Analiza stanowisk: Puchar PFTA 2026 – Kalety (tor biały)
Rozkład punktów
Punkty jako % maksimum
100% = 40 pkt, maksimum na tym torze. Skupienie przy wysokich wartościach oznacza łatwy tor.
% wyniku (względem lidera)
100% to lider grupy porównawczej, więc w ostatnim przedziale jest zawsze co najmniej jeden zawodnik z grupy. Nie świadczy o trudności toru.
Punkty według konkurencji i kategorii
| KlasyfikacjaKlasyf. | ZawodnicyZaw. | Min | Q1 | MedianaMed. | Q3 | Max | Przewaga lideraPrzew. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT · PCP | 12 | 21 | 27,2 | 33,5 | 37,2 | 39 | 1 |
| HFT · PCP | 36 | 6 | 23,8 | 27,0 | 32,5 | 36 | 0 |
| HFT · Springer | 10 | 12 | 23,8 | 27,5 | 30,8 | 37 | 4 |
Punkty bezwzględne, bez dogrywek. Przewaga lidera to różnica punktów między 1. a 2. wynikiem; 0 oznacza remis.
Rodzaje trafień
Według postawy
Według odległości
Według wielkości killzone
Skuteczność według stanowiska
Wyraźne różnice między stanowiskami mogą oznaczać wiatr, światło albo trudniejszą stronę toru.
Postawa × odległość: skuteczność
| <15 m | 15–25 m | 25–35 m | 35–45 m | ≥45 m | |
|---|---|---|---|---|---|
| DowolnaD | 82,8% (116) | 79,6% (382) | 72,2% (428) | 69,2% (882) | 85,4% (48) |
| KlęczącaK | · | · | 67,0% (224) | · | · |
| StojącaS | 75,0% (56) | · | 39,3% (168) | · | · |
D: dowolna · K: klęcząca · S: stojąca
W nawiasie liczba strzałów. Pola z mniej niż 3 strzałami nie są kolorowane, bo wynik byłby przypadkowy. Kolory: poniżej 40%, 40–55%, 55–70%, 70–85%, od 85%.
Najtrudniejsze cele
- Cel 1 (st. 1) — 31.5 m, 35 mm, Stojąca: 26,8%
- Cel 32 (st. 32) — 30.0 m, 40 mm, Stojąca: 44,6%
- Cel 31 (st. 31) — 27.0 m, 40 mm, Stojąca: 46,4%
- Cel 38 (st. 38) — 29.5 m, 40 mm, Klęcząca: 57,1%
- Cel 10 (st. 10) — 38.0 m, 35 mm, Dowolna: 60,3%
Najłatwiejsze cele
- Cel 9 (st. 9) — 35.5 m, 30 mm, Dowolna: 91,4%
- Cel 5 (st. 5) — 12.5 m, 15 mm, Dowolna: 87,9%
- Cel 14 (st. 14) — 19.5 m, 15 mm, Dowolna: 86,2%
- Cel 36 (st. 36) — 19.0 m, 15 mm, Dowolna: 84,5%
- Cel 39 (st. 39) — 35.0 m, 35 mm, Dowolna: 82,8%
Odległość a skuteczność
Kolor oznacza postawę, wielkość punktu wielkość killzone. Pokazano tylko cele z wpisaną odległością i killzone.
Wszystkie cele
| StanowiskoSt. | Cel | Odległość [m]Odl. | Killzone [mm]KZ | PostawaPost. | Strzały | K | F | M | SkutecznośćSkut. | % położonych% poł. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 31,5 | 35 | Stojąca | 56 | 15 | 0 | 41 | 26,8% | 26,8% |
| 2 | 2 | 12,0 | 35 | Stojąca | 56 | 42 | 0 | 14 | 75,0% | 75,0% |
| 3 | 3 | 35,5 | 30 | Dowolna | 58 | 38 | 0 | 20 | 65,5% | 65,5% |
| 4 | 4 | 18,0 | 18 | Dowolna | 58 | 46 | 0 | 12 | 79,3% | 79,3% |
| 5 | 5 | 12,5 | 15 | Dowolna | 58 | 51 | 0 | 7 | 87,9% | 87,9% |
| 6 | 6 | 32,5 | 25 | Dowolna | 58 | 41 | 0 | 17 | 70,7% | 70,7% |
| 7 | 7 | 40,0 | 35 | Dowolna | 58 | 37 | 0 | 21 | 63,8% | 63,8% |
| 8 | 8 | 34,0 | 25 | Dowolna | 58 | 42 | 0 | 16 | 72,4% | 72,4% |
| 9 | 9 | 35,5 | 30 | Dowolna | 58 | 53 | 0 | 5 | 91,4% | 91,4% |
| 10 | 10 | 38,0 | 35 | Dowolna | 58 | 35 | 0 | 23 | 60,3% | 60,3% |
| 11 | 11 | 37,0 | 25 | Dowolna | 58 | 43 | 0 | 15 | 74,1% | 74,1% |
| 12 | 12 | 42,0 | 40 | Dowolna | 58 | 36 | 0 | 22 | 62,1% | 62,1% |
| 13 | 13 | 27,0 | 20 | Dowolna | 58 | 44 | 0 | 14 | 75,9% | 75,9% |
| 14 | 14 | 19,5 | 15 | Dowolna | 58 | 50 | 0 | 8 | 86,2% | 86,2% |
| 15 | 15 | 27,0 | 40 | Klęcząca | 56 | 37 | 0 | 19 | 66,1% | 66,1% |
| 16 | 16 | 31,5 | 40 | Klęcząca | 56 | 37 | 0 | 19 | 66,1% | 66,1% |
| 17 | 17 | 16,5 | 15 | Dowolna | 58 | 42 | 0 | 16 | 72,4% | 72,4% |
| 18 | 18 | 38,0 | 35 | Dowolna | 58 | 40 | 0 | 18 | 69,0% | 69,0% |
| 19 | 19 | 29,5 | 25 | Dowolna | 58 | 42 | 0 | 16 | 72,4% | 72,4% |
| 20 | 20 | 41,0 | 40 | Dowolna | 58 | 37 | 0 | 21 | 63,8% | 63,8% |
| 21 | 21 | 14,0 | 15 | Dowolna | 58 | 45 | 0 | 13 | 77,6% | 77,6% |
| 22 | 22 | 42,0 | 35 | Dowolna | 58 | 37 | 0 | 21 | 63,8% | 63,8% |
| 23 | 23 | 40,0 | 40 | Dowolna | 58 | 41 | 0 | 17 | 70,7% | 70,7% |
| 24 | 24 | 30,5 | 25 | Dowolna | 58 | 42 | 0 | 16 | 72,4% | 72,4% |
| 25 | 25 | 33,5 | 30 | Dowolna | 58 | 42 | 0 | 16 | 72,4% | 72,4% |
| 26 | 26 | 36,0 | 35 | Dowolna | 58 | 41 | 0 | 17 | 70,7% | 70,7% |
| 27 | 27 | 38,0 | 35 | Dowolna | 58 | 40 | 0 | 18 | 69,0% | 69,0% |
| 28 | 28 | 27,0 | 20 | Dowolna | 58 | 44 | 0 | 14 | 75,9% | 75,9% |
| 29 | 29 | 34,0 | 25 | Dowolna | 58 | 42 | 0 | 16 | 72,4% | 72,4% |
| 30 | 30 | 15,0 | 15 | Dowolna | 58 | 46 | 0 | 12 | 79,3% | 79,3% |
| 31 | 31 | 27,0 | 40 | Stojąca | 56 | 26 | 0 | 30 | 46,4% | 46,4% |
| 32 | 32 | 30,0 | 40 | Stojąca | 56 | 25 | 0 | 31 | 44,6% | 44,6% |
| 33 | 33 | 23,0 | 15 | Dowolna | 58 | 47 | 0 | 11 | 81,0% | 81,0% |
| 34 | 34 | 41,0 | 40 | Dowolna | 58 | 40 | 0 | 18 | 69,0% | 69,0% |
| 35 | 35 | 22,5 | 15 | Dowolna | 58 | 42 | 0 | 16 | 72,4% | 72,4% |
| 36 | 36 | 19,0 | 15 | Dowolna | 58 | 49 | 0 | 9 | 84,5% | 84,5% |
| 37 | 37 | 31,5 | 40 | Klęcząca | 56 | 44 | 0 | 12 | 78,6% | 78,6% |
| 38 | 38 | 29,5 | 40 | Klęcząca | 56 | 32 | 0 | 24 | 57,1% | 57,1% |
| 39 | 39 | 35,0 | 35 | Dowolna | 58 | 48 | 0 | 10 | 82,8% | 82,8% |
| 40 | 40 | 40,5 | 35 | Dowolna | 58 | 37 | 0 | 21 | 63,8% | 63,8% |
Lejek zgłoszeń
Nie ukończyło (DNF): 0. Nie wystartowało (DNS): 0. Zgłoszeni to wszystkie zgłoszenia poza wycofanymi.