | 12 | 27,0 | 36 | Stojąca | 48 | 14 | 0 | 34 | 29,2% | 29,2% |
| 13 | 13 | 12,0 | 15 | Dowolna | 51 | 43 | 0 | 8 | 84,3% | 84,3% |
| 14 | 14 | 27,0 | 20 | Dowolna | 51 | 42 | 0 | 9 | 82,4% | 82,4% |
| 15 | 15 | 38,0 | 35 | Dowolna | 51 | 30 | 0 | 21 | 58,8% | 58,8% |
| 16 | 16 | 41,0 | 35 | Dowolna | 51 | 32 | 0 | 19 | 62,7% | 62,7% |
| 17 | 17 | 31,0 | 35 | Klęcząca | 48 | 24 | 0 | 24 | 50,0% | 50,0% |
| 18 | 18 | 22,0 | 35 | Klęcząca | 48 | 31 | 0 | 17 | 64,6% | 64,6% |
| 19 | 19 | 28,0 | 20 | Dowolna | 51 | 39 | 0 | 12 | 76,5% | 76,5% |
| 20 | 20 | 36,0 | 25 | Dowolna | 51 | 27 | 0 | 24 | 52,9% | 52,9% |
| 21 | 21 | 41,0 | 35 | Dowolna | 51 | 37 | 0 | 14 | 72,5% | 72,5% |
| 22 | 22 | 39,0 | 35 | Dowolna | 51 | 39 | 0 | 12 | 76,5% | 76,5% |
| 23 | 23 | 30,0 | 35 | Dowolna | 51 | 44 | 0 | 7 | 86,3% | 86,3% |
| 24 | 24 | 36,0 | 35 | Dowolna | 51 | 27 | 0 | 24 | 52,9% | 52,9% |
| 25 | 25 | 32,0 | 40 | Stojąca | 48 | 12 | 0 | 36 | 25,0% | 25,0% |
| 26 | 26 | 32,0 | 40 | Stojąca | 48 | 10 | 0 | 38 | 20,8% | 20,8% |
| 27 | 27 | 20,0 | 15 | Dowolna | 51 | 36 | 0 | 15 | 70,6% | 70,6% |
| 28 | 28 | 10,0 | 20 | Dowolna | 51 | 42 | 0 | 9 | 82,4% | 82,4% |
| 29 | 29 | 31,0 | 35 | Dowolna | 51 | 42 | 0 | 9 | 82,4% | 82,4% |
| 30 | 30 | 36,0 | 40 | Dowolna | 51 | 29 | 0 | 22 | 56,9% | 56,9% |
| 31 | 31 | 21,0 | 15 | Dowolna | 51 | 36 | 0 | 15 | 70,6% | 70,6% |
| 32 | 32 | 26,0 | 20 | Dowolna | 51 | 41 | 0 | 10 | 80,4% | 80,4% |
| 33 | 33 | 7,0 | 20 | Dowolna | 51 | 44 | 0 | 7 | 86,3% | 86,3% |
| 34 | 34 | 40,0 | 35 | Dowolna | 51 | 29 | 0 | 22 | 56,9% | 56,9% |
| 35 | 35 | 28,0 | 20 | Dowolna | 51 | 33 | 0 | 18 | 64,7% | 64,7% |
| 36 | 36 | 23,0 | 18 | Dowolna | 51 | 45 | 0 | 6 | 88,2% | 88,2% |
| 37 | 37 | 36,0 | 25 | Dowolna | 51 | 24 | 0 | 27 | 47,1% | 47,1% |
| 38 | 38 | 42,0 | 35 | Dowolna | 51 | 25 | 0 | 26 | 49,0% | 49,0% |
| 39 | 39 | 31,0 | 35 | Klęcząca | 48 | 31 | 0 | 17 | 64,6% | 64,6% |
| 40 | 40 | 27,0 | 40 | Klęcząca | 48 | 37 | 0 | 11 | 77,1% | 77,1% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 0. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.